Şehirde dün bu olaylar oldu...

Valilik, iL Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgelerinde dün meydana gelen ve kayıtlara geçen olayların listesini açıkladı.

EMNİYET BÖLGESİ

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 29.03.2017 günü Müşteki/Şüpheli F.Ö.(E.1977) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 54 ** *** plaka sayılı Özel Halk Otobüsü ile yaşı küçük E.Y.(E.2000) isimli şahsın kullandığı ekobise çarpması neticesi Mağdur E.Y.'ın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi İŞ KAZASI
Olay Özeti: 16.03.2017 günü Mithatpaşa Mahallesinde bulunan fabrika imalat bölümünde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki G.K. isimli şahıs iş yerinde yerde bulunan kabloya ayağının takılması sonucu parmağından ve avuç içinden yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti: 29.03.2017 günü Tığcılar Mahallesi sayılı yerde Şüpheli A.Ö.(E.1971) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plaka sayılı aracı 1,50 promil alkollü olarak kullandığı tespit edilmiş, Şüpheli alınan Dr. ve Alkol Raporu ile Polis Merkezine intikal ettirilerek konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi ŞÜPHELİ ÖLÜM
Olay Özeti: 28.03.2017 günü yapılan ihbarla Yağcılar Mah. Atar Sokak üzerinde bulunan boş inşaat içerisinde erkek bir şahsın hareketsiz yattığının bildirilmesi üzerine 112 ekipleri ile belirtilen yere intikal eden ekiplerimiz O.E.(E.1983) isimli şahsın yerde hareketsiz yattığını tespit etmiş, 112 ekiperi ile Eğitim ve Araştırma Hastanesine intikal ettirilen Maktül O.E. isimli şahıs yapılan tüm müdehaleye rağmen kurtarılamayarak EKS olmuş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 29.03.2017 günü Şeker Mahallesi sayılı yerde Sebahattin Zaim Bulvarı istikametinde sevk ve idaresindeki 54 ** *** plaka sayılı araç ile seyir halinde olan O.D.(E.1991) isimli şahsın aynı istikamette bisikletle seyir halinde olan M.B.(E.1952)'ye çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, M.B.'nin alınan doktor raporunda sol ayağında 2 kırık, kafasında hafif çatlak olduğu, ameliyat için ortopediye yatışının yapıldığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu belirtilmiş, taraflar alınan ifadelerinde davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesince hakkında "Yanık" şeklinde düzenlenen Dr. Raporuna istinaden 2014 doğumlu M.C.(E.2014)'ın babası Ş.A.C.(E.1969) alınan ifadesinde oğlunun oturma odasında top oynarken sağ elini yanlışlıkla sobaya değdirdiğini, kontrol amaçlı hastaneye getirdiklerini, sağlık durumunun gayet iyi olduğunu, dava ve şikayetinin bulunmadığını belirtmiş olup; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır,

Birimi SAKARYA - ERENLER
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 28.03.2017 günü Müşteki E.A.(E.1976) barakada alkol aldığını, dışarıya çıktığı sırada baraka önünde sendeleyerek odunların üzerine düştüğünü, mahalledeki komşularının çağırdığı ambülansla hastaneye götürüldüğünü, tedavisi yapıldıktan sonra imza atarak ayrıldığını, olayın kaza olduğunu, kimsenin bir kastının olmadığını, kazayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ERENLER
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 28.03.2017 günü Erenler Kozluk Mahalelsinde bulunan işyerinde SGK'lı işçi olarak çalışan Müşteki V.A.(E.1985) isimli şahıs plastik kanepe hammedesinin Tolera diye bilinen makinadan kurtulup sağ koluna çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ERENLER
Olay Adi KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 26.03.2017 günü Müşteki M.G.(K.1985) isimli yabancı ülke vatandaşı kendisine ait cüzdanını Erenler bölgesinde kaybettiğini ve cüzdanın içinde pasaportu, ehliyeti Türkiyeden almış olduğu kimlik kartı ve değişik Türk bankalarına ait kartlarınının olduğunu banka kartlarını kapattırdığını içinden kullanım olmadığını belgelerinin suça karışan kişiler tarafından kullanılmasından endişe ettiği için Polis Merkezine geldiğini bu belgelerle suç işleyen şahıs ve şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 28.03.2017 günü Müşteki T.Ş.(E.1972) isimli şahıs ikametinin bahçe kısmında odun kestiğini, bu sırada dikkatsizliği sonucu parmaklarının kesilmesi ile yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 29.03.2017 günü Müşteki İ.E.M.(E.1996) isimli şahıs iş yerinde kaynak yaptığı sırada kıvılcımın sol gözüne isabet etmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 29.03.2017 günü Müşteki R.Ö.(E.1951) isimli şahıs Serdivan Çark Sanayi Caddesi Market karşısında bulunan durakta beklediği sırada plakasını görmediği bir aracın kendisine çarparak olay yerinden ayrıldığını, yaralanmasına vesile olan araç sünrücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 26.03.2017 günü 32 evler Mahallesi 9.cadde girişinde meydana gelen Yaralamalı Tarfik Kazası olayı ile ilgili sürücü S.T.(E.1991)' nin sevk ve idaresindeki 54 ** *** plakalı araca arkasından gelen sürücü E.Y.' nin kullandığı 54 ** *** plakalı aracın çarpması sonucu hasar verdiği ve olayda S.T. isimli sürücünün yaralandığı, diğer araç sürücüsünün olay yerini terk ettiği alınan beyanlardan anlaşılmış, S.T.(K.1991) olayla ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 25.03.2017 günü AVM'de bulunan K.M.E. isimli mağaza çalışanı Ö.A.(K.1978) raf dizdiği sırada bileğinin burkulması sonucu hayati tehlike oluşmayacak derecede yaralandığını, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 20.03.2017 günü Hastanede çalışan Müşteki E.S.(K.1984) isimli şahıs çöpleri aldığı sırada dizine batan iğne nedeni ile hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayeti olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - GEYVE
Olay Adi İŞ KAZASI
Olay Özeti: 28.03.2017 günü Müşteki K.Y.(E.1995) isimli şahıs iş yerinde yaklaşık iki gündür çalıştığını, iş yerinde soğuk hava deposundan tek başına araç içerisine et yüklediği esnada elinden kayan 40-45 kiloluk etin sağ ayağına düşmesi sonucu ayağından yaralandığını, tedbir amaçlı Devlet Hastanesine gittiğini, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - HENDEK
Olay Adi TAKSİRLE ÖLDÜRME
Olay Özeti: 28.03.2017 günü Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana gelen Taksirle Öldürme olayı ile ilgili 81 ** ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli İ.Ç.(E.1984)'nin karışadan karşıya geçmeye çalışan skutor tipi motosiklet sürücüsü Y.A.(E.1979) isimli şahsa çarpması sonucu Maktül Y.A. isimli şahıs olay yerinde EKS olmuş, Şüpheli İ.Ç. isimli şahıs gözaltına alınarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

JANDARMA BÖLGESİ

ASAYİŞ OLAYLARI:

a.AKYAZI'DA KAMUYA AİT MALA ZARAR VERME (S.D.E.)

Sakarya/Akyazı-Taşburun mahallesinde, 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat:09.00 sıralarında, Taşburun Ortaokulunun penceresini zorlayarak içeri giren, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce okul müdürünün kapısına tekme atmak suretiyle zarar vermiştir. Jandarma tarafından şüpheli veya şüphelilerin yakalanması için çalışmalara başlanılmıştır.

b.HENDEK'TE KASTEN YARALAMA

Sakarya/Hendek-Sukenarı mahallesinde, 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat:17.00 sıralarında, V.S.(1973'd.lu/E) tartıştığı Ş.S.(1990'd.lu/K)' ye tokat atmak suretiyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Şüpheli Jandarma tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştır.

c.KARASU'DA KAYIP ŞAHIS

Sakarya/Karasu-Camitepe mahallesinde, 28 Mart 2017 Salı günü saat:22.00 sıralarında, Ç.Y.(1988'd.lu/K)' nin ayrıldığı evine bir daha dönmediği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır

ç.HENDEK'TE ZEHİRLENME

Sakarya/Hendek-Karadere mahallesinde, 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat:15.30 sıralarında, Karadere İlköğretim okulunda (7) öğrenci yedikleri yemekten zehirlenmişlerdir. Öğrencilerin hayati tehlikelerinin bulunmaması nedeniyle ayakta tedavi görerek taburcu edilmişlerdir. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

d.KARASU'DA HAKKI OLMAYAN YERE TECAVÜZ

Sakarya/Karasu-Kurudere mahallesinde 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat 17:00 sıralarında, A.G. (1961'd.lu./E) M.G. (1934'd.lu./E)'ye ait arazinin bir bölümünü sürerek işgal etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

e.PAMUKOVA'DA İŞ KAZASI

Sakarya/Pamukova-Hüseyinli mahallesinde, 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat:08:00 sıralarında, M?. İsimli işyerinde işçi olarak çalışan, C.Ç.(1992'd.lu./E) ağaçları budarken yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

f.PAMUKOVA'DA İŞ KAZASI

Sakarya/Pamukova-Gökgöz mahallesinde, 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat:11:00 sıralarında, Ş? isimli işyerinde işçi olarak çalışan, G.B.(1979'd.lu./E) ayağı takılarak yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

g.PAMUKOVA'DA İŞ KAZASI

Sakarya/Pamukova-Gökgöz mahallesinde, 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat:16:00 sıralarında, A? isimli işyerinde işçi olarak çalışan, M.Ç.(1994'd.lu./K) sol elini üretim bandına sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

ğ.KARASU'DA DİLENCILİK

Sakarya/Karasu-Limandere mahallesinde 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat 20.30 sıralarında; yapılan kontrolde Y.D. (1993 d.lu/E )'nin dilencilik yaptığı tespit edilmiştir. Şahsa Jandarma tarafından idari işlem uygulanmıştır.

2.GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI:

a.PAMUKOVA'DA YASADIŞI BULUNMA

Sakarya/Pamukova-Bayırakça mahallesinde; 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat:15.00 sıralarında yapılan Yol Emniyet ve Kontrol Devriyesi esnasında Türkmenistan vatandaşı D.O (1990'd.lu/E)'nun Bilecik ilini izinsiz olarak terk ettiği tespit edilerek, Jandarma tarafından tebligat yapılmıştır.

3.TRAFİK KAZASI OLAYLARI:

KARASU'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Karasu-İhsaniye mahallesinde, 29 Mart 2017 Çarşamba günü saat:18.30 sıralarında, H.S.(1959'd.lu/E)'nin sevk ve idaresindeki araç ile seyir halindeyken yolda karşıdan karşıya geçmek isteyen yaya Ş.R.(1969'd.lu/E)' ye çarpması sonucu, yaya hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Meydana gelen (1) trafik kazası olayında (-) Şahıs ölmüş, (1) şahıs yaralanmıştır.

30 Mar 2017 - 13:34 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.773.520 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?