Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgelerinde Çarşamba günü yaşanan olayların özet listesini açıkladı

EMNİYET BÖLGESİ

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 04.05.2016 günü saat 09:00 sıralarında C.T. isimli şahıs kullanmış olduğu 54 ** *** plakalı aracı ile beklediği esnada, arkasından gelen 41 ** **** plakalı kamyonun çarpması neticesinde kaza meydana gelmiş, kazadan dolayı davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş; konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 04.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak, müşteki F.Ç. isimli şahıs, eşinin kullandığı aracın aniden fren yapması sonucu bacaklarını torpidoya çarptığını şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. H.Ç. isimli şahsın şüpheli olarak ifadesi alınmıştır. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : Ö.A.; 02.05.2016 günü ayağına elinde bulunan çantayı düşürerek kendini yaraladığını, konu ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını belirtmesi üzerine, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 08.04.2016 günü saat 21:00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralanma Olayi ile ilgili Müşteki İ.V.; bulaşık yıkarken bardağın elini kestiğini beyan etmiş, Alınan Dr ropurun BTM ile giderilebilir olduğu anlaşılmıştır. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Zehirlenme

Olay Özeti : 15.03.2016 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgil olarak U.K. isimli şahıs temin edilemediği için ifadesi alınamamıştır. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 04.05.2016 günü saat 16:00 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili olarak; Müşteki H.İ. mobilya taşırken elinden kaydığını ve sol ayağının üstüne düşürdüğünü, sağlık durumunun iyi olduğunu, dava ve şikayetinin olmadığını ve uzlaşmak istediğini beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Kasten Yaralama

Olay Özeti: 04.05.2016 günü Ankara Caddesinde meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak yapılan tahkikatta Y.D. ile daha önceden aralarında husumet bulunan Ö.İ. B. İ. ve V. İ. isimli şahıslar arasında çıkan tartışma sonrasında Y. D. ateşli silahla yaralanmış, olay sonrası şüpheli şahıslar yakalanmış konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 26.04.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki A.D. cant kapağında bulunan zifti temizlediği esnada keskin yerinin sağ el işaret parmağını kesmesi sonucu hafif şekilde yaralandığını, olayın kendi dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 07.04.2016 günü Saat:18:00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili olayın Mağduru E.Y. ifadesinde olayın tamamen kendi hatası ve dikkatsizliği sonucu olduğunu ifade etmiş, konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti : 27.04.2016 günü V.U. demir malzemeleri yerden kaldırırken belini incitmesi nedeniyle hastanede tedavisini yaptırmış, müşteki şikayetinin olmadığını belirtmiş olup tahkikat evrakı ikmalen gönderilektir.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti :27.04.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili olarak müşteki S.D., mazgalın içine düştüğünü, ancak önemsemeyip o gün doktora gitmediğini, 28.04.2016 günü ayağında şişme olunca hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili olarak kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Olayın şüphelisi S.İ. müşteki ile benzer yönde ifade vermiştir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 03.05.2016 günü saat 18:30 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak Müşteki M.Ç. isimli şahsın alınan beyanında; yükleme yaptığı esnada tır ile kanal arasındaki boşluğa ayığının den gelmesiyle düştüğünü ve yaralandığını ayrıca şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 02.05.2016 günü meydana iş kazası gelen olay ile ilgili Müşteki M.İ. inşaatın 2.katında çalıştığı esnada yerdeki deliği fark etmeyip bir kat aşağıya düştüğünü, düşme esnasında kafasını ve omuzunu yere çarparak yaralandığını, ambulans ile hastaneye geldiğini, dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADI

Kayıp Eşya

Olay Özeti: 30.04.2016 günü saat:13.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili olarak; Müşteki C.İ.; minibüslere bindikten sonra merkezde indiğini, yaklaşık 5 dakika sonra cep telefonu ve ehliyetin olmadığını fark ettiğini, Kayıp olan cep telefonu ile ilgili şu an için dava ve şikayetinin olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 30.04.2016 günü yürüyen Müşteki İ.K.cadde üzerinde beyaz renkli plakasını alamadığı bir aracın kendisine çarptığını, araç sürücüsünün olay yerinden kaçtığını, kontrol amaçlı hastaneye giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 04.05.2016 günü Saat:00.25 sıralarında alkolsüz sürücü V.P. isimli şahsın kullandığı 01 ** *** çekici 01 ** *** dorse plakalı tır aracına, M.D. isimli şahsın kullandığı 54 ** *** plaka sayılı otomobilin arkadan çarpması sonucu, M.D. ile birlikte aynı araçta bulunan Ö.Ö., B.Ç., Y.A. ve H.K. isimli şahıslar hayati tehlike arz edecek şekilde yaralanmış ve ileri tetkik ve tedavi amaçlı sevk edilmişŞüpheli/Müşteki V.P. alınan ifadesinde; yolun en sağ şeridinde seyir halinde iken arkadan bir aracın çarptığını, kusurunun olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş Şüpheli/Müşteki M.D. ile Müştekiler Ö.Ö., B.Ç., Y.A. ve H.K.' ın tedavileri devam ettiğinden ifadeleri alınamamıştır. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA

OLAY ADI

Kasten Öldürme

Olay Özeti: 04.05.2016 günü meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak; aralarında alacak verecek meselesi bulunan C.A, C. A, C.A. isimli şahıslar ile A.Z., M.Z. ve H.Z. isimli şahısların kavga ettikleri, kavga esnasında C. A. isimli şahsın A.Z. isimli şahsı göğüs kısmından tabanca ile vurduğu, şahsın hastanede (EXS) olduğu anlaşılmış, olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

OLAY ADI

Yangın

Olay Özeti: 04.05.2016 günü hastanede meydana gelen yangın olayı ile ilgili olarak yangının bilgisayar odasında cihazlardan çıktığı anlaşılmış; olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

OLAY ADI

Zehirlenme

Olay Özeti : 04/05/2016 günü meydana gelen Zehirlenme konusu ile ilgili olayın Mağduru M.B. isimli şahıs Hastaneye sevk olduğu için ifadesi alınamamış, Konu ile ilgili günün nöbetçi C. Savcısının talimatları doğrultusunda tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

OLAY ADI

Hakaret

Olay Özeti: 04/05/2016 günü saat 18:30 sıralarında meydana gelen Tehdit Olayı ile ilgili olarak; Müşteki M.B. A.B. isimli şahsın ikametinin önüne gelerek kendisine hakaret ettiğini A.B. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KAYNARCA

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 04.05.2016 günü saat 15.40 sıralarında elektrik çarpması sonucu Hastaneye getirilen C.M.C. hayati tehlike kaydı olmaksızın ileri tetkik için sevk edilmiş, tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - PAMUKOVA

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti : 04.05.2016 günü saat.15.00 sıralarında M.F.D, Müşteki olarak alınan beyanında; kanalizasyon işi yaptıklarını, 04.05.2016 günü saat:14.00 sıralarında kazdıkları kanalı kontrol ettiği esnada kanal kenarında bulunan tahtalardan bir tanesinin sol bacağının üzerine düşmesi sonucu yaralandığını, Hastaneye giderek gerekli tedavisini yaptırdığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını belirtmişt; alınan Dr, raporunda sol uylukta ödem ve kızarıklık mevcut, BTM ile giderilir, hayati tehlike yoktur şeklindedir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti : 04/05/2016 günü M.T. inşaat işçisi olarak çalıştığını, iş merkezi inşaatında yerde bulunan atık malzemeleri topladığı esnada dengesini kaybederek yere düştüğünü ve kafasını vurduğunu daha sonra Hastaneye giderek gerekli tedavisini yaptırdığını davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti : 04/05/2016 günü iş kazası olarak intikal eden vaka ile ilgili H.C.Ç. isimli şahısın alınan beyanında; Kendisinin yaklaşık olarak bir yıldır iş yerinde sigortalı olarak çalıştığını iş yeri içerisinde kullanmak amacı ile hazırladıkları demir levha üzerinde çekiç ile çalışırken çekicin sıçramasından dolayı sağ elinden yaralandığını, Hastaneye giderek gerekli tedavisini yaptırdığını sağlık durumunun iyi olduğunu davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

----------------------------------------

JANDARMA BÖLGESİ

02.ASAYİŞ OLAYLARI:

(01)ERENLER'DE OTODAN HIRSIZLIK (SDE.)
Sakarya/Erenler-Alancuma mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 03.30 sıralarında; kimliği belirsiz kişi veya kişilerce dinlenme tesisinde mola veren İ.S. (1971 d.lu/E)' e ait 34 YR ... plakalı araçtan (1) adet cep telefonu ve (240) TL. para çalınmıştır. Olayı aydınlatmaya yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

(02)AKYAZI'DA TEHDİT
Sakarya/Akyazı-Küçücek mahallesinde 03 Mayıs 2016 Salı günü saat 21.00 sıralarında; S.F. (1953 d.lu/E) arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı A.M.B. (1972 d.lu/E)'yi tehdit etmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

(03)AKYAZI'DA TEHDİT
Sakarya/Akyazı-Yuvalak mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 20.30 sıralarında; A.K. (1989 d.lu/E) babaannesi olan F.K. (1948 d.lu/K) 'yi tehdit etmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

(04)GEYVE'DE KASTEN YARALAMA
Sakarya/Geyve-Kızılkaya mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 09.00 sıralarında; C.G. (1997 d.lu/E) ve B.M. (1994 d.lu/E) trafikte tartıştıkları E.K. (1996 d.lu/E)'yi darp etmiştir. Jandarma tarafından şüpheliler ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

(05)ERENLER'DE GENEL TEHLİKE YARATAN DİĞER SUÇLAR
Sakarya/Erenler-Hasanbey mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 17.30 sıralarında; M.G. (1949 d.lu/E) 1.89 promil alkollü olarak araç kullandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

(06)KARASU'DA KAZAEN YANGIN
Sakarya/Karasu-Darıçayırı mahallesinde 03 Mayıs 2016 Salı günü saat 15.30 sıralarında; N.I. (1966 d.lu/E) ait ahşap tek katlı bağ evi elektrik kontağından çıkan yangında kullanılmaz hale gelmiştir. Yangın Karasu itfaiyesi tarafından söndürülerek Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

(07)SÖĞÜTLÜ'DE İŞ KAZASI
Sakarya/Söğütlü-Soğucak mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 16.00 sıralarında; P.T. isimli iş yerinde çalışan Y.B. (1966 d.lu/E) dengesini kaybederek merdivenden düşmesi sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

(08)GEYVE'DE YÜKSEKTEN DÜŞME
Sakarya/Geyve-Sekiharman mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.30 sıralarında; O.Y. (1990 d.lu/E) traktörün üzerine çıkarak erik topladığı esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

(09)ARİFİYE'DE DİĞER KABAHATLER (2521 SKM.)
Sakarya/Arifiye-Yukarıkirazca mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 11.30 sıralarında; İ.A. (1977 d.lu/E) ?ın ruhsatsız av tüfeği bulundurduğu tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahsa gerekli tebliğ yapılmıştır.

(10)KARAPÜRÇEK'TE DİĞER KABAHATLER
Sakarya/Karapürçek-Teketaban mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 15.20 sıralarında; yapılan Yol Emniyet ve Kontrol devriyesi esnasında T.K. (1994 d.lu/E) ?ün ?Yoklama Kaçağı? olarak arandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahsa tebligat yapılarak serbest bırakılmıştır.

03.YASADIŞI GİRİŞ ÇIKIŞ OLAYLARI:

(01)GEYVE'DE YASADIŞI BULUNMA
Sakarya/Geyve-Akıncı mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 09.00 sıralarında; Önleyici Hizmet devriyesi esnasında yapılan kontrolde A.H.,O.E.S. ve M.K. Suriye uyruklu şahısların Hatay ili sınır bölgesinden izinsiz olarak giriş yaptıkları Jandarma tarafından tespit edilmiş, şahıslara gerekli tebliğ yapılmıştır.

04.TRAFİK OLAYLARI:

(01)ERENLER'DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Erenler-Hasanbey mahallesinde (Trafik Yönünden Polis) 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 02.00 sıralarında; S.U. (1953 d.lu/E) kullandığı otomobil ile R.U. (1980 d.lu./E)'nun kullandığı çekiciye arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

(02)HENDEK'TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Hendek-Hamitli mahallesinde (Trafik Yönünden Polis) 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 04.00 sıralarında; B.G. (1967 d.lu/E) kullandığı otomobil ile bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen kazada (2) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

(03)TARAKLI'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Taraklı-Yeniköy mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 10.00 sıralarında; S.Ü. (1972 d.lu/E) kullandığı otomobil ile H.Ç. (1982 d.lu/E)'nin kullandığı motosiklete çarpmasıyla meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

(04)GEYVE'DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Geyve-Hacıosmanlar mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 12.00 sıralarında; C.K. (1982 d.lu/E) kullandığı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybederek su kanalına düşmesi sonucu meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

(05)GEYVE'DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Geyve-Akseki mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 21.00 sıralarında; E.B. (1982 d.lu/E) kullandığı kamyonetin direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

(06)AKYAZI'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Akyazı-Boztepe mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 17.30 sıralarında; İ.Y. (1977 d.lu/E) kullandığı motosikletle seyir halindeyken Y.K. (1961 d.lu/E)'nin kullandığı aracın aniden durarak arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

(07)HENDEK'TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Hendek-Yeşilyurt mahallesinde 04 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 11.00 sıralarında; G.A. (1996 d.lu/E) kullandığı otomobil ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

05 May 2016 - 17:10 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.766.200 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?