İşte yeni Encümen ve komisyon üyeleri

Büyükşehir Belediyesinin Nisan ayı meclis toplantısında yeni Encümen ve Komisyon üyeleri belirlendi

Meclis Gündemi'nin 44'üncü maddesine göre, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri arasından ihtisas komisyonlarına açık oylama ile seçim yapıldı.

İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, Ahmet Çil, Hasan Altıntaş, Mutlu Zurnacı, Ekrem Çiçek, Mecit Kök, Necmi Kardeş ve Metin Ökden; Çevre ve Sağlık Komisyonuna, Ali Ateş, Emir Uzman, Kazım Gürsoy, Ekrem Çiçek, Fahrettin Örkmez, Yaşariye Döner ve Hıfzı Olgun; Plan ve Bütçe Komisyonuna, Ekrem Bedir, Cevdet Akbaş, Hayati Arıcı, Aydın Sert, Necmi Kardeş, Yaşariye Döner ve Ertuğrul Öztürk; Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonuna, Ali Ateş, Ali Akdeniz, Hüseyin Yaşar Öz, Mutlu Zurnacı, Emir Uzman ve Süleyman Bektaş; Ulaşım Komisyonuna, Ekrem Bedir, Osman Aydın, Mecit Kök, Kazım Gürsoy, Fevzi Kılıç, Aydın Sert ve Adnan Kayabaş; Hukuk Komisyonuna ise, Ahmet Çil, Hüseyin Yaşar Öz, Kerim Yüksel, Cevdet Akbaş, Hayrettin Değirmenci, Ali Akdeniz ve Muhittin Derman seçildi.

Encümen Seçimi

Gündemin 45. maddesine göre, Büyükşehir Belediyesi encümeni için gizli oyla seçim yapıldı. Encümene aday olan meclis üyeleri, Osman Aydın, Fevzi Kılıç, Hayrettin Değirmenci, Kerim Yüksel ve Fahrettin Örkmez isimlerinden oluştu.

08 Nisan 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.018.233 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?