Gençlik kolları il divan toplantısı gerçekleştirildi

Divan başkanlığını Gençlik Kolları Fatih Aydın'ın yaptığı divanda, divan başkan yardımcılıklarını Uğur Girgin, Yunus Yıldırım, Eray Işık yaptılar.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Gençlik Kolları İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi

Sakarya Gençlik Kolları Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Genel Başkan Fatih Aydın, GİK Üyeleri ve İl Başkanı Uğur Girgin'in katılımıyla büyük coşku içerisinde gerçekleştirildi.
Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları Genişletilmiş İl Divan toplantısı Saadet Partisi Konferans salonu'nda büyük heyecan ve coşku içerisinde gerçekleştirildi.

Yaklaşık 150 gencin iştirak ettiği programın açılış ve yoklamanın yapılmasından sonra ev sahibi İl Gençlik Kolları Başkanı Uğur Girgin programa katılan genç partilileri selamladı ve ?Genel Başkanımıza yakışır çalışmalar yapmak için burada toplandık. Başkanımızı ağırlamak bizim için büyük bir onurdur''dedi.
''İş Bulma derdi bitecek..''

Sakarya Gençlik Kollarının son dönemde yapmış olduğu çalışmalara değinen Girgin, konuşmasını şu sözleri ile sonlandırdı ''Gençlerin yıllarca İşçi bulma kurumunun önünde kuyruk olmamaları ve atama beklememeleri için Milli Görüş'e ve Saadet Partisine ihtiyaç var. Gençlerin alın teri ile çalışabilecekleri işlerinin olabilmesi için Saadet Partisine ihtiyaç var. Önce ahlak ve maneviyat diyen Gençlerin yetiştirilmesi için, anne ve babalarının gözünün nuru evlatlar için Saadet Partisine ihtiyaç var.Bizler buna yürekten İnanıyoruz, çalışıyoruz ve başaracağız.''dedi.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın'daSakarya Gençlik Kolları İl, İlçe ve mahalle teşkilatlarının tek tek raporlarını sözlü olrak aldıktan sonra tebrik etti. Özellikle son dönemde Müslüman ülkelere yapılan zulümlere değinen Aydın,''Genç nüfusun çok dikkatle olayları takip etmesi lazım. Saadet Partisi'nin meclise girmek veya iktidar olmak gibi bir derdi yoktur, olamaz. 28 şubat sopasını gösterdiler ve dağıldık. Bizim daha dirayetli genç nufusa ihtiyacımız var. Milli Gazete 200 bin satsın bak Türkiye nasıl yerinden oynuyor. Konuşma zamanı bitmiştir. Bugünden itibaren eylem zamanı başlamıştır. Müslüman gittiği yerin rengini ve şeklini değiştiren adamdır. Sakarya'da eylem kararı almalı ve ilk yerel seçimlerde patlama yapmalıdır.''dedi.

Türkiye'nin son derece kritik bir dönemden geçtiğini, adım adım savaşa sürüklendiğini ifade eden Fatih Aydın, ''Türkiye'nin adım adım savaşa sürüklendiğini söylemiştik. ?Türkiye, bu oyuna gelmemeli' demiştik. Ne yazık ki Türkiye bu noktaya hızlı yaklaşmaktadır. Hükümet, savaş biletini almış durumda, yolculuğa çıkması an meselesi. Belirli çevreler bu konuda teşvik ediyor''diye konuştu.

İslam Birliği diyen tek parti Saadet Partisi'dir

Numan Kurtulmuş'un AK Parti'ye katılışını da değerlendiren Kamalak, Kurtulmuş ile AK Parti'nin sürekli dirsek temasında olduğunu, iki parti arasında görüş farkı bulunmadığını ifade ederek, sözlerini şöyle tamamladı:
''Aralarında fark yok. Numan Bey'in ?İslam Birliği'ne evet, Avrupa Birliği'ne hayır' dediğini duydunuz mu hiç? CHP'nin, MHP'nin ?Avrupa Birliği'ne hayır, İslam Birliği'ne evet' dediğini duydunuz mu hiç? Aralarında fark yok. Netice olarak yolun sonuna bakmak lazım. Nereye götürmek istiyorlar? Sizlere soruyorum, Haçlı Birliği'ne mi evet diyorsunuz, İslam Birliği'ne mi? O halde adres belli. ?İslam Birliği' diyen tek parti Saadet Partisi'dir. Hakkın önüne her zaman için engel konacaktır. O yüzden dua ediyoruz, Allah'ım ayağımızı kaydırma.''

21 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?