AK Parti'nin 16. yılı için kutlama mesajları...

AK Parti'nin 16. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla AK Parti başkanlıkları ve kadın kolları tarafından kutlama mesajı yayımlandı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak , AK Parti'nin 16. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

Başkan Ak, mesajında; 14 Ağustos 2001 tarihinde, Türk siyaset tarihinde yeni bir süreç başlamıştır. Amacı ve davası daima millet olan AK Partimizin temelleri milletimizin desteği ile atılmıştır. AK Parti kurulduğu günden itibaren dünya üstündeki mağdur ve mazlumların sesi olmuştur.

"AK Parti ülkemizi dünyada sözü geçen bir ülke Konumuna taşımıştır"

Türk milletinin gücünü bütün dünyaya duyuran bir anlayışın da temsilcisi olan AK Parti milletimizin kurduğu bir partidir her zaman milli iradeye saygı duymuş milletin gücünden güç almış milletin gücünden başka bir güç tanımamıştır. AK Parti her zaman milletimizin refahı ve geleceğine yatırım yapmış gençlere ve kadınlara verdiği değer ile kurulduğu günden beri yola devam etmiştir. AK Parti milletimizin teveccühüyle her zaman yükselişte olan insana saygılı milletinin kararına saygılı bir gönül harekatının öncüsüdür

AK Parti ile ülkemiz 2023 hedeflerine hızla ilerlemeye devam ediyor. AK Partinin başarısından rahatsız olan ülkemizin güven ve huzurunu bozmak isteyenler ülkemiz üzerinde bir çok tuzak kurmuşlardır. Liderimiz kurucumuz ve genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dik duruşu ve kararlılığı sayesinde tüm zorlukları milletimizle birlikte aşmayı başardık. 15 Temmuz'da hain darbe girişimi ile ülkemizi bölmeyi parçalamayı düşünen hainler karşılarında demir bir yumruk olarak Türk Milletini bulmuşlardır. Ak Parti liderinin çizdiği bu kutlu yolda milletiyle ve milleti için var olmaya devam edecektir.

AK Parti hiç bir zaman milletin iradesi üzerinde bir irade tanımamıştır. AK Partinin milletimizin iradesi ve desteği ile ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyarak yeni Türkiye'yi oluşturacağına muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağına olan inancımız tamdır Bu vesile ile partimizin 16. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, partisinin kuruluşunun 16'ncü yıldönümü sebebiyle yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Vatandaşların yarınlardan ümidini kestiği, ekonominin dibe vurduğu günlerde Kurucu Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu karanlık tablo karşısında duyarsız kalmadığını ve omuz omuza verdiği arkadaşları ile birlikte 14 Ağustos 2001 yılında AK Parti'yi kurduğunu ifade eden ilçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti, halkın umudu oldu.

'Herşey Türkiye İçin' sloganı ile dünyada söz sahibi, bölgede lider ülke olmayı hedefleyen AK Parti'nin milletin bağrından çıkan, milletle birlikte, millet için siyaset üreten bir anlayışla girdiği ilk seçimde iktidara geldiğiNİ kaydeden İlçe Başkanı Sofu, 16 yıl boyunca girdiği 11 seçimden de birinci çıkan AK Parti'nin, Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan tüm yatırımların kat kat fazlasını ülkeye kazandırdı.

Şanlı tarihi ve ecdadı ile bağları koparılmış geçmişi ile olan maneviyatını yitirmiş bir devletin, 16 yıllık AK Parti döneminde canlanarak nasıl kendine geldiğini, özüne döndüğünü hep birlikte gururla şahit olduk. 16 yıl içinde birçok ciddi badirelere, engellere maruz kaldık, bölücü terörist saldırılarına uğradık ve en son olarak ve 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilmeye çalışılan hain FETÖ darbe teşebbüsünü millet olarak acı ile hep birlikte yaşadık. Tüm dünyanın gözü önünde iç ve dış mihraklarca tertip edilerek gerçekleşen bu kalkışmada kalleş FETÖ terör örgütü ve onun bir dolara satılmış eli kanlı hainleri Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve milletine karşı silahlı saldırıda bulunarak alçakça bir darbe girişimine yeltenmişlerdir. Ama aziz milletimizin dik duruşu ve demir yumruğu ile neye uğradıklarını şaşırmışlar, milletin ve devletin gücü karşısında mağlup olmuşlardır. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile meydanlara, yollara, sokaklara inen halkımız, "Millet eğilmez Türkiye asla yenilmez" diyerek canı pahasına Bayrağına, vatanına, demokrasisine, meclisine, hükümetine ve Cumhurbaşkanına sahip çıkmıştır. Burada bir kez daha için şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize "geçmiş olsun" dileklerimizle şükranlarımızı sunuyoruz.

Hedeflerimize ulaşmak için büyük bir azim ve karlılıkla durmaksızın çalışacağız.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 2023-2053 ve 2071 hedefimize ulaşmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Aldığımız her nefesi, ülkemizde birlik ve beraberliğin, bölgemizde barış ve adaletin sağlanması için harcayacağız. Partimize oy veren veya vermeyen ayrımı yapmadan, tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Partimizin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm yöneticilerimize, tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Halkımızın desteği ile bu kutlu yürüyüş, bu hizmet siyaseti ilelebet devam edecektir."

AK Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, AK Parti'nin kuruluşunun 16. Yıldönümü münasebetiyle yayımladığı tebrik mesajında şu ifadeleri kullandı;

Başkan Varol mesajında, ?Mensubu olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğum; 14 Ağustos 2001 tarihinde ''Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" sloganıyla kurulan Adalet ve Kalkınma Partimiz tam anlamıyla bir Türkiye partisidir. Milletimiz; sözünün arkasında durarak, gerçekten bir hizmetkâr gibi gece gündüz demeden çalışan, ülke içinde ve dışında haklarını ve itibarını kuvvetlendiren, samimi bir lider ve siyasi kadrolarla karşılaşmış ve yapılan her seçimde, partimizin yanında olmuş ve teveccühünü göstermiştir.

AK Parti'nin, bugün bir dünya partisi haline gelmesinde, kadınlarımızın da büyük emeği vardır. Partimiz, kadınlara verdiği önemle ve kadının konumunu güçlendirmeye yönelik politikalarla, kadınları toplum hayatında daha etkin hale getirmiştir. Bugün partimizin her kademesinde ve hükümetlerimizde görev alan kadınlarımız, artık siyasetin nesnesi değil, öznesi haline gelmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, güven ve istikrarın sembolü olan AK Parti'mizi, AK sevdamızı kurarak tarihe düşülen notlarda, bizim de bir nebze katkımız olmasını sağlayan, başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve yol arkadaşlarına minnet ve şükranlarımı arz ediyorum. Vefat edenlere Mevla'dan rahmet diliyorum. Bu vesileyle bu dava uğrunda emeği geçen tüm AK Sevdaların 16.yaş gününü tebrik ediyor; bu günün teşkilatlarımıza, aziz milletimize, ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına, hayırlar getirmesini, birliğimizin ve dirliğimizin ilelebet sürmesine vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.? dedi.

14 Ağustos 2017 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.987.019 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?