MHP Hacımercan'da

MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarına Hacımercan köyünde devam etti.

MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarının bu haftaki durağı Hacımercan köyü oldu.

Ziyarette ilçe Başkanı Berat Taner,Belediye başkan Aday adayları Hüseyin Mercan, Alpaslan Kılıç, İlçe teşkilatı, yönetim kurulu üyeleri, belediye ve il genel meclis üyeleri hazır bulundu.

Hacımercan Köy Muhtarı Suat Mercan ve Hacımercan Köylülerinin sıcak misafirperverlikleriyle birlikte çayların yudumlandığı ziyarette köyün sıkıntı ve sorunları sohbet eşliğinde konuşuldu.

MHP Sapanca ilçe başkanı Berat Taner Sohbet konuşmasında şunları ifade etti; " Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hepimiz görmekteyiz. Müslüman ülkeleri tek tek iç savaşa sürüklenmekte ve parçalanmakta. Şimdi de sıra diğer bir Müslüman ülke olan Suriye'de. Suriye neden parçalanmak istiyor? Suriye'nin parçalanmasını kim istiyor? Tabi ki, AKP hükümeti. Arkadaşlar, Suriye'nin parçalanması Türkiye için bir felaket olacaktır. İslami ve tarihi bağlarımız olan komşumuzun parçalanması bizim bir ayıbımız olacaktır. Ayrıca Zaten yolgeçen hanı olan bir Irak sınırımız var buna bir de Suriye'nin eklendiğini düşünürsek sınır güvenliği açısından tam bir felaket olacaktır.

AKP hükümeti IMF'ye borcumuz kalmadı, ekonomi çok iyi gidiyor, diyor. Fakat şu anda iç ve dış borçların 600 milyar dolara yaklaştığından hiç bahsetmiyor. Özetle, Hükümet terör ve ekonomi konusunda halka doğruları söylemekten kaçınıyor.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerden sonra bütün köylerin Sapanca'ya bağlı birer mahalle olacak. Peki, iyimi olacak? Tabi ki hayır, Köylümüz bu yasayla 29 çeşit vergiye dahil olacak.Şu anda elimizde köylerin ihtiyaçlarının tespitinden başka bir şey gelmiyor. Allah'ın izniyle yerel seçimlerden zaferle ayrıldığımızda bu ihtiyaçların mevcut yapıya göre karşılanması yönünde çalışma yapacağız. Bu vesile ile sizlerden yerel seçimlerde Büyükşehir'de ve ilçemizde desteğinizi bekliyoruz."

03 Eylül 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.008.812 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?