SEDAŞ'ta görev değişikliği

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (SEDAŞ) Şebeke İşletme Grup Müdürürü Yavuz Konuk'un emekliye ayrılmasıyla bu göreve Burhan Ak getirildi. Ak, 2010 yılından bu yana şirkette Dağıtım Trafoları Müdürü olarak görev yapıyordu.

Emekliye ayrılan Konuk'un için kurumda bir veda yemeği düzenlendi. Yemekte, yeni Grup Müdürü Burhan Ak, Yavuz Konuk'a SEDAŞ'ta geçen hizmetleri için teşekkür plaketi verdi. Burhan Ak'tan boşalan Dağıtım Trafoları Müdürlüğü görevine de daha önce Dağıtım Hatları Müdürü olarak görev yapan Reşat Karaman atandı. Reşat Karaman'ın boşalttığı Dağıtım Hatları Müdürlüğü görevine de alçak gerilim ölçüm başmühendisi olarak görev yapan Serkan Yiğit getirildi. Serkan Yiğit'ten boşalan alçak gerilim ölçüm başmühendisliğine de Sezgin Çalk atandı.

Kocaeli'nde İl Müdürlüğü görevini de yürüten ve son dönemde dağıtım hatları başmühendisi olarak görev yapan İsmail Söğüt'ün emekliye ayrılmasından sonra Kocaeli il sorumlusu olarak bu göreve Çınar Aslan getirildi. Çınar Aslan uzun süredir Dağıtım Trafoları Başmühendisi olarak görev yapıyordu.

21 Nisan 2013 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.933.612 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?