Düşmana korku salan 'Bizimleydi' şiiriyle arşı inlettiler!...

Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere Afrin kırsalına gelen Özel Kuvvetler gerçekleştirilen operasyon sonrası bir araya gelen Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Polis Özel Harekat (PÖH) timleri tüyleri diken diken eden 'Bizimleydi' şiirini hep bir ağızdan işte böyle okudu...

Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere yurdun bir çok bölgesinden gelerekKilisveHataysınırından geçip Afrin kırsalında oluşturulan toplanma merkezinde bir araya gelenJandarmaÖzel Harekat (JÖH) ve Polis Özel Harekat (PÖH) timleri, topluca ant içerek cepheye koştu.

Birliklerinden Kilis ve Hatay'a gelen JÖH ve PÖH timleri sınırı geçip,TSKtarafından sınır ötesinde oluşturulan merkezde bir araya geldi. Dünsabahcepheye gitmeden önce toplanan kahramanlar hep bir ağızdan ant içti. Yüksek sesle haykıran kahramanlar "Buvataniçin, bu bayrak için ölmek şeref verir bizlere" dedi.

TSK tarafından Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere birliklerinden gelerek sınırı geçen ve sınır ötesinde oluşturulan toplanma merkezinde bir araya gelen JÖH ve PÖH timlerinin yemin etmesi yine silah arkadaşları tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Bir kişinin yüksek sesle okuduğu yemine eşlik eden kahramanların vatan için şehadete giderken ne kadar kararlı oldukları gözlendi.

"BİZİMLEYDİ"

Cepheye giderken korku nedir bilmeyen, şehadete koşarak giden kahramanlar toplandıkları yerde daha önce meskun mahal operasyonlarına katılan bir PÖH tarafından kaleme alınan 'bizimleydi' şiirini yüksek sesle okuyarak yemin etti. Hep birlikte okudukları şiir ile dosta güven, düşmana korku salan kahramanlar ettikleri yeminin ardından cepheye koştu. Kahramanlar yüksek sesle 'Bizimleydi' şiirini yemin olarak şöyle okudu:

"Kapı gibi çağ açıp kapatan cennet mekan Fatih Sultan Mehmet Han, yeniden kükredibugünAlparslan, bizimleydi, Sur'da bizimle. Allah'sız zalimin zulmüne karşı, Allah'ü Allah diye inlettik arşı. Semayı titrettiİstiklal Marşıbizimleydi,Yüksekova'da bizimle. Vallahi var bize kanat gerenler, bizimleydi, gönül gözü görenler, evliyalar enbiyalar, erenler, bizimleydi, İdil'de bizimle. Ne kadar savaşsak bitmez yolumuz, gövdemiz hür, lakin esir kolumuz. Tepeden tırnağa Anadolumuz bizimleydi, Silvan'da bizimle. Kırklar ve yediler açtı kucağı, alevlendi her gün iman ocağı. Resulü ekremin tevhit sancağı bizimleydi,Nusaybin'de bizimle. Dilde ve gönülde var oldukça Kuran, olmaz vatan, olmaz Türk yurdu viran, yaşasın Türk oğlu, yaşasan Turan, bizimleydi Bozkurtlar bizimle. Ne hainPKKitleri, ne kahpe FETÖ'nün piçleri, ne de bunların emperyalist güçleri yıldıramaz hiç bir kuvvet bizleri. Bu vatan için ölmek şeref verir bizlere. Bu bayrak için ölmek şeref verir bizlere. Bu dava için ölmek şeref verir bizlere. Tekbir, Allahu ekber, tekbir Allahu ekber, tekbir Allahu ekber."

11 Şubat 2018 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.875.715 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

T.D anlayan anlar - Bizim millet böyle haberleri okumaz böyle videoları izlemez çıplak kadın resmş olsa 5000 kişi okurdu bu aslanlar olunca kimse okumamış bile yazıklar olsun hepimize

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Şubat 19:50


Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?