Olgunlar'da 10. akşam sonuçları

26'ncı Olgunlar Futbol Turnuvası Onuncu akşam maçlarında bu sonuçlar çıktı

Büyütmek için resme tıklayın

Turport Denizcilik İstanbul: 8-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi: 2
Hakem: İsmail Mişe
Turport Denizcilik İstanbul: Güngör İçer, İsa Mercan, Burak Çankaya, Erdal Narin, Erol Kapusuz, Uğur Keskin, Hasan Yiğit, Hüseyin Karakayışçı, Mustafa Ateş
Antrenör: Bülent Kasım
Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi: Engin İrdem, Ersoy Yıldırım, Mustafa Faydalı, Ayhan Kalyoncu, Fatih Sarı, Fatih Faruşoğlu, Fatih Sarman, Haluk Samsa
Antrenör: Fevzi Çapkınlar
Goller: Dk.6-33-47 Hüseyin Karakayışçı, Dk.17-32 (Pen.)-34-36-37 Erol Kapusuz (Turport Denizcilik İstanbul), Dk.24 Ayhan Kalyoncu, Dk.49 Fatih Faruşoğlu (Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi)
Kırmızı Kart: (Maç Bitimi) Mustafa Faydalı (Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi)
---
STC Duş: 0-Bosna Pırıldar Market: 3
Hakem: Şuayip Bayhan Yeşil
STC Duş: Muharrem Kurtulan, Hüseyin Çoban, Hasan Altuntaş, Hakan Yapan, Kadir Kocacık, Ayhan Aydemir, Ayhan Cengiz, Şakir Öztürk, Habib Aydın, Murat Vatansever
Antrenör: Zeki Öztürk
Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Cevat Koç, Erdoğan Talay, Yavuz Öztürk, Hakan Muti, Cengiz Yazıcı, Metin Öztürk, Erdem Baykan, Murat Alan, Çetin Tunçat
Antrenör: Mahmut Arşıoğlu
Goller: Dk.9 Cevat Koç, Dk.50 Cengiz Yazıcı, Dk.50+1 Murat Alan (Bosna Pırıldar Market)
---
Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası: 5-AFS Teknik: 0
Hakem: Hüseyin Uçar
Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası: Süleyman Yetim, Özcan Tanıl, Osman Gürdal, Akan Mıhçı, Berat Ferik, Haluk Ürkmez, Erman Kesim, Murat Cinemre, Ferdi Aksakal
Antrenör: Serkan Doğancı
AFS Teknik: Metin Akpınar, Çetin Karabulut, Mesut İsen, Özkan Doğan, Aydın Güzel, Halil Karaaslan, Soner Çalışkan, Sinan Özalp, Selahattin Arslan, Yusuf Diril
Antrenör: Ömer Karadirim
Goller: Dk.5-14 Ferdi Aksakal, Dk.11-43 Osman Gürdal, Dk.29 Erman Kesim (Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası)
---
Kaynarca Alkışlar Beton: 3-Protek Mühendislik: 2
Hakem: Yusuf Yıldırım
Kaynarca Alkışlar Beton: Seçkinn Kanyılmaz, İsmail Ceylan, Vecihi Akbaba, Mustafa Topal, Tamer Ordu, Ahmet Altay, Halit Akın, Nusret Türkmen, Recep Küçük
Antrenör: Nusret Türkmen
Protek Mühendislik: Ömer Dere, Nihat İçyüz, Muammer Hikmet, Rahmi Aktürk, Taşkın Orsavaş, Fahrettin Berk, Abdülvasir Osmanoğlu, Cüneyt Badem, İlker Kar, Murat Çavdar
Antrenör: Serdar Gürkan
Goller: Dk.15 Vecihi Akbaba, Dk.36-43 İsmail Ceylan (Kaynarca Alkışlar Beton), Dk.26 Taşkın Orsavaş, Dk.45 Nihat İçyüz (Protek Mühendislik)
---

26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü
6 Haziran Cuma
Saat 20.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Eski Reji-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Simge Eşarp-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)
7 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Merkez Ceyhan Oto-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)
Saat 22.00 Özel Alüminyum-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

06 Haziran 2014 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.950.117 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.