Karasu'da 3ncü Sarı dönemi

Ak Parti Karasu İlçe Başkanlığına İshak Sarı yeniden seçildi. İşte Ak Parti Karasu teşkilatının yeni yönetimi..

K Parti Karasu İlçe Teşkilatı'nın 6.olağan kongresi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kongrenin divan başkanlığına AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fatih Sevindik seçildi. Divan üyeliklerini ise İl Başkan Yardımcıları Ömer Çelik, Serkan Cerrahoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çindir yaptı. Kongreye AK Parti Genel Başkan yardımcısı Fatih Sevindik, Koordinatör Milletvekili Ayşe Keşir, MKYK Üyesi Yasemin Atasever, MKYK Üyesi ve Milletvekili Recep Uncuoğlu, Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün ve Mustafa İsen, FİSKOBİRLİK Genel Başkanı Lütfi Bayraktar, İl Başkanı Fevzi Kılıç ve İl Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, bazı ilçe teşkilatı başkanları, MHP ve Saadet Partisi Karasu ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

3.dönem başkanlığı

Kongrenin açılış konuşmasını İlçe Başkanı İshak Sarı yaptı. Sarı, konuşmasına davetlileri selamlayarak başladı. Üçüncü dönemde de görevin kendisine verilmesinden onur ve gurur duyduğunu belirten İshak Sarı, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ?Altı yıllık görev süremiz boyunca davamızdan ödün vermeden, dosdoğru bir yol izledik. Çıktığımız yolun sorumluluğu ağır ve zor bir yol olduğunu unutmadık. Türkiye'yi derinden sarsan bir süreç geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. Bu süreç bizlere ülkemizi, ilçemizi ve milletimizin hissiyatını daha iyi idrak etme imkanı da verdi. Teşkilatımızın en güzel yanı, unutulmaz anlarımız, anılarımız ve edindiğimiz yol arkadaşlarımızdır. Bize güvenen ve bizimle yürüyen bu teşkilatı ayakta tutan yönetim kuruluma ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm dava arkadaşlarımızın da, yönetimdeymişçesine yanımızda olmasını ve davamız için mücadele etmesini bekliyorum?

Başkan ve yönetim listesi

Konuşmaların sonrasında AK Parti İlçe Teşkilatı Üyeleri İsmail Karakaş ve Muhammet Gençbay, faaliyet ve mali raporları okudu. Raporların kabulünün ardından tek liste ile seçime giren İshak Sarı ve Yönetimi'nin listesine itiraz olmadı ve oy verme işlemine geçildi. Delegelerin oy vermesinin ardından 6.Olağan Kongre sona erdi. Oy verme işlemi sonunda geçerli oyların tamamını alan İshak Sarı ve yönetimi yeniden göreve geldi. Sarı'nın yönetimi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil:Ahmet Parlak, Aykut Tiryaki, Bilal Filizfidanoğlu, Cahit Küler, Cengiz Bakan, Esra Bıyıklıoğlu, Esra Yavuzyiğit, Fatma Haşlaman, Hasan Yavuzyiğit, Hasan Emanet, İsmail Karakaş, Mehmet Berberoğlu, Ömer Faruk Civelek, Özlem Akkız, Recep Adanur, Salim Erol, Samet Altuntaş, Yunus Bayraktaroğlu ve Zekeriya Durmaz.

Yönetim Kurulu Yedek:Murat Kaçar, Kadir Arslan, Mesut Özkurt, Semih Yaşar, Sezai Aşık, Mesut Can, Güven Başaran, Hüseyin Avni Ertaş, Osman Altın ve Melisa Yavuzyiğit.

Üst Kurul (İl) Delegeleri Asil:İshak Sarı, Mehmet İspiroğlu, Ahmet Genç, Tuna Eren, Yakup Gençbay, İlyas Balcı, Hasan Yavuzyiğit, İsmail Karakaş, Ali Şakar, Bilal Filizfidanoğlu, Emin Demirci, Sabri Civelek, Ali Hikmet Karabulut, Cahit Küler, Zekeriya Durmaz, Fatma Haşlaman, Salih Sarıca, Mehmet Berberoğlu, Murat Kaçar, Yunus Bayraktaroğlu, Samet Altuntaş, Hasan Emanet, Abdullah Uçar, İlyas Yavuzyiğit, Ali Haydar Baş, Mustafa Güneş, Nesrin Basmacı, Mahmut Çindir, Hüdaver Ağun, Raşit Eryılmaz, Adem Filizfidanoğlu, M.Turan İnanoğlu, Yakup Ayar, Kadir Arslan, Leman Yanmaz, Süleyman Gençbay ve Ahmet Parlak.

Üst Kurul (İl) Delegeleri Yedek:Tufan Cimbat, Muhammet Bayraktar, Ahmet Öztürk, Osman Sağır, Süleyman Çalış, Abdullah Türkmen, Gürkan Berber, İsmail Sözer, Güven Başaran, Zekeriya Kestane, Murat İçköprü, Cihani Taş, Osman Alan, Sezgin Demirci, Ali Beyaz, Bekir Reis, Hüseyin Ersoy, Cafer Özkan ve Erkan Aydınlı.

Cihan Emre'nin haberi

01 Ekim 2017 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.018.233 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?