24ncü Olgunlar Futbol Turnuvası üçüncü akşam maçları

24üncü Olgunlar Futbol Turnuvası üçüncü akşam maçları devam ediyor.

Adapazarı Belediyesi: 9-Göçmenspor: 5
Hakem: Rahman Akcan
Adapazarı Belediyesi: Recep Durak, Rıdvan Sezer, Hüsamettin Karaaslan, Özcan Sönmez, Ercan Önsal, Faik Yolcu, Erkan Çetin, Yılmaz Karaaslan, Hakan Ergünoğlu, Murat Tunçlar, Nail Kurt
Antrenör: Recep Kurt
Göçmenspor: Zeki Sürer, Faruk Parlak, Demir Rıza Kaçanlar, Nazif Kaçanlar, İsmail Ateş, Kadir kocacık, Nevzat Özbay
Antrenör: Yaşar Altıntaş
Goller: Dk.11-17-32 Nail Kurt, Dk.24 Özcan Sönmez, Dk.21-40 Erkan Çetin, Dk.33 Yılmaz Karaaslan, Dk.35 Murat Tunçlar, Dk.38 Nazif Kaçanlar (K.Kalesine) (Adapazarı Belediyesi), Dk.13 Faruk Parlak, Dk.36 Hakan Ergünoğlu (K.Kalesine), Dk.27-41 Demir Rıza Kaçanlar, Dk.29 İsmail Ateş (Göçmenspor)
---
Maden Grup İnşaat: 4-AR Metal: 0
Hakem: Rahman Akcan
Maden Grup İnşaat: Recep Eşkin, Engin Özdemir, Ali Alyüz, Hakan Mut, Erdoğan Yavuz, Yavuz Öztürk, Derya Sökmenberk, Erdoğan Talay, Temel Tarım, Beyler Gökçe, Erdem Baykan
Antrenör: Muhittin Yazgan
AR Metal: Rasim Aksu, Hüseyin Polat, Yılmaz İpek, Abdullah Dayıoğlu, Uğur tellioğlu, Naim Sarı, Yalçın Demir, Ayhan Coşkun, Kadir Köprücü
Antrenör: Akif Ülker
Goller: Dk.29 Erdem Baykan, Dk.38-50 Erdoğan Talay, Dk.48 Temel Tarım (Maden Grup İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.42 Derya Sökmenberk, Dk.47 Yavuz Öztürk (Maden Grup İnşaat)
---
Eski Reji: 4-Beşkardeşler Büro Mobilyaları: 1
Hakem: Baran Budakoğlu
Eski Reji: Ayhan Kılıç, Neşet Muharrem, Blerim Mula, Erol Kolcu, Osman Altıntaş, Aydın Günaydın, Erdoğan Hızır, Latif Yan, Güngör Öztürk, Nejat Ersin
Antrenör: Mustafa Özbey
Beşkardeşler Büro Mobilyaları: Fatih Özaltın, Nazım Şahin, Alaattin Yıldırım, Mustafa Yıldırım, Sinan Kahraman, Erol Koto, Hasan Yıldız, Mehmet İşlek, İsmet Durak, Cemal Çavuşlar
Antrenör: Muzaffer Yıldırım
Goller: Dk.20-37 Osman Altıntaş, Dk.23 Güngör Öztürk, Dk.45 Nejat Ersin (Eski Reji), Dk.43 Alaattin Yıldırım (Beşkardeşler Büro Mobilyaları)
---
Ertaş Harita: 4-Faydalı Kuyumculuk: 6
Hakem: Baran Budakoğlu
Ertaş Harita: İsa Mercan, Servinç Tanık, Haydar Sezer, Serkan Kunduz, Nihat Aşık, H.Hüseyin Kan, Metin Aydınlı, Erdal Narin, Davut Arslan
Antrenör: Serhat Duman
Faydalı Kuyumculuk: Ümit Yalçın, Adem Çolak, Erkan Sezgin, Bülent Belat, Yasin Çelik, Aytekin Kebelioğlu, Vedat Tapan, Mustafa Çabuk
Antrenör: Nurettin Çelikarslan
Goller: Dk.2-4-12-37 Yasin Çelik, Dk.16-48 Erkan Sezgin (Faydalı Kuyumculuk), Dk.20-26 Nihat Aşık, Dk.23 Haydar Sezer, Dk.32 H.Hüseyin Kan (Ertaş Harita)
Sarı Kartlar: Dk.43 Serkan Kunduz, Dk.45 Metin Aydınlı (Ertaş Harita)
---
Faydalı Orfimo Mobilya: 7-Adapazarı Belediyesi: 1
Hakem: Çağrı Meriç
Faydalı Orfimo Mobilya: Engin İrden, Mustafa Faydalı, İrfan Şimşek, Ersoy yıldırım, Ayhan Kalyoncu, Haluk Samsa, Şeref Boz, Mesut İsen
Antrenör: Fevzi Çapkınlar
Adapazarı Belediyesi: Osman Nuri Eker, Eyüp Karaköse, Faruk Şahinoğulları, Engin Kaya, Hasan Çakır, Serkan Cerrahoğlu, Fatih Çelikel, Ömer Taşkeser, Aydın Tercan, Muhammed Durmaz, Mehmet İn
Antrenör: Yok
Goller: Dk.1-6 Ayhan Kalyoncu, Dk. 8 Mustafa Faydalı, Dk.17-32 Haluk Samsa, Dk.23-42 İrfan Şimşek (Faydalı Orfimo Mobilya), Dk.37 Serkan Cerrahoğlu (Adapazarı Belediyesi)
---
ASKF İnko İnşaat: 1-Simge Eşarpları: 3
Hakem: Çağrı Meriç
ASKF İnko İnşaat: Ahmet Kılıç, Köksal Ok, Hakan Köksöken, İzzet Yaldız, Recep Erbaş, Şaban Erbaş, Fikret Erbaş, Sezgin Erbaş, Adnan Çetin, Erol Aydın
Antrenör: Vahit Özen
Simge Eşarpları: Ahmet Taşkın, Zeki Dönmez, Hasan Altıntaş, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Tamer Arancı, Akif Arslan, Yusuf Örengül, Fuat Karadağ, Suat Muratdağı, Cahit Gürkaynak, Aydın Alkan
Antrenör: Behçet Durak
Goller: Dk.7 Hasan Altıntaş, Dk.40 Akif Arslan, Dk.48 Fuat Karadağ (Simge Eşarpları), Dk.43 Sezgin Erbaş (ASKF İnko İnşaat)
---
Turnuvada Program
13 Haziran Çarşamba
Saat 18.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Bosna Şahinpen
Saat 19.00 TAV Hava Limanları Holding-Suev İnşaat
Saat 20.00 ASKF-Aygünler Bellona
Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Tatangalar
Saat 22.00 Simge Eşarpları-Tarım Kredi
Saat 23.00 Reisoğlu-Sapanca TGM
---
14 Haziran Perşembe
Saat 18.00 Kahve Diyarı Köşk-Türk Temizlik
Saat 19.00 Mramor Oluk Sistemleri-ASKF
Saat 20.00 Burakcan İnşaat-AR Metal
Saat 21.00 Paksan Kireç-Göçmenspor
Saat 22.00 Odabaş Kuyumculuk-Erenler Belediyesi
Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Ayan İnşaat
---

13 Haz 2012 - 09:24 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.794.968 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?