medyabar'ın özel haberini servis ettiler!

medyabar.com'un kendi muhabiri tarafından çekimleri yapılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın SATSO'da düşerken görüntüleri, Hülya Sürücü tarafından ekran görüntüleri alınarak basına servis edilmiştir.

Oysa o haberin görüntülerini sadece medyabar.com muhabiri Azim Çelik tarafından çekilmiş ve medyabar.com'da akşam saatlerinde yayına verilmiştir.
Bu yayın sonrasında Sakarya'da yaşamayan Hülya Sürücü, haberi ' medyabar.tv'de yayınlanan görüntülerden ekran görüntüsü alarak kendi imzasıyla gazeteler, TV'ler, reklam ajansları, internet sitelerine ''Bakan İslam düşmekten son anda kurtuldu' başlığıyla servis etmiştir.
Hülya Sürücü böylelikle,medyabar.com'unkendi muhabiriyle özel haberini yaptığı haberin diğer basın kuruluşlarında yayınlanmasına neden olarak haksız rekabete neden olduğu aşikardır..

Bu nedenleHülya Sürücü hakkında ve basın kuruluşlarına servis ettiği medyabar.com'un özel haberini yayınlayan basın kuruluşları hakkında Pazartesi günümedyabar.com avukatı Ercan Kaçmaz tarafındanher türlü adli takip yapılacaktır.

İnternet mecraasını düzenleyen yasanın çıkmaması nedeniyle, etik kurallarını hiçe sayarak medyabar.com'un özel haberini, basın kuruluşlarına servis eden Hülya Sürücü'nün bu davranışının etik ve basın ahlakıyla bağdaşmadığı da aşikardır...

Medyabar.com olarak Sürücü'nün bu davranışından dolayı her türlü yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı bir kez daha belirterek Hülya Sürücüyü şiddetle kınıyor ve 'Bir daha haberimize dokunma' diyoruz...

Aziz Güvener

BU GÖRÜNTÜDEN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALARAK
BASIN KURULUŞLARINA SERVİS ETTİ

Haberin Videosu

23 Ocak 2015 - Medya --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.034.753 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?