Başkan Savaş'tan 'Kutlu Doğum' mesajı

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Kadir Savaş, İnsanları güzel ahlak, doğruluk ve huzurla buluşturan Peygamberimiz Hz. Muhammed'in kutlu doğumunun 1442. yıldönümünü kutlayarak, yönetim kurulu adına Kutlu Doğum Haftası ile ilgili mesaj yayımladı.

Başkan Kadir Savaş mesajında, "İnsani değerlerin kaybolduğu, cehaletin zirveye ulaştığı bir dönemde insanlığın üzerine güneş gibi doğup ilahi emirleri tebliğ vazifesini ifa eden kainatın efendisi peygamberimizin doğumunu idrak ettiğimiz "kutlu doğum haftası" içinde bulunmaktayız. Sevgi ve barışın yanında hoşgörü dini olan İslam dininin uygulamalarını gösteren, insanlığa huzur ve barış getiren, şefkat ve merhamette sınırsız olan ve güven duygularının simgesi olan peygamberimizin kutlu doğum gününün Sakarya'mız ve Ülkemize, Müslüman alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesine vesile olmasını diler, tüm halkımızın kutlu doğum haftasını tebrik eder selam ve saygılar sunarım" diye belirtti.

Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) tüm Dünya'ya örnek olacak bir şahsiyete sahip olduğunu vurgulayan Başkan Kadir Savaş ? bütün insanlığa kucak açarak, doğruluk ve güzel ahlakın en iyi örneğini kendi hayatıyla göstermiştir. Bize de miras bırakmıştır. Sadece Müslümanlar için değil, bütün dünya insanları için örnek bir şahsiyet olan Peygamberimiz Hz. Muhammed'i daha iyi tanıdıkça ve anladıkça, mesajının mahiyeti de daha güçlü bir şekilde dünyamızda karşılık bulacaktır. Bu vesileyle İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası'nın bereket getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederim"

19 Nisan 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.933.612 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?