Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 27 Şubat Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

Bizim Sakarya
EN BORÇLAR SİTESİNDEYİZ

İller Bankası, borcu olan belediyelerin listesini açıkladı. Listeye göre, Türkiye'nin en çok borca sahip belediyelerinden ilk 5'i, AKP'li belediyeler. Sakarya Büyükşehir Belediyesi üçüncü sırada...

Yenihaber
AKP'DE ADAYLAR TANIŞMA ODASINDA

AKP'de il yönetimine aday olan 190 kişinin görüşmeleri dün parti binasında gerçekleştirildi. Bölge Koordinatörü Murat Yıldırım şehrin tamamını kapsayacak bir yönetim oluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Sakaryahalk
TERLETEN MÜLAKAT

AK Parti Sakarya İl Yönetimi'ne girmek isteyen 190 kişiyle dün tek tek mülakat yapıldı. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım ile Düzce Milletvekili Ayşe Keşir tarafından yapılan mülakatlar nedeniyle dün akşamki il toplantısı da iptal edildi.

Yenisakarya
DEV DÖNÜŞÜM

Ferizli ilçesinin Kentsel Gelişim Projesi Bakanlar Kurulu'nda onaylandıç Ferizli İnönü ve Damlık Mahalleleri içinde kalan 123 hektarlık alan kentsel gelişim proje alanı ilan edildi.

Adapazarı Akşam Haberleri
ÜSTÜN adamus

AK Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün "15 yıl sonra Adapazarı'nı tanıyamayacaksınız" dedi, sosyal medya yıkıldı.

Yenigün
HEYECAN DORUKTA!

AK Parti'nin 11 Mart'ta Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongresi öncesinde, il yönetimini belirleyecek 3 kişilik komisyon dün adaylarla tek tek görüşme yaptı.

Adapostası
BAKANLIK ONAYLADI

Ferizli Belediye Meclisi 2016 yılının şubat meclisinde Menderes bayırlarında belirledikleri bir sahayı "Kentsel Gelişim alanı" olarak kararlaştırmıştı. Bakanlar Kurulu'na gönderilen projeye onay çıktı.

Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir.

27 Şubat 2018 - Medya --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.979.823 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?