SAÜ ile GSM arasında imzalar atıldı

Sakarya Üniversitesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GSİM) arasında işbirliği Protokolu imzalandı.

ProtokolaSAÜ adınaRektör Prof.Dr.Muzaffer Elmas,GSİM adınaİl MüdürüSalih Koşuimza attılar. RaporVali MustafaBüyük'esunuldu. Protokolun İmzalanmasındaSAÜ Genel Sekreteri Metin Küçük?tebulundu.
İşbirliği neleri kapsıyor.
SAÜ Rektör'ü Prof.Dr. Muzaffer Elmas'ınmakam odasındaimzalananİşbirliği Protokolunanakonusu"Bu protokol; İl Müdürlüğü ile üniversite işbirliğinde üniversite öğrencilerinin sosyal, kültürel, sanatsal, mesleki alanlarda gelişim sağlamalarına, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak amacıyla faaliyetler gerçekleştirilmesi ile İl Müdürlüğü ve Üniversitemiz bünyesinde bulunan spor tesislerinin üniversite öğrencileri ve lisanslı sporcularımızın spor eğitim ve müsabakaları için tahsis edilmesini kapsamaktadır"şeklinde belirlendi.

İki Yıl geçerli

İşbirliği Protokolu 2 yıl geçerli olacak vebitimisonunda1yıl daha uzayacak. ProtokoldaSAÜve GSİM'lüğünün yükümlülükleriayrı ayrıbelirlendi. 5 Maddelik İşbirliği Protokolun 3 ncü maddesinegöre ,SAÜ BESYObölümüöğrencileri Gençlik Hizmetlerive Sporİl Müdürlüğübirimlerinde staj imkanınakavuştu.Bu maddeöğrencilerinmeslekigelişmelerine katkı sağlayacak.

20 Aralık 2011 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.925.359 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.