Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş raporu

İl Emniyet Müdürlüğü Merkez ve İlçeler sorumluluk bölgesinde 19/09/2013 günü saat 08:00'den 20/09/2013 günü saat 08:00'e kadar meydana gelen olaylar..

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat gayri muayyen saatte müşteki A.Y. ifadesinde; İ.I. isimli çocuğun kayıp olduğunu belirtmiş olup, olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 15.15 sıralarında Müşteki H.Ö. ifadesinde; plakasını hatırlamadığı dolmuşa bindiği ve donatım civarında dolmuştan inerken ayağını basamağa atamadığı için boşluğa geldiğini, tamamen kendi hatasının olduğunu kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat:13.00 sıralarına aynı binada yaşayan M.E. ve Y.K. isimli şahıslar binanın sırayla yapılan temizliği yüzünden tartıştıkları bu esnada birbirlerine hakarette bulundukları ve kavga ettikleri, konu hakkında Y.K. isimli şahıs M.E. tan davacı ve şikayetçi olmuş, tahkikat evrakı ikmalen C. Savcılığına gönderilecektir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :18.09.2013 günü saat:20.00 sıralarında C.E. isimli çocuk alerjisi olduğu haplardan içmesi neticesinde zehirlenerek gerekli tedavisi yapılmış olduğu anlaşılmış olup olay ile ilgili tahkikat başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18.09.2013 günü saat:24.00 sıralarında S.U. isimli şahıs ikametinde alkol almaya başladığını,sinirlerinin bozulduğunu, mutfak dolabının içerisinde bulunan isimlerini bilmediği haplardan tahminen 5-6 tane yuttuğunu, sonrasını hatırlamadığını, ailesinin kendisini 112 acil servis ile hastaneye intikal ettirmiş ve hayati tehlikesinin bulunmadığı anlaşılmış, olay ile ilgili evrak ikmalen istenilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 18.20 sıralarında Y.E.K. isimli şahsın elinde bulunan siyah bir nesneyi çalılıkların arkasına fırlattığını görmesi üzerineşahsın yanına gidilmiş 1 Adet ruhsatsız tabanca ve 8 adet fişek geçici olarak muhafaza altına tahkikata başlanılmıştır.
AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 16.30 sıralarında Müşteki H.E. ifadesinde; ikametin dış cephe kaplaması yapmak için iskele kurduğunu, iskelede çalıştığı esnada V.C. ın yanına geldiğini, iskelenin bir bacağını tutarak devirdiğini, devrilen iskelenin parçalarını söküp atmaya başladığını, zararının 1.000 TL olduğunu, V.C. dan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 21.30 sıralarında E.A.S.' nın, şüpheli A.A. tarafından darp edildiği tespit edilmiş olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 22.45 sıralarında Müşteki M.K. ifadesinde; torunu E.K.' nın Sakarya ya hastaneye gidiyorum diye evden gittiğini ve bir daha torunu E.' ten haber alamadığı hayatından endişe ettiğini beyan etmiş olup; tahkikata başlanılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 12.30 sıralarında Müşteki H.E. ifadesinde; kuzeni olan M.E.E. ile aralarında konuştukları esnada bir yanlış anlaşılma olduğunu ve M.E.E. nin kendisine tekme atmak suretiyle darp ettiğini beyan etmiş, şahısların birbirlerinden şikayetçi olmamış, tahkikat başlatılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 19.00 sıralarında Müşteki E.Y. ifadesinde;akli dengesi bozuk olduğunu eve geç geldiğini buna morali bozulduğundan dolayı LUSTRAL isimli ilaçtan onüç adet içtiğini kimseden davacı ve şikayetçi olamadığını İlaçları kendi ilaçları ile içtiğini beyan etmiştir. Alınan Dr Raporunda Hayati tehlike yoktur. B.T.M ile giderilebilir şeklindedir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :20.09.2013 günü saat 01.10 sıralarında Müşteki M.E.ifadesinde; Sözlü olarak tartıştığı Y.A.'ın kendisine yumruğu ile vurduğunu, küfrettiğiniburnunun kanadığını akabinde hastaneye gittiğini ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Alınan Dr Raporunda Hayati Tehlike yok B.T.M ile giderilebilir Şeklindedir.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 08.30 sıralarında Şüpheli-Müşteki H.İ.'nin alınan ifadesinde; kendi sevk ve idaresindeki 34 DN plaka sayılı çekici ile İstanbul istikametine doğru gittiğini, karşı şeritten gelen 34 AE plaka sayılı aracın çapraz bir şekilde gelerek kendi aracına önden çarptığını, çarpma sonucu lastiğinin patlayarak aracın hakimiyetini kaybettiğini, araçtan indiğinde sürücünün eks olduğunu gördüğünü beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :19.09.2013 günü saat 14.15 sıralarında Müşteki H.D. ifadesinde; A.D.'un resmi nikahlı eşi olduğunu, eşi ile balkonda oturduğunu, eşinin iki ayağında platin olduğundan yürürken ara sıra dengesinin bozulduğunu, eşinin balkondan kalkıp yanına gelmek istediği esnada dengesini kaybedip balkondan aşağıya düştüğünü beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :19.09.02013 günü saat 19.50 sıralarında Müşteki İ.S. ve Müşteki B.Ç. ifadelerinde; lokantaya yemek yemeye gittiğini, orada palamut yediğini, yemeğini yedikten sonra ayrıldığını, belli bir süre sonra istifra ettiğini, durumdan şüphelenip Sapanca İlçe Hastanesine gelerek gerekli kontrollerini yaptırdığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını, uzlaşmak istemediğini beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

20 Eylül 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.257.113 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?