Toçoğlu: 'SASKİ varsa su sorunu yok'

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi 8. Personel Toplantısı, Can Düğün Salonu'nda gerçekleştirdi.

Haber Resmi
Haber Resmi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

SASKİ 8. Personel Toplantısı'nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "SASKİ'nin çalışmaları sonucunda bugün şehrimizin tüm bölgelerine hizmet götürüyoruz. Altyapı çalışmaları gerçekleştiriyor, köylerimizi ve mahallelerimizi modern altyapı sistemiyle buluşturuyoruz. Evet, SASKİ varsa su sorunu yok" ifadelerini kullanırken; Rüstem Keleş, "Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerle şehrimizin 2060 yılı içmesuyu geleceğini garanti altına alıyoruz" dedi.

Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, suya hizmet etmenin bütün yaratılmışlara hizmet olduğu inancıyla çalıştıklarını belirtti.

Suya hizmet tüm canlılara hizmettir

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, "Her zaman yüksek düzeyde sorumluluk ve disiplin altında çalıştık. Bugün SASKİ artık bir marka olmuştur. Kendi alanında profesyonelleşmiştir. Gururla ifade etmek isterim ki ekibimiz tüm su projelerini yürütecek, geliştirecek ve analiz edecek kapasitededir. Büyükşehir sınırlarında gerçekleştirdiğimiz önemli projeleri 31 Mart'ın ardından tüm il sınırlarına ulaştıracağız. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerle şehrimizin 2050 yılı içmesuyu geleceğini garanti altına alıyoruz. Bu çalışmalarımızda bize her zaman destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve çok değerli çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Rüstem Keleş'in konuşmasının ardından sahne alan Kent Orkestrası, mini bir konser verdi.

Şehrin tüm bölgesine hizmet

Düzenlenen buluşma gününde muhteşem bir konser veren Kent Orkestrası'nı tebrik ederek konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Bugün vatandaşlarımızın karşısında başımız dik olarak çıkabiliyorsak, bunda Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının çok büyük emeği vardır. İyi ki varsınız. Çalışanlarımızın gayreti, fedakarlığı ve özverisi ile bugün Sakarya'nın her noktasına rahatlıkla ve büyük bir özgüvenle ulaşabiliyoruz. SASKİ'nin çalışmaları sonucunda bugün şehrimizin tüm bölgelerine hizmet götürüyoruz. Altyapı çalışmaları gerçekleştiriyor, köylerimizi ve mahallelerimizi modern altyapı sistemiyle buluşturuyoruz. Evet, SASKİ varsa su sorunu yok" dedi.

Daha büyük yatırımlar

Gelecek dönemle birlikte genişleyecek Büyükşehir sınırlarına geçmiş tecrübeleri ile daha hızlı bir şekilde hizmet götürüleceğini de sözlerine ekleyen Başkan Toçoğlu, "Önümüzdeki seçimlerin ardından bizleri daha büyük sorumluluklar ve daha büyük görevler bekliyor. Şehrimizde su sıkıntısı çeken bölgelere ulaşmak zorundayız. Bunun için geçmişten aldığımız tecrübeyle, daha hızlı bir şekilde Büyükşehir'e yeni giren bölgelere de su ve altyapı hizmetini ulaştıracağız. Çalışanlarımızı başarılarından dolayı tebrik ederken, mesai arkadaşlarımızın ailelerine de teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

15 Mart 2014 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?