Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgelerinde meydana gelen olayların özet listesini açıkladı

ASAYİŞ OLAYLARI19/05/2016

1)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADIKayıp Eşya

Olay Özeti: 19.05.2016 günü Müşteki H.D. kendisine ait içerisinde 05** **** nolu sim kartı bulunan 35****** İMEİ nolu Samsung Galaxy J7 marka cep telefonunu kayıp ettiğini, tüm aramalarına rağmen telefonunu bulamadığını, telefonunu bularak ilgili mercilere teslim etmeyen şahıs yâda şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

2)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADIMala Zarar Verme - Tehdit - Hakaret

Olay Özeti: 19.05.2016 günü F.A. 78 ** ** plaka sayılı araç ile yanında bulunan Y.L. isimli arkadaşı ile yolun sağında seyir ettiklerini yolun karşısından gelen 34 ** ** plaka sayılı araç ile çarpıştıklarını, kaza sonrası araçta bulunan tanımadığı şahısların kendisine hakaret ve tehditte bulunduklarını, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

3)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADITaksirle Yaralama

Olay Özeti: 16.05.2016 günü ikametinin bahçesinde bulunan ağaçtan düşen Müşteki M.E.V. isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

4)BirimiSAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADIİş Kazası

Olay Özeti: 16.05.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki A.T. metal kalıbı raftan kalıp arabasına indirdiği esnada kalıbın arasına sol el orta parmağının sıkıştığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu olay ile ilgili olarak kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

5)BirimiSAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADIİş Kazası

Olay Özeti:17.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki İ.C. beton mikserini beton çözücü madde ile temizlediği esnada maddenin gözüne kaçması sonucu iş kazası geçirdiğini, olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

6)BirimiSAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADIİş Kazası

Olay Özeti: 16.05.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki E.G. iş yerinde merdivenlerden düştüğünü ve yaralandığını hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

7)BirimiSAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADIİş Kazası

Olay Özeti: Meydana gelen iş kazasında Müşteki Y.D. işyeri araç bölümünde araç içinde puntalama yaptığı esnada başını çarpması neticesi hafif şekilde yaralandığını, tedavisini hastanede yaptırdığını, iş kazasında kimsenin kusur ve kastının olmadığını, dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

8)BirimiSAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADIİş Kazası

Olay Özeti: 16.05.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki E.E. işyerinde prese metal parçaları koyarken sol el 4.parmağını presle metal arasına sıkıştırması neticesi hafif şekilde yaralandığını, tedavisini hastanede yaptırdığını, iş kazasında kimsenin kusur ve kastının olmadığını, dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

9)BirimiSAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADIİş Kazası

Olay Özeti: 13.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası Olayı ile ilgili Müşteki S.Y. elektirikli satine makinesi ile çalıştığı esnada sol elindeki elidvenin makinaya takılması sonucu kolunun dönmesi sonucu yaralandığını, olayın kendi dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

10)BirimiSAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADITaksirle Yaralama

Olay Özeti: Meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili Müşteki R.Ö. oğlu S.S.'nin okul servisi ile ikametine gelirken araç içerisinde düştüğünü, oğlunu hastaneye götürerek tedavisini yaptırdığını, olayın oğlunun dikkatsizliğinden kaynaklandığını, kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

11)BirimiSAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADIİş Kazası

Olay Özeti: 04.04.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki H.K. vinç ile kaldırdığı malzemeye ayağını çarpması sonucu yaralandığını, hastanede yapılan tedavisi sonrası taburcu olduğunu, kazada kimsenin kastı ve kusuru olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

12)BirimiSAKARYA - ERENLER

OLAY ADITaksirle Yaralama

Olay Özeti: 17.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Y.K. işyerinde yay makinasında yay çektiği esnada, yay balyasına takılı olan saç kemerin bir anda yerinden fırlayarak gözüne çarpması neticesi yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

13)BirimiSAKARYA - ERENLER

OLAY ADITaksirle Yaralama

Olay Özeti: 18.05.2016 günü E.B. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 ** ** plakalı araç ile A.K. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 41 ** ** plakalı aracın karıştığı kaza olayında 34 ** ** plakalı araçta yolcu olarak bulunan Müşteki Y.K. isimli şahıs hafif şekilde yaralanmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

14)BirimiSAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADITaksirle Yaralama

Olay Özeti: 06.05.2016 günü Müşteki-Şüpheli F.K. 54 ** ** Plaka sayılı aracı ile seyir ettiğini ve kendisine göre sağ taraftan yola çıkan A.C. isimli şahsın sürücülüğünü yaptığı 16 ** ** Plaka sayılı motorsiklet ile çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, aracında hasar oluştuğunu, kazada kusurunun bulunmadığını, konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

15)BirimiSAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADIMala Zarar Verme

Olay Özeti: 15.05.2016 günü Müşteki E.G. 54 ** ** plakalı aracı ile seyir halinde iken 34 ** ** plakalı araç sürücüsünün aracının sol arka kapısına çarptığını, aracın kaza sonrası olay yerinden uzaklaştığını, aracında maddi zararın bulunduğunu, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

16)BirimiSAKARYA - GEYVE

OLAY ADIKasten Yaralama - Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 18.05.2016 günü sürücülüğünü E.K. isimli şahsın yaptığı motosiklet ile sürücülüğünü Ö.Y. isimli şahsın yaptığı ve arkasında yolcu F.Y.'nın bulunduğu motosikletin karıştığı kaza sonrası olay yerine gelen C.Y. isimli şahsın E.K.'yi darp ettiği anlaşılmış, kazada yaralanan F.Y. Hastaneye sevk olunduğundan ifadesine başvurulamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

17)BirimiSAKARYA - HENDEK

OLAY ADIKasten Yaralama - Mala Zarar Verme

Olay Özeti: 19.05.2016 günü taraflar L.H., H.İ.K., M.K., S.H., K.A., B.D., A.T., N.Ü. ve İ.A. isimli şahıslar arasında bir meseleden dolayı çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu şahıslar karşılıklı olarak bir birlerini darp etmişler, olay ile ilgili bir birlerinden davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

18)BirimiSAKARYA - HENDEK

OLAY ADIKayıp Eşya

Olay Özeti: 18.05.2016 günü Müşteki F.M. içeresinde sim kartının takılı olduğu Genaral Mobile 4G marka olan cep telefonunu kaybettiğini telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

19)BirimiSAKARYA - KOCAALİ

OLAY ADIMala Zarar Verme

Olay Özeti: 19.05.2016 günü Müşteki F.U. ikametinin önünde park halinde bulunan 54 ** ** plakalı aracına değişik yerlerinin çizilmesi sonucu zarar verildiğini, aralarında hakaret etme olayı ile ilgili mahkemelerinin olduğu A.S. isimli şahsın aracına zarar verdiğinden şüphelendiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

20)BirimiSAKARYA - SAPANCA

OLAY ADIMala Zarar Verme

Olay Özeti: 18.05.2016 günü meydana gelen Mala zarar verme olayı ile ilgili Mağdur H.Ü. market önüne 54 ** ** plakalı aracını park ederek alış veriş için markete girdiğini, alış veriş yaptıktan sonra marketten çıktığında aracının çizilmiş olduğunu gördüğünü, market kamera görüntülerinden aracını çizen şahsın N. isimli şahıs olduğunu gördüğünü, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

JANDARMA BÖLGESİ

OLAYLAR BÜLTENİ
(18-19 MAYIS 2016)

01. ASAYİŞ OLAYLARI:

1. FERİZLİ'DE TEHDİT
Sakarya/Ferizli-Bakırlı mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 21.20 sıralarında; N.G.(1968 d.lu/E)'nin arazi anlaşmazlığı sebebi ile tartıştığı H.Y.(1954 d.lu./K)'yi sözlü olarak tehdit etmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

2. AKYAZI'DA TEHDİT
Sakarya/Akyazı-Vakıf mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.00 sıralarında; M.K. (1972 d.lu/E)'nin alacak verecek meselesinden tartışmış olduğu F.G. (1971 d.lu./K)'yi ölümle tehdit etmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

3. PAMUKOVA'DA TEHDİT
Sakarya/Pamukova-Gökgöz mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 13.00 sıralarında; R.B. (1945 d.lu/K) eski eşi H.C. (1947 d.lu/E) ve çocukları M.C. (1976 d.lu/E) ve B.C. (1968 d.lu/E) tarafından ölümle tehdit edildiğini bildirmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüphelilerin ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

4. HENDEK'TE TEHDİT
Sakarya/Hendek-Çamlıca mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.00 sıralarında; H.D. (1972 d.lu/E)'nin alacak verecek meselesi nedeniyletartıştığıC.D. (1977 d.lu./E)' yi ölümle tehdit etmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.
5. GEYVE'DE KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET
Sakarya/Geyve-Karaçam mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.30 sıralarında; U.G. (1980 d.lu/E)'nin alacak verecek meselesi nedeniyle tartıştığı Ş.B. (1977 d.lu./E)'ye sözlü olarak hakaret etmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

6. KAYNARCA'DA KAZAEN YANGIN (DOĞAL NEDENLERLE)
Sakarya/Kaynarca-Kalburcu mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 18.00 sıralarında; İ.T. (1979 d.lu/E)'ye ait tavuk çiftliğindeelektrik kontağından çıkan yangında (15.000) on beş bin TL maddi zarar meydana gelmiştir. Yangın Kaynarca itfaiyesi tarafından söndürülmüştür. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

7. ARİFİYE'DE ZEHİRLENME
Sakarya/Arifiye-Kemaliye mahallesinde 17 Mayıs 2016 Salı günü saat 23.30 sıralarında; E.E. (1993 d.lu/K)' nın (4) adet ilaç içmesi sonucu zehirlenmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.
8. AKYAZI'DA ZEHİRLENME
Sakarya/Akyazı-Küçücek mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.30 sıralarında; L.S. (1972 d.lu/E) ormanlık alandan toplamış olduğu mantarları yemesi sonucu zehirlenmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

9. KAYNARCA'DA DİĞER KAZALAR
Sakarya/Kaynarca-Müezzinler mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 02.15 sıralarında; T.D. (1985 d.lu/E) kendisine ait araçtan hortum ile benzin çekerken yutması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

10. KAYNARCA'DA İŞ KAZASI
Sakarya/Kaynarca-Arifağa mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 01.00 sıralarında; N. İnşaat şantiyesinde çalışan F.T. (1997 d.lu/E)koluna boru çarpması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

11. AKYAZI'DA İŞ KAZASI
Sakarya/Akyazı-Kuzuluk mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.20 sıralarında; K. Tekstil fabrikasında çalışan C.K. (1972 d.lu/E) çıkmış olduğu merdivenlerden düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

12. HENDEK'TE İŞ KAZASI
Sakarya/Hendek-Kargalıhanbaba mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.30 sıralarında; T. fabrikasında çalışan T.B.sağ kolunu vince çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

13. GEYVE'DE İLKÖĞRETİM VE EĞİTİM KANUNUNDAKİ KABAHATLER
Sakarya/Geyve-Hırka mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 16.00 sıralarında; A.A. (1969 d.lu/E)' nin oğlu H.E.A. (2001 d.lu/E)' yi mazeretsiz olarak okula göndermediği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıs hakkında idari yaptırım uygulanmak üzere tanzim edilen tutanak Geyve Kaymakamlığına gönderilmiştir.

14. GEYVE'DE İLKÖĞRETİM VE EĞİTİM KANUNUNDAKİ KABAHATLER
Sakarya/Geyve-Belpınarı mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 15.40 sıralarında; N.G. (1963 d.lu/E)' nin kızı S.G. (2000 d.luKE)' yi mazeretsiz olarak okula göndermediği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıs hakkında idari yaptırım uygulanmak üzere tanzim edilen tutanak Geyve Kaymakamlığına gönderilmiştir.

15. GEYVE'DE İLKÖĞRETİM VE EĞİTİM KANUNUNDAKİ KABAHATLER
Sakarya/Geyve-Belpınarı mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 15.30 sıralarında; B.C. (1968 d.lu/E)' nin oğlu M.C. (2000 d.luKE)' yi mazeretsiz olarak okula göndermediği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıs hakkında idari yaptırım uygulanmak üzere tanzim edilen tutanak Geyve Kaymakamlığına gönderilmiştir.

16. GEYVE'DE İLKÖĞRETİM VE EĞİTİM KANUNUNDAKİ KABAHATLER
Sakarya/Geyve-Karaçam mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 16.00 sıralarında; S.E. (1956 d.lu/E)' nin kızıM.C. (2000 d.luKE)' yi mazeretsiz olarak okula göndermediği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıs hakkında idari yaptırım uygulanmak üzere tanzim edilen tutanak Geyve Kaymakamlığına gönderilmiştir.

17. AKYAZI'DA MADEN KANUNUNDAKİ KABAHATLER
Sakarya/Akyazı-Kuzuluk mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.30 sıralarında; Jandarma tarafından yapılan kontrolde Ş.Ş. (1975 d.lu/E) 'nin "kullandığı kamyon ile kum ocağından yüklediği kum'a ait sevk irsaliyesinin olmadığı tespit edilmiştir. Şahıs hakkında idari yaptırım uygulanmak üzere tanzim edilen tutanak Akyazı Kaymakamlığına gönderilmiştir.

18. HENDEK'TE SES VE GAZ FİŞEĞİ ATABİLEN SİLAHLAR HAKKINDA KANUNDAKİ
KABAHATLER
Sakarya/Hendek-Uzuncaorman mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 05.10 sıralarında; A.Ö. (1942 d.lu/E) alkollü olarak kendisine ait faturasız kurusıkıtabanca ile evinin önünde ateş etmiştir. Jandarma tarafından ilgili şahsa (105) TL. idari cezası uygulanmış tabanca muhafaza altına alınmıştır.

19. ERENLER'DE RAHATSIZ ETME
Sakarya/Erenler-Alancuma mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 20.00 sıralarında; S.Ç. (1968 d.lu./K)'nin dinlenme tesisinde istirahat halinde olan tır şoförlerini gürültü yaparak rahatsız ettiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahsa (105) TL idari para cezası uygulanmıştır.

20. SERDİVAN'DA DİĞER KABAHATLER
Sakarya/Serdivan-Yukarıdereköy mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 15.35 sıralarında; Jandarma tarafından yapılan Yol Emniyet ve Kontrol devriyesi esnasında B.Ş. (1989 d.lu/E) 'nin "Yoklama Kaçağı" olarak arandığı tespit edilmiştir. Şahsa tebligat yapılarak serbest bırakılmıştır.

21. SERDİVAN'DA DİĞER KABAHATLER
Sakarya/Serdivan-Yukarıdereköy mahallesinde 18 Mayıs 2016Çarşamba günü saat 12.00 sıralarında; Jandarma tarafından yapılan Yol Emniyet ve Kontrol devriyesi esnasında B.Ç. (1991 d.lu/E) 'nin "Yoklama Kaçağı" olarak arandığı tespit edilmiştir. Şahsa tebligat yapılarak serbest bırakılmıştır.

22. AKYAZI'DA DİĞER KABAHATLER
Sakarya/Akyazı-Kuzuluk mahallesinde 17 Mayıs 2016 Salı günü saat 23.35 sıralarında; Jandarma tarafından yapılan Yol Emniyet ve Kontrol devriyesi esnasında E.A. (1995 d.lu/E) 'nin "Yoklama Kaçağı" olarak arandığı tespit edilmiştir. Şahsa tebligat yapılarak serbest bırakılmıştır.

23. ARİFİYE'DE KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET
Sakarya/Arifiye-Yukarıkirazca mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 18.30 sıralarında; H.Ö. (1981 d.lu/E)'nin tartıştığı S.Ç. (1963 d.lu./E)'ye sözlü olarak hakaret etmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

24. KOCAALİ'DE KÖTÜ MUAMELE
Sakarya/Kocaali-Çakmaklı mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşambagünü saat 23.10 sıralarında; F.Ç. (1940 d.lu./E) tartıştığı eşi S.Ç. (1949 d.lu./K) ile birbirlerini karşılıklı olarakdarp ettikleri tespit edilmiştir. Jandarma tarafından yakalanan şüpheliler ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

25. KOCAALİ'DE KAZAEN YANGIN(S.D.E)
Sakarya/Kocaali-Şerbetpınarı mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 14.17 sıralarında; kimliği tespit edilemeyen kişi veya kişilerce G.N. (1980 d.lu/K)'ye ait kullanmadığı eski ahşap evde çıkış sebebi tespit edilemeyen yangında (500)TL maddi hasar meydana gelmiştir. Yangın Karasu itfaiyesi tarafından söndürülmüş olup olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

26. KOCAALİ'DE KAZAEN YANGIN
Sakarya/Kocaali-Demiraçma mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 11.30 sıralarında; M.T. (1946 d.lu/E) kendisine ait aracın arızalı Lpg. Sistemini tamir ederken aracın tamamen yandığı bildirilmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

27. AKYAZI'DA DİĞER KAZALAR
Sakarya/Akyazı-Kuzuluk mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 20.30 sıralarında; M.K. (1960 d.lu/K) elektrikli bisikletten düşmesi sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.
28. ARİFİYE'DE İŞ KAZASI
Sakarya/Arifiye-Adliye mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 12.30 sıralarında; N. Çelik fabrikasında çalışan Y.Ş. (1971 d.lu/E) demir malzemenin sağ omzuna çarpması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

29. SÖĞÜTLÜ'DE İŞ KAZASI
Sakarya/Söğütlü-Soğucak mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 15.00 sıralarında; S. Tekstil fabrikasında çalışan A.Ç. (1983 d.lu/E) düşerek sağ el bileğini burkması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

30. SÖĞÜTLÜ'DE İŞ KAZASI
Sakarya/Söğütlü-Soğucak mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 16.00 sıralarında; Ş. Piliç fabrikasında çalışan E.U. (1980 d.lu/K) eline demir çarpması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

31. SÖĞÜTLÜ'DE İŞ KAZASI
Sakarya/Söğütlü-Soğucak mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 16.30 sıralarında; S. Tekstil fabrikasında çalışan A.B. (1975 d.lu/K) yere düşerek ayağını burkması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

32. KOCAALİ'DE YÜKSEKTEN DÜŞME
Sakarya/Kocaali-Akpınar mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 14.10 sıralarında; M.T. (1977 d.lu/E) ve N.E. (1983 d.lu/E) çıktıkları ağaçtan düşmeleri sonucu hafif şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

33. AKYAZI'DA DİĞER KABAHATLER
Sakarya/Akyazı-Kuzuluk mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 00.30 sıralarında; Jandarma tarafından yapılan kontrolde Z.Y. (1972 d.lu/E) 'nin "Yoklama Kaçağı" olarak arandığı tespit edilmiştir. Şahsa tebligat yapılarak serbest bırakılmıştır.

34. AKYAZI'DA DİĞER KABAHATLER
Sakarya/Akyazı-Kuzuluk mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 00.30 sıralarında; Jandarma tarafından yapılan kontrolde F.G. (1988 d.lu/E) 'nin "Yoklama Kaçağı" olarak arandığı tespit edilmiştir. Şahsa tebligat yapılarak serbest bırakılmıştır.

02. TRAFİK OLAYLARI:

1.AKYAZI'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Akyazı-Merkezyeniköy mahallesinde 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 13.15 sıralarında M.K. (1955 d.lu/E) kullandığı araç ile karşı yönden gelen M.G. (1951 d.lu/E) idaresindeki araçla çarpışması sonucu (2) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgi tahkikata başlanılmıştır.

2.PAMUKOVA'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Pamukova-Bayırakçaşehir mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 02.30 sıralarında; M.K. (1968 d.lu/E) kullanmış olduğu aracın direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkmasıyla meydana gelen kazada araçta bulunan (2) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

3.PAMUKOVA'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sakarya/Pamukova-Mekece mahallesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 10.30 sıralarında; Y.S. (1969 d.lu/E) kullanmış olduğu araç Trafik ışıklarında beklerken K.Ş. (1981 d.lu/E)' nin kullandığı aracını durdurmak için yavaşladığı sırada arkadan gelen E.K. (1989 d.lu/E) idaresindeki aracın öndeki araca çarpması sonucu meydana gelen zincirleme kazada araçta bulunan (5) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

20 May 2016 - 17:26 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.766.200 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?