AKP'de İl birim başkanları toplantsı yapıldı

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında, il ve ilçelerin birim başkanları, Erenler Düğün Salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldiler.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Katılımın üst seviyede olduğu toplantıda, birim başkanlarından oluşturulan birim çalışma grupları tarafından birimlerin yapmış olduğuçalışmalar değerlendirildi, önümüzdeki süreçlerle ilgili çalışma planları oluşturuldu.Toplantıda konuşan İl Başkanı Recep Uncuoğlu, teşkilatların sürekli bilgi alışverişi içerisinde olmaları gerektiğinin önemine vurgu yaparak, aktif ve dinamik yapının sürdürülmesi gerektiğini belirtti. Uncuoğlu, ''Hepinizin bildiği gibi Birim Başkanları İstişare Toplantılarımızı periyodik olarak yapıyor ve mevcut çalışmalarla, önümüzdeki süreçlerde yapacağımız çalışmalar konusunda bilgilerimizi, plan ve programlarımızı gözden geçirip değerlendiriyoruz. Büyük Kongre sonrası oluşturulan Genel Merkezimiz de, yeni yönetiminde, yapılacak olan çalışmalar da aynı şekilde değerlendirilerek, ilgili birim il başkanları ile toplantılar düzenlemeye devam ediyor. Teşkilat faaliyetleri içerinde yapılan bu toplantılar, bilgi akışı sürekliliğinin sağlanması açısından önemlidir; böylelikle aktif ve dinamik yapıyı korumaya da devam etmiş oluyoruz'' dedi.

Teşkilatların aktif olduğunu gösterir en önemli çalışmalarından birinin de üye çalışmaları olduğunun altını çizen AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, ''Teşkilatımızda gerek kadın kollarımızla ve gerekse gençlik kollarımızla koordineli olarak yürütülen üye çalışmaları hızla devam ediyor. Bir teşkilatın aktif ve iyi organize olduğunu gösteren en önemli gösterge üye çalışmalarının devamlılığı ve üye sayılarındaki artıştır. Genel Başkanımızı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Teşkilat Başkanımız Ekrem Erdem tarafından da ciddiyetle takip edilen üye oranları, ilimizde de teşkilatlarımızın özverili çalışmalarıyla devam ediyor. Üye oranlarındaki artış aynı zamanda, vatandaşlarımızın bize olan güveninin, bizimle birlikte yürümeye devam ettiklerinin ve edeceklerinin de bir göstergesidir. Ben, yürüttükleri özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Başkanlarımıza, İl İlçe Birim Başkanlarımıza, burada olmayan ve teşkilatımızın her kademesinde fedakarlık gösteren teşkilat mensuplarımıza tek tek teşekkür ediyorum. Daha iyisi olmak için gecemizi gündüzümüze katarak yaptığımız faaliyetlerin devamını diliyorum'' dedi.
Düzenlenen Birim Başkanları İstişare Toplantısı, yaklaşık iki buçuk saat sürdü.

08 Şubat 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.935.544 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?