Olgunlar Futbol Turnuvası 9. akşam maçları

24ncü Olgunlar Futbol Turnuvası dokuzuncu akşam maçlarıile devam ediyor.

Tarım kredi: 3-Akyazı Semazen Etbalık: 5
Hakem: Salim Karahan
Tarım Kredi: Haludun Memiş, İbrahim Menteşe, Ali Kudu, Yüksel Kadıoğlu, Salih Şimşek, Turgut Kurt, Abdullah Şentürk, İbrahim Ceylan, Yılmaz Pehlivan
Antrenör: Recai Benli
Akyazı Semazen Etbalık: Ömer Dere, Şener Dönmez, Yusuf Demirbaş, Halil Bilir, Yılmaz Demir, Yahya Akyol, Mecit Kızıldağ, Şener Berk, Ali İhsan Tarım, Erdinç Atıcı, Murat Öz
Antrenör: İrfan Dinçer
Goller: Dk.15 Yüksel Kadıoğlu, Dk.38 (Pen.) Abdullah Şentürk, Dk.41 Ali Kudu (Tarım Kredi), Dk.17 Yılmaz Demir, Dk.23-32 Yusuf Demirbaş, Dk.30-40 Erdinç Atıcı (Akyazı Semazen Etbalık)
Sarı Kart: Dk.41 Yüksel Kadıoğlu (Tarım Kredi)
---
Ayan İnşaat: 4-Bosna Şahinpen: 5
Hakem: Salim Karahan
Ayan İnşaat: İlker Yel, Hasan Yakupoğlu, Yüksel Kotil, Tuncer Öztürk, Tamer Ordu, Ahmet Altay, Celal Bayrak, Nusret Türkmen, Recep Küçük
Antrenör: Mahmut Demirkır
Bosna Şahinpen: Ferruh Bayram, Haluk Tok, Rasim Dorak, Ahmet Oktar, Hasan Memiş, Cevat Koç, Ömer Akdeniz, Mustafa Karaçelik, Asım Dorak, Murat Alan, Ayhan Cengiz
Antrenör: İsmail Uzekmek
Goller: Dk.18 Ömer Akdeniz, Dk.36 Asım Dorak, Dk.37-43-48 Murat Alan (Bosna Şahinpen), Dk.29 Tuncer Öztürk, Dk.30-32 Yüksel Kotil, Dk.47 Recep Küçük (Ayan İnşaat)
---
Reisoğlu Restoran: 3-SİNTAŞ: 4
Hakem: Mustafa Bal
Reisoğlu Restoran: Önder Gökdemir, Adem Yazan, Eser Balaban, Koray Avcı, Yusuf Açıkyörük, Erkan Kılıç, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Engin Bıyık
Antrenör: Özer Yüksel
SİNTAŞ: Muharrem Dardahan, Akan Mıhçı, Özcan Tanıl, Metin Koç, Hakan Sezvan, Ahmet Tetik, Berat Ferik, Salih Baş
Antrenör: Mücahit Topaloğlu
Goller: Dk.14-43 Salih Baş, Dk.19-44 Berat Ferik (SİNTAŞ), Dk.26 Rüstem Baş, Dk.40-45 Tamer Yüksel (Reisoğlu Restoran)
---
Mramor Oluk Sistemleri: 2-Eski Reji: 5
Hakem: Mustafa Bal
Mramor Oluk Sistemleri: Zeki Kayar, Aydın Tarım, İsa Müslim, Feridun Çelik, Güven Bektaş, Abdülkadir Dinç, Murat Kaymakçı, Hüseyin Eyisoy
Antrenör: Hüseyin Beriş
Eski Reji: Ayhan Kılıç, Erdoğan Hızır, Erol Kolcu, Bülent Erdi, Blerim Mula, Aydın Günaydın, Latif Yan, Osman Altıntaş, Nejat Ersin, Güngör Öztürk, Neşet Muharrem
Antrenör: M.Kemal Aydın
Goller: Dk.9 Haluk Eyisoy, Dk.41 Güven Bektaş (Mramor Oluk Sistemleri), Dk.10 Nejat Ersin, Dk.15-16-21-48 Osman Altıntaş (Eski Reji)
---
Erenler Belediye&Kahve Diyarı: 3-Gürova Süt Ürünleri: 3
Hakem: Rahman Akcan
Erenler Belediye&Kahve Diyarı: Mustafa Arslan, Muharrem Süel, Volkan Atayeter, Erol Çiçek, Birol Çiçek, Çetin Karabulut, Yusuf Diril, Ahmet Uçar
Antrenör: Serdar Suel
Gürova Süt Ürünleri: Şaban Çolak, İsmail Kamalı, Adil Yazıcı, Turgut Okan, Halil Karaaslan, Metin Uslu, Murat Balaban
Antrenör: Ahmet Baştar
Goller: Dk.5-29 Volkan Atayeter, Dk.23 Birol Çiçek (Erenler Belediye&Kahve Diyarı), Dk.12 Adil Yazıcı, Dk.21 Turgut Okan, Dk.25 Halil Karaaslan (Gürova Süt Ürünleri)
Sarı Kartlar: Dk.38 Erol Çiçek (Erenler Belediye&Kahve Diyarı), Dk.48 Adil Yazıcı (Gürova Süt Ürünleri)
---
Paksan Kireç: 2-Sofuoğlu Sohofone: 7
Hakem: Rahman Akcan
Paksan Kireç: Alaattin Kabak, Çetin Tunçat, Mümin Kılıç, Roman Edle, Cemil Engin, Metin Söyler, Şehabettin Duman, Salih Orta
Antrenör: İsa Kesmen
Sofuoğlu Sohofone: Aykut Uçarer, Fazlı Demirci, Turgut Sofuoğlu, Aydın Çolak, Çetin Çal, Muammer Fidan, Halil Demirci, İhsan Odabaşı, Şemsettin Ege, Mustafa Serbes
Antrenör: İbrahim Çolak
Goller: Dk.13-25-38-44 Mustafa Serbes, Dk.27 Aydın Çolak, Dk.40-43 Halil Demirci (Sofuoğlu Sohofone), Dk.42 Mümin Kılıç, Dk.45 Metin Söyler (Paksan Kireç)
---
Turnuvada Program
20.06.2012 Çarşamba
Saat 18.00 Erenler Belediyesi-Coşkunspor (Yaşlı Olgunlar)
Saat 19.00 Suev İnşaat-Kayar Steak House (Genç Olgunlar B)
Saat 20.00 Altındere Belediyesi-Burakcan İnşaat (Olgunlar B)
Saat 21.00 ASKF İnko İnşaat-Pilsan İnşaat (Olgunlar A)
Saat 22.00 Aygünler Bellona-Beşkardeşler Büro Mobilya (Yaşlı Olgunlar)
Saat 23.00 SASKİ-Akyazı Yenicami Esnaf (Olgunlar B)
---
21.06.2012 Perşembe
Saat 19.00 TAV Havalimanları Holding-Ertaş Harita (Genç Olgunlar B)
Saat 20.00 Akyazı Semazen Etbalık-Göçmenspor (Olgunlar A)
Saat 21.00 Bosna Şahinpen-AR Metal (Olgunlar B)
Saat 22.00 İki Yıldız Çamaşırları-Gürova Süt Ürünleri (Genç Olgunlar A)
Saat 23.00 Faydalı Orfimo Mobilya-Türk Temizlik (Genç Olgunlar A)

20 Haz 2012 - 08:32 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.745.546 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?