Büyükşehir'den 2 şirket daha Sera A.Ş. ve Tarım A.Ş.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce büyükşehir belediyesi bünyesinde fidancılıkla ilgili şirketin yanısıra termal kaynak ve tarım alanlarını korumak için 2 şirket daha kuracaklarını söyledi.

Büyütmek için resme tıklayın

:üyükşehir belediye meclisinin dün yapılan toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce fidancılık ve Peyzaj A.Ş için çok önemli bir adımın atıldığını ifade ederekşunları söyledi:
"Tarım konusunda Sakarya'nın tüm potansiyelini kullanacağız. Sakaryamız fidancılığın merkezi ve Türkiye'de ilk sırada. Bu konuda gerekli tüm araştırmaları yaptık. İlgili kurumlarla görüşmeler gerçekleştirdik. İdari binalar, laboratuvar, konaklama ve satış alanlarıyla birlikte bir tesis inşa edeceğiz. Kurulumu için meclis üyelerimizden onay aldık.İnşallah Sakarya üretimi ve ihracatı ile ülke ekonomisine katkılar sunacak, Sakarya fidancılık ve peyzaj üzerine örnek gösterilen bir şehir olacak. Öte yandan Sera A.Ş firmasını da kuruyoruz. 4 farklı noktada bulunan termal kaynaklarımızı kullanacağız. Tarım alanlarının ve su havzalarını korumak, tarım ve hayvancılığı desteklemek adına Tarım A.Ş'yi de kuruyoruz. Ayrıca 1000 dönüm üzerinde Sakaryamıza tarım alanı kazandıracağız. Tarım Bakanlığımızdan gerekli desteği aldık. İnşallah yakın zamanda çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Hayırlı olsun".

14 Mayıs 2019 - Güncel 4 Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.804.870 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

15

Ali Mehmet Kara - Yazlık Aralık Karakamış Hanlı köylerini imara açtın tarım ı nasıl koruyorsunuz... hep rant peşinde koşuyorsunuz, millet uyandı, biraz millet için çalışın......

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
14

Yemezler.. - Bu sofracık, efendiler - ki iltikaama muntazır

Huzurunuzda titriyor - bu milletin hayatıdır; 

Bu milletin ki mustarip, bu milletin ki muhtazır! 

Fakat sakın çekinmeyin, yiyin, yutun hapır hapır...

Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,

Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!

Efendiler pek açsınız, bu çehrenizde bellidir

Yiyin, yemezseniz bugün, yarın kalır mı kim bilir?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
12

Dogrucu Davut - Eşkıyalık dünyaya hükümdar olamayacak.İyiler-zahiren kaybetmiş gibi görünselerde-hep kazanacaklar.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
11

Sıkı(yorum) - Tarım alanlarını korumak istiyotsanız şirket değil koparatif kurun bölge halkı kalkınsın. Kurduğunuz şirketle ancak kapitalizme hizmet edersiniz. Yandaşa hizmet edersiniz. Halk uyanık değil, halk saf yoksa o şirket değil koparatif olurdu. Sizde emperyalizme değil halka hizmet etmiş olurdunuz. Maçoğlu'nu örnek alın kominist ama halk için çalışıyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
10

Fatih54 - Toçoğlunun kadrosuna yer bulmak için 2 firma daha deseydiniz daha doğru olurdu.Vallahi artık milletin aklıyla dalga geçiyorsunuz ya.16 yıl tüm seçimlerde size oy verdim ama işin astarı yüzü farklıymış.Biz karşılıksız saf saf oy verdik savunduk,siz aradan malı nasıl götürürüm derdindeymişsiniz.Buda yeni fiyasko 2 şirket biraz daha indirelim derdi.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
09

Sakarya - Gariban a.ş kurun fakir fukaraya bakın ekmek verin iş verin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
08

AH MENFAAT AH - SAYIN BASKAN ADAPAZARI İLÇEMİLLİ EGİTİM MUDURLUGU YAPAN 2 KEZ AKP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLMUS 12 YIL İLÇEMİLL, EG,T,M MUDURLUGU YAPAN HİÇ BİR BASARISI OLMAYAN NEFSİ VE KİBİRİ ON PLANDA TUTAN HATTA CUMHURBASKANIMIZIN KOLTUKTA OTURANLAR MİLLETİMİ DEVLETİNE DUSMAN ETMESİN SOZUNU BİLE BANA KİMSE BİRSEY YAPAMAZ EDASIYLA UMURSAMAYAN SADECE PARA GELSİNDE NERDEN GELİRSE GELSİN DİYEN ZİYA CEVHERLİDE NE BULDUNUZDA BELEDİYEYE SEKRETER YARDIMCISI YAPTINIZ HEMSERİCİLİK ONDA KAVMİYETCİLİK ONDA İLAHİYATCI AMA ADALETSIZ BİRİSİNİ GETİRMENİZİ KİM İSTEDİ MERAK EDİYORUM YİNE AKP İÇERİSİNDE HALKLA İLİŞKİLERİ GUCLUBİRİSİ OLAMAZMIYDI VAH SAKARYA VAH GENE YUZUSTU SURUNMEYE DEVAM EDECEGİZ ANLASILAN VEDASINDA BİLE KENDİNİ CUMHURBASKANI OLDUM EDASI VARDI YAZIKKK

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
06

Laluna - Ne o komünist belediye mi oluyoruz?saçma ....torpilli birilerine yine ekmek kapısı.Hemde belediye de.Bu işleri yapan bi dünya firma var sakarya da.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
05

Serdivan - Sayın Başkan Sizler önce eski defterleri bir karışın bakayım kimler ne iş yapıyor ne iş yapmıyor ve eski harcanan paraları kontrol ettirin sizleri onun için oraya getırdik. Lütfen Oradaki para yiyen ve hırsızları ayıklayın Yoksa bizler hakkımızı helal etmeyiz. Siz bir köylü çocuğu olduğunuzu unutmayınız. İnşallah iyi bir çalışma çıkarırsınız başarılar diliyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
04

Tekçi Şaban - O şirketlere de başka bir YEŞİL getirirsiniz. Adapazarlı değil de Erzurumlu yada Antalyalı olanın şansı açık B.Sehirde

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
03

Bahadır Erenler - Cesaretiniz varsa meclis toplantılarını canlı yayınlayın ne olup bittiğini bilelim.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
02

kafka - Mevcut güzelim tarım alanlarını imara aç, beton yığınına çevir; sonra da 1000 dönüm tarım alanı kazanacağım diye uğraş,,! Siz önce 1. sınır tarıma alanlarını imara kapatacak iradeyi bi koyun ortaya da ondan sonra bu safhayı konuşun olmaz mı...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08
01

Geyveli - Şirketler kurulur ama iş personel ilanına çıkmak olunca ses seda yok. Kadroları belli değil mi bunların?

Yazık KPSS'lerde verdiğimiz emeklere!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Mayıs 10:08