Toçoğlu,'Sandıklar bizim namusumuzdur'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sapanca İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Sapanca İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Sandıklar bizim namusumuzdur. Demokrasimiz, istikrar, güçlü hizmetlerin ve milli iradenin devamlılığı için sandıklara hep birlikte sahip çıkmalıyız" ifadelerini kullanırken; AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, "Sapanca'yı daha yaşanabilir hale getirecek, ilçemizin standartlarını yükseltecek hizmetler sizlerin güçlü desteğiyle Sapanca'ya ulaşacak" dedi.

Programda, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun yanı sıra, AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Sapanca Belediyesi Başkan Adayı Aydın Yılmazer, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Celal Şirin ile çok sayıda gençlik kolları üyesi de yer aldı.

Gençlerimizin enerjisine güveniyoruz

Programın açılış konuşmasını İlçe Gençlik Kolları Başkanı Celal Şirin gerçekleştirdi. Şirin, geleceğe yön verecek Sapanca gençliğinin 30 Mart akşamında ilçe ve Büyükşehir Belediyesi için büyük bir zafere imza atacağını belirtti. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Celal Şirin'in ardından söz alan AK Parti Sapanca Belediyesi Başkan Adayı Aydın Yılmazer ise, "Biz, Sapanca'mızın geleceği olan gençlerimizin gücüne ve enerjisine güveniyoruz. İnşallah Sapancalı hemşerilerimizin teveccühüyle zaferle ayrılacağımız seçimlerin ardından ilçemizi gençlerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz. Yeni dönemde tüm ilçelere Gençlik ve Kültür Merkezleri kazandıracak değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ile geleceğimizin garantisi gençlerimiz için çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Sapanca'ya yakışan hizmetler gelecek

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ise gençlerin güçlü desteği ile büyük zaferlerin devam edeceğine inandıklarını ifade etti. Üstün, "Belediye Başkan Adayımız yeni Türkiye'ye yakışan projeleri siz değerli Sapancalılar için hazırladı. Sapanca'yı daha yaşanabilir hale getirecek, ilçemizin standartlarını yükseltecek hizmetler sizlerin güçlü desteğiyle Sapanca'ya ulaşacak. Şehrimizin diğer bölgelerinde olduğu gibi Büyükşehir Belediyemiz ile ele ele veren ilçe belediyelerimiz aydınlık geleceğe doğru kararlılıkla ilerleyecektir" diye konuştu.

AK Parti sıradan bir parti değildir

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Sandıklar bizim namusumuzdur. Demokrasi, istikrar, güçlü hizmet ve milli iradenin devamlılığı için sandıklara hep birlikte sahip çıkmalıyız. Davamızdan ve AK Parti'den asla vazgeçmeyeceğiz. İnşallah 30 Mart'ın ardından kazanacağımız büyük zaferle güçlü hizmetlerimizi Sapanca'ya ulaştırmaya devam edeceğiz. Siyasetin ilkokulunun gençlik kolları olduğunu asla unutmayın. Biz, sorunlarımıza başka yerlerden çözümler aramayacağız. Biz, çözümleri ithal edenlerden, taklit edenlerden olmayacağız. İstişareyi önceleyeceğiz, birlik ve beraberliği önemseyeceğiz. Allah gençlerimizden, kadınlarımızdan, yaşlılarımızdan toplumumuzun her kesiminden vatandaşımızdan razı olsun. Allah bizleri muvaffak eylesin" ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekili Üstün ve AK Parti Sapanca Belediyesi Başkan Adayı Yılmazer salonu dolduran büyük kalabalık eşliğinde Gençlik Yürüyüşü'ne katıldı.

26 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?