MHP, Sapanca Belediye Meclis adaylarını tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi düzenlediği törenle Sapanca Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tanıttı.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda düzenlenen toplantıya yoğun katılım yaşandı. Salonda yer kalmayınca yüzerce kişi programı dışarı kurulan ekranlarda seyretti.

Belediye meclisini oluştururken tüm bölgelerin eşit bir şekilde temsil edilebilmesini kendilerine kriter olarak aldıklarını belirten Arapoğlu, belirledikleri 15 isimle yeni bir Sapanca idealinigerçekleştirmek üzere yola çıktıklarını söyledi.

Her bölgeye eşit hizmet götüreceklerini ve bu hizmetlerihalkın talep ve beklentilerine göre ortak akılla şekillendireceklerini vurgulayan Arapoğlu, "İlçemizin potansiyelini biliyor ve bunun yeterli ve yerinde kullanılarak yaşam kalitesi yüksek, ülkesine değer katan, üreten, gelişen, dünya ile yarışan bir yerleşime dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Teknik projelerimiz, sosyal-kültürel çalışmalarımız, üretken belediyecilik anlayışımız ile ekonomik olarak yerel gelişmeyi hedefliyoruz. Herkesi, herkesimi, tüm bölgeyi kapsayan hizmetlerimiz ile İlçemizde mutlu çocuklar, umutlu başarılı gençler, çocuklarının başarıları ile gurur duyan anne babalar görmek istiyoruz. Tüm hazırlıklarımızı bu amacımıza göre tamamladık ve sizlerin huzuruna çıktık. Her bölgeye, herkese eşit hizmet götürecek, hizmetlerimizi halkımızın talep ve beklentilerine göre ortak akılla şekillendireceğiz." diye konuştu.

Bugüne kadar ilçeye yapılan hizmetlerde emeği geçen tüm belediye başkanlarına teşekkür eden Arapoğlu, konuşmasının sonunda ise şu sözlere yer verdi:

"Millet hizmeti için bu kutsal yolculuğa çıkarken bugüne kadar halkımızın yararı için İlçemize yapılmış her hizmetin önünde saygıyla eğiliyor, katkısı olan bütün belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi, tüm belediye çalışanlarımızı şükranla anıyor, ebediyete göçenlere Allah'tan rahmet diliyorum.Göreve talip olurken öngörülememiş yada fark edilememiş yanlışları eleştiriyor, yetersiz kalınmış hizmetleri, eksiklikleri kendi bakış açımızla, bilgimizle, samimiyetimizle ortaya koyarak telafi etmek üzere yetki istiyoruz.

Demokrasi kültürümüz gereği her zaman halkımızın tercihlerine saygılı olduk. Aynı şekilde sandığa giden süreçte de rakiplerin birbirine saygı, hoşgörü, anlayış içersinde bulunması yönünde görüş ve davranışlar içersinde bulunduk. Bu vesile ilebir kez daha seçimlerin halkımıza hayırlı olmasını, barış, hoşgörü, anlayış ortamında bir kampanya dönemi ve seçim günü geçirilmesini temenni ediyorum. Sizlerin güvenlerini ifade etmeleri bizlerin başarma azmini güçlendirmektedir. Bizler de bu güvenlerinizi zaferle taçlandıracağız."

Toplantıda konuşmalar sonrası Belediye Meclis Üyesi Adayları'nın isimleri anons edildi. Sahneye çıkan adaylar tek tek toplantıya katılan vatandaşlara tanıtıldı.

03 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.030.668 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?