Özkoç Söğütlü'de köy ziyaretlerine devam ediyor

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç Partisinin adaylarına destek için çıktığı ziyaretlerde Söğütlü Adayı Rıdvan Kaya ile birlikte Söğütlü İlçesindeydi.

Ziyaretine önce Akarca Köyünden başlayan Özkoç,KüçükSöğütlü'de tek tek Esnafı ve Halkı ziyaret etti.Daha sonra Büyük Söğütlü'de Esnaf ve Halk ziyareti yapan Özkoç,Söğütlü Belediye Başkan Adayı Rıdvan Kaya Adam gibi Adamdır ona Kefilim oyunuzu ona verin dedi.

Allah Nasip Etmesin

Akşam ziyaretini Akaçakamış köyünde sürdüren Özkoç,Kahvede yaptığı konuşmada Ben sizlere,Sakaryama ve Memleketime asla ihanet etmedim ve etmem.Eğer sizlerin başınızı öne eğdirecek bir hareket içinde olursam Allah bana bu vekilliği nasip etmesin.

Rıdvan Başkanımda Söğütlüye hizmet edecekse Allah ona sizlerin desteği ile Başkanlığı nasip etsin.Sizlerden oylarınızı emanet istiyoruz.Söğütlüde Rıdvan Kayaya,Büyükşehirde Ecevit Keleş'e bir şans verin.Söğütlü uzun zamandır bu zihniyet tarafından yönetiliyor.Çok geç olmadan Söğütlüye hizmet almak için Rıdvan Başkanı seçin Allah'a Emanet olun dedi. Ziyaretin2.gününde Beylikışla Köyünden Başlayan Özkoç ve Söğütlü Adayı Rıdvan Kaya i10 Köyü ziyaret etti.

SINIRLARIMIZ DEĞİŞİYOR

Köy ziyaretleri esnasında Özkoç;Dikkat edin Türkiye'nin Sınırları değişiyor,sınır komşuları değişiyor.PKK sınır komşumuz oldu.Artık Kuzey Irak'a giderken Pasaportlarımıza Kürdistan mührü vuruluyor.Bu seçimleri sadece bir yerel seçim olarak görmeyin.Bu seçimler ülkemizi bölmek isteyenlere karşı durma seçimidir.

KÖYLÜYE GELINCE SAF MUAMELESİ

Bakın size söylüyorum Mazotu kaça alıyorsunuz Gübreyi kaça alıyorsunuz? Yat sahipleri Mazotu 1.5 liraya alıyor çiftçiye4.75'e satıyorlar ama bu çiftçi bu seçimde bunlara dersini verecek.Mısırı,Buğdayı,Hayvanı ithal ettiren Amerika Kendi tatlandırıcı fabrikasını Bursa'ya kurmuş Kanımızı etmiyor.Mazotun ve Gübrenin üzerinden dolaylı vergiyi kaldırsınlar bakın bizim çiftçimiz Dünyanın bütün çiftçilerinden daha ucuza üretiyormu üretmiyormu görün.

HOLLANDAYA BAKIN

Hollanda bizim Konya büyüklüğünde bir ülke ama yıla 90 Milyon dolar tarım ihracatı yapıyor.Bizim Koskoca ülkemiz 9 Milyon dolar ihracat yapıyor.Dikkat edin bu oyunları durdurmak için Rıdvan Kaya'ya oy verin.Sizleri Allah'a emanet ediyorum.

11 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.935.661 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?