Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, Jandarma ve Emniyet kayıtlarına göre dün şehirde meydana gelen olayların listesini açıkladı.

EMNİYET BÖLGESİ

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 14.08.2017 günü Ozanlar Mahallesi sayılı yerde Müşteki/Şüpheli F.A.(E.1990) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 35 AZ plaka sayılı aracın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu duvara çarparak kaza yaptığını, olayda araçta bulunan Mağdur E.K.(K.2003) ve Mağdur E.Y.(E.2000)'nin yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Müşteki N.S.(K.1977) isimli şahıs çarşı markezde pasaportunu kayıp ettiğini, pasaportunu bularak yetkili mercilere teslim etmeyen veya kötü amaçla kullanan kişi ya da kişilerden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Maltepe Mah. Orhangazi Caddesi üzerinde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki/Şüpheli H.Ö.(E.1982) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan bisiklet ile Müşteki/Şüpheli A.D.(E.1973) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 DU ** plaka sayılı aracın karıştığı kaza olayında H.Ö. isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Mithatpaşa Mah. durumundan şüphelenilerek durdurulan Şüpheli O.K.(E.1987) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 D ** plakalı aracı 1,44 promil alkollü kullandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi İŞ KAZASI

Olay Özeti: 15.08.2017 günü 15 Temmuz Camili Mahallesi 1624 Ada sayılı yerde bulunan inşaatında çalışan inşaat işçisi Müşteki H.A.(E.1986)'nın elektrik akımına kapılması sonucu hatayi tehlike arz edecek şekilde yaralandığı, 112 ekipleri ile Hastaneye tedavi amacı ile kaldırıldığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Şüpheli M.Y. isimli şahıs kullanmış olduğu 54 KN ** plaka sayılı araçla Sababahattin Zaim Bulvarı Kale Kavşağı'ndan Valilik istikametine seyir halinde bulunduğu esnada trafik ekibi tarafından durdurulmuş, Şüpheli M.Y.nin yapılan alkol ölçümünde 1,47 promil alkollü olduğu, ayrıca şahsın sürücü belgesinin olmadığı tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü durumundan şüphelenilerek durdurulan 06 BZ ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli M.E.(E.1978) isimli şahsın aracını 1,79promil alkollü olarak kullandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 14.08.2017 günü Müşteki G.M.(K.1996) isimli şahıs içinde hattının takılı olduğu LG G4 Marka cep telefonunu kayıp ettiğini, tam olarak nerede ve nezamn kayıp ettiğini bilmediğini, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ERENLER

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 14.08.2017 günü Erenler Mah. 1105. Sokak sayılı yerde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 EC ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli R.G.(E.1971) isimli şahsın 1.23 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ERENLER

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Erenler Tabakhane Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde Şüpheli A.C.K.(E.1984) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 BD ** plakalı motosiklet ile biseklet sürücüsü Müşteki Ş.K.(E.1930) isimli şahsın karışmış olduğu kaza olayında bisiklet sürücüsünün yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ERENLER

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Yeşiltepe Mahallesinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 JK ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli Y.S.(E.1976) isimli şahsın 1.23 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Kudus Caddesi üzerinde meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki A.K.(E.1967) isimli şahıs aracının sinyal lambasını değiştirmek üzere aracını emniyet şeridine çektiğini, cep telefonunu aracın kaputu üzerine bırakarak unuttuğunu, daha sonra aracına binerek seyir haline geçtiğini, 20 dakika sonra telefonunu hatırladığını, başka bir numaradan telefonunu aradığında ulaşmadığını, cep telefonunun bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 14.08.2017 günü Küçücek İstiklal Mahallesi D-100 karayolu Küçücek kavşağında meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli/Müşteki E.D.(E.1964) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 H ** plakalı araç ile motosiklet sürücüsü Müşteki M.A.U.(nun karıştığı kaza olayında M.A.U.'nun Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edildiği bildirlmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - GEYVE

Olay Adi İŞ KAZASI

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Müşteki Ç.O.(E.1975) isimli şahıs ikametinde tadilat yaptığını, kapının önünde bulunan çöpleri topladığı esnada ayağına çivi batması sonucu yaralandığı, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - GEYVE

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Camikebir Mahallesi İpek Sokak sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili bisikletle seyir halinde olan Müşteki M.Ü.(E.1940) isimli şahıs ile karşı yönden gelen 54 LS ** plaka sayılı motosiklet sürücüsü K.F.(E.1984) isimli şahsın çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, olayda M.Ü. isimli şahsın hafif şekilde yaralandığı bildirlmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARAPÜRÇEK

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 14.08.2017 günü Müşteki A.K.(K.1962) isimli şahıs fındık bahçesinde fındık toplarken düştüğünü, ayağını taşa vurması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARAPÜRÇEK

Olay Adi İŞ KAZASI

Olay Özeti: 14.08.2017 günü NTG Plastik isimli Fabrikada meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Ü.A.(E.1988) isimli şahıs iş yerinde çalışırken gözüne çapak kaçması nedeniyle yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 14.08.2017 günü Yalı Mahallesi Ankara Caddesi 32 evler sapağı sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki/Şüpheli S.A.(E.1969) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 PU ** plakalı araç ile Müşteki/Şüpheli B.G.(E.1968)'nin sevk ve idaresinde bulunan 54 NF ** plakalı aracın karışmış olduğu kaza olayında, Müşteki P.A.(K.1982), E.B. (K1957) isimli şahısların yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KAYNARCA

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 15.08.2017 günü Müşteki N.S.(E.1938) isimli şahsın Hatipler Mahallesi Kandıra Caddesi sayılı yerde bulunan ikametinde tuvalete gittiği esnada düşmesi sonucu başını yere çarparak hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı, Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahelesinin ardından 112 acil vasıtası ile Yenikent Devlet Hastanesine sevk edildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi İŞ KAZASI

Olay Özeti: 15.08.2017 günü F.M. isimli fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki M.G.(E.1982) isimli şahıs işyerinde gömlek isimli malzemeyi metal arabasının alt rafına koyarken sağ el parmağının gömlek ile raf arasında sıkışması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesince mağdur Ö.F.K.(E-1999) ile ilgili olarak düzenlenen Trafik Kazası konusundan dolayı Dr. Raporuna istinaden şahsın alınan beyanından olayın "04.08.2017 günü saat:17.45 sıralarında arkadaşı Y.A.S.'nın kullandığı 54 BT ** plaka sayılı motosiklette yolcu olarak bulunduğu esnada aniden karşılarına çıkan 54 BR ** plaka sayılı jeep'in arkadaşının kullandığı motora çarpması sonucunda meydana geldiği anlaşılmış, Mağdur jeep kullanıcısı olan şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu bildirmiş olup, olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 16.08.2017 günü V.K.(E-1960) isimli şahıs; sevk ve idaresindeki 54 TL ** plaka sayılı araç ile Güneşler merkez mahallesi Ankara Caddesi Gündüz Ekmek Fırını önünde ekmek almak için durmak istediği esnada duramayarak maddi hasarlı trafik kazasına karışması akabinde trafik görevlilerince yapılan alkol muayenesinde 2,63 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesince A.B.E.(E-2002) isimli şahıs ile ilgili olarak Kesi konusundan dolayı düzenlenen Dr. Raporuna istinaden beyanı alınan mağdur "ikametinde oyun oynadığı esnada odanın yarıya kadar olan cam kapısına kolunun çarpması neticesinde yaralandığını" beyan etmiş, mağdur yaralanmasına kimsenin sebep olmadığını, dava ve şikayetinin bulunmadığını bildirmiş, olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.

Birimi SAKARYA - ERENLER

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesince hakkında yaralanma nedeniyle doktor raporu tanzim edilen Müşteki E.T.(E-1981) isimli şahsın alınan beyanında, Ada avm isimli işyerinde temizlik görevlisi olarak çalıştığını, 25.07.2017 günü saat 13.00 sıralarında temizlik yaptığı alanda ayağının kayması ile sırt üstü yere düştüğünü ve bir süre sonra hastaneye giderek tedavi olduğunu ayrıca kaza ile ilgili şikayetinin bulunmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi SAKARYA - ERENLER

Olay Adi HAKARET - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 15.08.2017 günü saat 16.13 sıralarında Erenler Merkez Mahallesi Sakarya Caddesi üzerinde meydana gelen Hakaret ve Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma konusu ile ilgili Müşteki T.Ç.(E-1959)' ın alınan bayanında, kandisinnin kullanmış olduğu 06 ET ** plaka sayılı aracı ile Sakarya caddesinde seyir halinde iken 54 T ** plakalı araç sürücüsü kendisinin önüne manevra yaparak trafiği tehlikeye soktuğunu, sonrasında 54 T ** plakalı araç sürücüsü aracından inerek kendisine hakaret ettiğini beyan etmiş, Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: Müşteki F.D.(E-1991) isimli şahsın alınan ifadesinde; 16.08.2017 günü saat:12.00 sıralarında Serdivan ilçesinde işlerini halletmek için gezindiğini ve bu esnada Samsung Galaxy J7 Prime marka cep telefonunun cebinde olmadığını fark ettiğini davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

Birimi SAKARYA - GEYVE

Olay Adi KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti : 16/08/2017 günü Ş.Ö.(E-1959) isimli şahıs, kızı olan A.T.(K-1989) isimli şahıstan 12/08/2017 tarihinden itibaren haber alamadığını beyan etmesi üzerine C. Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - GEYVE

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 15.08.2017 günü saat 20.12 sıralarında G.S.P Mahallesi Hoca Şevkat Özalp Sokak ile Hasan Polatkan Sokağın kesiştiği yerde M.K.(E-1983) isimli şahsın sürücülüğünü yaptığı 54 LG ** plaka sayılı aracın çarptığı Ö.A.E.(E-2005) 112 Ambulansla Gevye Devlet Hastanesine götürülmüş, Yaralı çocuk ilk tedavisinin ardından ileri tetkik ve tedavi için Sakarya iline sevk olmuştur. Olayla ilgili tahkikat devam etmektedir.

Birimi SAKARYA - GEYVE

Olay Adi İŞ KAZASI

Olay Özeti : 16/08/2017 günü Ş.P. isimli işyerinde çalışan H.C.(K-1984), ayağının kaymasıyla düşerek hastaneye gidip tedavisini yaptırmış, müşteki davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Olay ile ilgili olarak tanzim edilen tahkikat evrakları ikmalen gönderilecektir.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi ZEHİRLENME

Olay Özeti :16/08/2017 günü ifade veren A.K.(E-1987) isimli şahıs; Kuzuluk Mahallesinde oğlu Ş.Ç.(E-2013) ın ilaç içtiğini, sağlık durumunun iyi olduğunu, dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 16/08/2017 günü ifade veren A.K.(E-1972) isimli şahıs; Yalı Mahalesi 179 soak üzerinde komyanetten kalekim boşaltırken dengesini kayıp edip kolu üstü asfalta düştüğünü, dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KAYNARCA

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : 16.08.2017 günü Saat:12.00 sıralarında R.Ö.(K-1971) isimli şahıs, Hatipler Mahallesinde bulunan fındık bahçelerinde bulunduğu esnada traktör ün arka kısmına binmek istediği esnada belinin üzerine düşerek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Şahıs Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahelesinin ardından Yenikent Devlet Hastanesine sevk edilmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak, Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 16/08/2017 günü uygulama noktasında 41 BY ** plakalı araç sürücüsü Y.Ş.(K-1984)'in 1.06 promil alkollü olduğunun tespiti üzerine konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:16/08/2017 günü saat 19:30 sıralarında Güldibi Mah. İzmit Caddesi otoban kavşağında meydana gelen yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili Şüpheli H.O.(E-1975) alınan ifadesinde; kendi sevk ve idaresindeki 34 FA ** plaka sayılı aracı ile Sapanca merkezden Kırkpınar istikametine seyir halinde olduğunu, otoban kavşağına yaklaştığında otobana giriş yapmak için sola sinyal verdiğini, kavşağa gelmeden önce sola manevra yapmaya başladığını, bu esnada arkadan gelen 06 DU ** plaka sayılı aracın, aracının sol arka tarafına çarptığını, kaza nedeni ile hafif şekilde yaralandığını, araçta bulunan kızı N.O.(K-2003) ve eşi A.O.(K-1980)' un da yaralandığını, diğer araç sürücüsü Ş.S.(E-1985) isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SÖĞÜTLÜ

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti 15.08.2017 günü saat:17.05 sıralarında Cami Cedit Mahallesi Çok Programlı Lise arkası Karasu Adapazarı Çevreyolu Adapazarı istikametinde 54 BU ** plaka sayılı araç ile kazaya karışan 41 NV ** plakalı motosiklet sürücüsü M.D.(E-1991) ve arkasında yolcu C.İ.(K-1994) ambulans marifeti ile Yenikent Devlet Hastanesine sevkleri sağlanmış, olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

JANDARMA BÖLGESİ

1. ASAYİŞ OLAYLARI :

a. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Hendek-Çamlıca Mahallesinde, 16 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat:20.00 sıralarında, F.C.(1971'd.lu/E) aralarındaki tartışma nedeniyle A.K.(191979'd.lu/E)' ye yumruk vurmak suretiyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

b. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Hendek-Aşağıhüseyinşeyh Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:10.30 sıralarında, G.K.(1963'd.lu/K) aralarındaki tartışma nedeniyle E.Y.(1953'd.lu/K)'ye sopa ile başına vurmak suretiyle yaralamıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

c. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Kaynarca-Büyükyanık Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:11.30 sıralarında, H.E.(1989'd.lu/E) aralarındaki tartışma nedeniyle C.S.(1987'd.lu/E)' ye yumruk vurmak suretiyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

ç. TEHDİT

Sakarya/Karapürçek-Teketaban Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:14.30 sıralarında Ş.G.(1995'd.lu/E) aralarındaki husumet nedeniyle A.T.(1998'd.lu/K)'yi sözlü olarak tehdit etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

d. TEHDİT

Sakarya/Kocaali-Melen Mahallesinde, 18 Ağustos 2017 Cuma günü saat:00:10 sıralarında R.S.(1990'd.lu/E) aralarındaki husumet nedeniyle Y.S.(1986'd.lu/E)'yi bıçak ile tehdit etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

e. KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME

Sakarya/Hendek-Merkez mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:13.00 sıralarında M.İ.(1954'd.lu/E)' nin komşusu olan A.İ.(1956'd.lu/E)' ye ait bahçesindeki fındık ağaçlarını kesmek suretiyle zarar vermiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

f. KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET

Sakarya/Hendek-Yeşilyurt Mahallesinde, 16 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat:23.00 sıralarında, M.S.(1981'd.lu/E), Ş.S.(1990'd.lu/K) ve V.S.(1973'd.lu/E) aralarında çıkan tartışma sonucu karşılıklı olarak birbirlerine sözlü olarak hakaret etmişlerdir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

g. GÜRÜLTÜYE NEDEN OLMA

Sakarya/Adapazarı-Mudurnu Mahallesinde, 16 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat:22.50 sıralarında, Ö.B.(1981'd.lu/E)' nin bağırmak suretiyle çevreyi rahatsız ettiği tespit edilmiştir. Şahsa idari işlem uygulanmıştır.

ğ. GÜRÜLTÜYE NEDEN OLMA

Sakarya/Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:22.30 sıralarında, Ş.Ç.(1976'd.lu/E)' nin aracı ile yüksek sesle müzik dinlemek suretiyle çevreyi rahatsız ettiği tespit edilmiştir. Şahsa idari işlem uygulanmıştır.

h. SES VE GAZ FİŞEĞİ ATABİLEN SİLAHLAR HAKKINDAKİ KANUNDAKİ KABAHATLER

Sakarya/Kaynarca-Büyükyanık mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:11:30 sıralarında silahla ateş ettiği tespit edilen, C.S.(1987'd.lu/E)' ın üzerinde (1) adet faturasız kurusıkı tabanca ele geçirilerek muhafaza altına alınmıştır. Jandarma tarafından şüpheli hakkında İdari yaptırım kararı uygulanmıştır.

ı. SARHOŞLUK

Sakarya/Kaynarca-Büyükyanık Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:11.30 sıralarında, C.S.(1987'd.lu/E)' nin almış olduğu alkolün etkisiyle çevreyi rahatsız ettiği tespit edilmiştir. Şahsa idari işlem uygulanmıştır.

2. TRAFİK KAZASI OLAYLARI :

a. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Adapazarı-Budaklar Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:00.05 sıralarında, E.K.(1994'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halindeyken tali yoldan ana yola çıkmakta olan T.K.(1947'd.lu/E) yönetimindeki otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

b. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Kızılcıkorman Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:12.00 sıralarında, A.G.(1964'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken , F.Ç.(1947'd.lu/E) yönetimindeki araca arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

c. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Adapazarı-Poyrazlar Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:02:50 sıralarında, R.İ.(1990'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

ç. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Gebeş Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:18:00 sıralarında, S.Ç.(1975'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

d. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Kocaali-Koğukpelit Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:20.00 sıralarında, M.T.(1974'd.lu/E) yönetimindeki motosiklet ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

e. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Hendek-Aşağıhüseyinşeyh Mahallesinde, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat:22.00 sıralarında, A.G.(1981'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Meydana gelen (6) trafik kazası olayında (0) Şahıs ölmüş, (6) şahıs yaralanmıştır.

18 Ağu 2017 - 18:00 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.783.045 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Hendek İlçesinin havaya uçan 7 kişinin can verdiği 114 kişinin yaralandığı havai fişek fabrikası kaldırılsın mı?