Talihsiz gurbetçiye hala ulaşılamadı...

Almanya'dan izine gelen 38 yaşındaki İlhan Çelik, serinlemek için girdiği Karadeniz'de bir daha çıkamamıştı..

Almanya'dan ailesi ile birlikte Sakarya'nın Karasu ilçesindeki yazlıkların tatile gelen ve girdiği denizde kaybolan genci arama çalışmaları 4'üncü gününde de devam ediyor.

SATSO Meclis Üyesi Turgay Çelik ve Adapazarı Ziraat Odası Meclis Üyesi İsmail Yolvermez'in yeğeni olan 37 yaşındaki İlhan Çelik, Perşembe günü girdiği denizde dalgalar arasında sahil şeridinde gözlerden kaybolmuştu.

Karasu İlçesinde 5 Eylül Perşembe günü serinlemek için Karadeniz'e giren ve dalgalara kapılarak kaybolan 37 yaşındaki İlhan Çelik'i arama çalışmaları devam ediyor.

Bölgeye gelen dalgıçlar ve sahil güvenlik görevlileri 4 bir koldan arama çalışması yaparken talihsiz gence hala ulaşılamadı.

Ailesi ile birlikte yaşadıkları Almanya'dan yazlıklarının bulunduğu Karasu'ya tatile gelen ve Perşembe günü denize giren İlhan Çelik'in çok iyi yüzme bildiği ve gün boyunca yüzdüğü öğrenildi. Saat 15.00 civarlarında ailesinin 'hadi toparlanıp gidelim' demesi üzerine 'son bir kez daha yüzeyim öyle gidelim' dediği öğrenilen İlhan Çelik henüz kıyıdayken gelen bir dalga ile alabora olarak gözlerden kayboldu. Perşembe gününden bu yana yapılan aralıksız çalışmalara rağmen 37 yaşındaki İlhan Çelik'e hala ulaşılamadı.

İlhan Çelik'in amcası olan SATSO Meclis Üyesi Turgay Çelik ve dayısı olan Adapazarı Ziraat Odası Meclis Üyesi İsmail Yolvermez da İlhan Çelik'İn ailesi ile birlikte acılı bekleyişi sürdürüyor.

Karasu sahil şeridinde bulunan çok sayıda kum çukurundan birine saplanıp kalmış olabileceği tahmin edilen İlhan Çelik'i bulmak için çalışmalar devam ediyor.

07 Eylül 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.968.749 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?