Eğlence mekanlarına 01:00 darbesi!

Yılbaşı gecesi Adapazarı sınırları içindeki eğlence yerleri saat 01.00'da müşterilerini kapı dışarı edecek. Eğlence yerlerinin yılbaşı gecesi 03.00'a kadar açık kalsın talebi Adapazarı Belediyesince reddedildi.

Adapazarı Belediyesi Encümeni yılbaşı gecesi Adapazarı sınırları içindeki eğlence yerlerinin saat 03.00'e kadar açık kalması yönündeki talebi reddetti. Encümen eğlence yerlerinin saat 01.00'e kadar açık kalabileceği kararını verdi.
Alınan bilgilere göre Adapazarı kent merkezinde bulunanbar kafe, kafeteryalar 31 Aralık gecesisaat 03.00'e kadar açık kalmaları için Adapazarı Belediyesine başvurdular. Bu başvuruyu inceleyen 3 kişilikAdapazarı Belediyesi encümenidaha önce olduğu gibi eğlence mekanlarının yılbaşı gecesi saat 01.00'da kapatmaları yönünde karar verdi.
Bu karar yılbaşı gecesi saat 03.00'e kadar açık kalmak için başvuranişletme sahiplerine tebliği edildi
Adapazarı Belediyesinin yılbaşı gecesi için aldığı kararaişletme sahipleri tepki gösterdiler
işletme sahipleri, "Biz yılbaşı için özel gece düzenledik. Birçok mekan programlarına canlı müzik, DJ takviyesinde bulundu. Masraflar yapıldı. Bu durumda bizim müşterilerimizin önünü saat 12.30'da hesabı götürmemiz gerekiyor. Bu da şu demek; yılbaşına girdik, hadi gidin! Maddi kaybımız çok büyük olacak. yılbaşı eğlencesine büyük bir darbe vuruluyor" diye tepki gösteriyor
Bu karar ile yılbaşı gecesi Adapazarı'ndaki eğlence yerleri saat 01.00'de kapatmak zorunda kalacaklar

30 Aralık 2011 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?