Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

İl Emniyet Müdürlüğü Merkez ve İlçeler sorumluluk bölgesinde meydana gelen olayların listesini açıkladı.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat 10.00 sıralarında Müşteki S.S. ifadesinde; amcasıyla birlikte ortak dairesinde oturan İ.L.S.'nu kira vermediği için mahkemeye verdiklerini, mahkeme sürecinden sonra L. ve annesi Ü.S.' nun kiracılarını rahatsız ettiğini ve bu yüzden kiracılarının evden ayrıldığını, şahıslardan davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmiş olup, Konuyla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat 10.00 sıralarında Müşteki S.T. ifadesinde; ikametinin kömürlük müştemilatından odun almaya gittiği sırada sahipsiz bir kedinin birden önüne çıkması ile korktuğundan dolayı dengesini kaybedip düştüğünü ve yaralandığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat 14.00 sıralarında Müşteki M.T. ifadesinde; iş yerinde beton mikserinden numune örnekleri aldığını, bu esnada dikkat edemediği için kafasını merdivene çarptığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki M.K. beyanında; 03.12.2013 günü saat:12.00 sıralarındabulundurma ruhsatı olan silahının süresi bittiğini. Bahse konu silahını oğlunun üzerine vermek için ruhsatını koyduğu yere baktığında ise ruhsatını bulamadığını belirtmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki M.B. ifadesinde; 03/12/2013 günü saat 18:00 sıralarında 67 LH plaka sayılı aracı ile Ankara Caddesi üzerinden Rüstemler Mahallesi istikametine seyir halindeyken,Sakarya Köprüsüne gelmeden viraja gelince yolda büyük baş hayvanların geldiğini görerek durduğunu. Aracının yanından geçen bu hayvanların aracına zarar verdiğini, olayla ilgili hayvanların sahibi ile konuşmak isteyince şahsın sopayla üzerine yürüdüğünübeyan etmiştir. Konu ile ilgili olarak şüpheli A.D. isimli şahsın ifadesi alınmış, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat 11.00 sıralarındaM.Ş.isimli şahıs damadı M.K. ile aralarında görülmekte davanın çıkışında damadının yanına gelerek sizinle daha işim bitmedi dediğini, şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :31.07.2013 günü saat 12.00 sıralarında D.P. isimli şahsın Saski görevlileri tarafından sökülen su saati ve mühürlenen su saatinin yerine su sayacı takmak suretiyle kaçak su kullandığı anlaşılmış ve gerekli işlemler yapılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :02.12.2013 günü saat 19.15 sıralarındaMüşteki A.K. ifadesinde; C.D.isimli çocuğun kayıp olduğunubeyan etmiş olup, tahkikat evrakları ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat 11.00 sıralarında Müşteki F.T. ifadesinde; bozuk olan pres makinesini tamir etmek amacıyla yerde bunulan sehpanın üzerine çıktığını, sehpanın kaygan olması nedeniyle bir anda kendi dikkatsizliği sonucu yere düştüğünü ve yerde bulunan paslanmaz panel isimli malzemelerin üzerine düşmesi sonucu sağ elinden hafif şekilde yaralandığını, konu ile ilgili olarak davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup tahkikat evrakları ikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü Saat 13.00 sıralarında Mağdur Ö.Ş. avukat refakatinde verdiği ifadesinde; arkadaşları ile top oynadığı sırada ayağının kayması sonucu sağ eli üzerine düştüğünü, maç yapmaya devam ettiğini, maçtan sonra kolu ağrımaya başlayınca tedbir amaçlı hastaneye gittiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ : 22.11.2013 günü Saat:14.20 sıralarında İ.K. ifadesinde; İşyerinde montaj yaparken Çelik Halatın vurması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını beyan etmiş olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınınsoruşturma nolu Yazısı Dilekçesi ile ilgili AĞDAŞ Hukuk Müşavirliğinin08/11/2013 tarihindeŞüpheliE.D.'inHerhangi bir aboneliğinin olmadan saatin bulunduğu yerden bağlantı yaparak usulsüz doğalgaz kullanımı yapıldığı tespit edilmiş. Konu ile ilgili tutanak tutularak suç duyurusunda bulunmuştur.

OLAYIN ÖZETİ :22.11.2013 günü saat12:00 sıralarında Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturması ile şüpheli sıfatı ile ifadesi alınan A.C.; bahse konu ikametin sedaş aboneliği kendi adına olduğu, evde küçük çocuk bulunduğundan dolayı elektrik mührünü kendisinin kopardığını, eşinin iş yeri ile tazminat davasının bulunduğunu, parayı aldığında borcu kapatacağını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :02.12.2013 günü saat 10.00 sıralarında Müşteki S.T. ifadesinde,işyerinde çalıştığı esnada küçük elektrikli kesme aletini çalışır vaziyette yere bıraktığını ve orada bulunan koltuğu kaldırmaya çalışırken sol elinin işaret parmağının kesme aletine değmesi sonucunda hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını beyan etmiş olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :16.11.2013 günü saat 12.00 sıralarında Müşteki N.S. ifadesinde, yıkılmış vaziyette bulunan ahırı temizlerken, çatıdaki ağaçları çıkarmaya çalıştığı esnada bastığı ağacın kırılarak yere düşmesi sonucunda Hayati Tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını beyan etmiş olup, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :29.11.2013 günü saat 18.22 sıralarında Müşteki U.İ. ifadesinde; okuduğu okuldaki arkadaşı S.B. isimli şahsın erkek arkadaşı olan S.A. isimli şahsın kendisini darp ve tehdit ettiğini beyan etmiştir.Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :26.11.2013 günü Mağdur G.S.'nın sınıf arkadaşı olan E.S.D.'den almış olduğu ilacı içmesi neticesinde zehirlenmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat: 17.30 sıralarında C.D. isimli şahsın karşı komşusu H.K. isimli şahıs ile araç parkı sebebiyle kavga ettikleri anlaşılmış, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat: 04.00 sıralarında şüpheliS.Ö. isimli şahısOtomotiv isimli işyerine ait 34 KH ve 14 EM plaka sayılı araçların camını kırarak zarar verdiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat 10.00 sıralarında M.T. beyanında,kendisine ait olan nüfus cüzdanı ve sürücü belgesini Karasu da kaybettiğini belirtmiş olup, tahkikat başlatılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :02.12.2013 günü saat 15:00 sıralarında inşaatta çalışan H.Ş. iskeleden düşmesi sureti ile BTM ile iyileşir şekilde yaralanmış olup, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :03.12.2013 günü saat:20.40 sıralarında Polis Merkezini arayan hastane görevlileri hastaneye elektrik çarpması nedeniylebir şahsın intikal ettiğini bildirmesi üzerine hastaneye gidilerek Müşteki Y.G. isimli şahıs ile yapılan şifai görüşmede elektrik çarptığını fakat bilgi daha sonra vereceğini beyan etmiş. Şahıs Adapazarı Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiğinden dolayı ifadesi alınamamıştır. Şahsın alınan Dr. raporunda hayati tehlike mevcut. B.T.M ile giderilemez şeklindedir. Tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 4 2 0 0 368 42.557 TL 2 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 2 0 1 1 309 48.542 TL 4 0
TOPLAM 6 2 1 1 677 91.099 TL 6 0

05 Ara 2013 - 14:34 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.803.166 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Hendek İlçesinin havaya uçan 7 kişinin can verdiği 114 kişinin yaralandığı havai fişek fabrikası kaldırılsın mı?