Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş raporu

Valilik, Emniyet Müdürlüğü'nün sorumluluk alanında dün meydana gelen olayların listesini açıkladı.

ASAYİŞ OLAYLARI 30/05/2016

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma

Olay Özeti: 30.05.2016 günü durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 ** *** plakalı araç sürücüsü Şüpheli A.Ö. isimli şahsın yapılan alkol kontrolünde 1,46 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 30.05.2016 günü Müşteki R.A. isimli şahıs park halindeki tırının birden hareket ettiğini, tırı durdurmak için kabine binmek istediği esnada ayağında ağrı olduğunu, tedavi amaçlı hastaneye gittiğini, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 29.05.2016 günü meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili M.T. oğlu B.T.'nin evlerinin önünde bulunan parkta oyun oynadığı sırada yoldan geçen 54 ** *** plakalı aracın oğluna çarpıp kaçtığını, olay ile ilgili şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 26.05.2016 günü M.K. markette çalıştığını, markete kamyonla malzeme geldiğini, transpalette bulunan malzemeleri marketin içerisine çekerken malzeme kutusu üzerine düşmesi neticesi yaralandığını, tedbir amaçlı hastaneye gittiğini ve tedavisini olduğunu olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 29.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki R.V. isimli şahıs ikametinin merdivenlerinden düştüğünü, olayın dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 29.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki Z.U. isimli şahıs kent meydanı civarında gezindiği esnada dengesini kaybederek yere düştüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 29.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki H.K. oğlu Ç.B.'nin dengesini kaybederek yere düştüğünü, yaralanması olayı ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 29.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki O.K. isimli şahıs temizlik işlerinde çalıştığını kendisinin çöp aracının peşinden koşarken dengesini kaybederek yere düştüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADİ

Tehdit - Hakaret

Olay Özeti: 30.05.2016 günü Müşteki E.S.B. ikametinde bulunduğu sırada kullanmış olduğu telefon numarasını 05* *** ** ** nolu telefon numarasının aradığını, arayan şahsın kendisine hakarette bulunduğunu, olay ile ilgili şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 26.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki G.Ş. arıza yapan makineye müdahale etmek için koştuğu sırada dengesini kaybederek yere düştüğünü ve yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADİ

Kayıp Eşya

Olay Özeti: 29.05.2016 günü Müşteki M.S. isimli şahıs cep telefonunu kaybettiğini, telefonunun üzerinde 05* *** ** ** nolu hattın takılı olduğunu, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 25.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki A.D. sol el avuç içine çalışmış olduğu matkap ucunun batması sonucu iş kazası geçirdiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADİ

Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma

Olay Özeti: 30.06.2016 günü ihbar üzerine durdurulan motosiklet sürücüsü E.G. isimli şahsın 2.07 promil alkollü olduğu tespit edilmiş Şüpheli E.G. sevk ve idaresinde bulunan motosikleti alkollü olarak kullanmaktan dolayı pişman olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 20.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki K.Ç. sağ ayağının arka kısmına çalıştığı aracın metal parçasının düşmesi sonucu iş kazası geçirdiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 26.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki B.Ç. merdivenlerden inerken ayağının ve dizinin korkuluklara çarpması sonucu iş kazası geçirdiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

OLAY ADİ

Kayıp Eşya

Olay Özeti: 29.05.2016 günü Müşteki R.T. isimli şahıs cebinde bulunan siyah renkli cüzdanını kaybettiğini, cüzdanın içinde bir miktar nakit parası, adına düzenlenmiş sigorta kartı ve banka kartının bulunduğunu, cüzdanın bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 27.05.2016 günü meydana gelen iş Kazası olayı ile ilgili F.Ç. çalışmış olduğu işyerinde kavanozun kapağını açmaya çalışırken kavanozun kırılması sonucu sol el iç kısmından yaralandığını, hastanede tedavisinin yapıldığını, olay ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 29.05.2016 günü Müşteki Y.A. isimli şahıs hurda işi yaptığını, yakmış olduğu koltuk içindeki telleri çıkartırken plastik aksamın yanarak parmağına değdiğini ve yaralandığını, hemen hastaneye gittiğini ve tedavisini yaptırdığını olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADİ

Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma

Olay Özeti: 30.05.2016 günü meydana gelen Trafik güvenliğini tehlikeye sokma olayı ile ilgili Şüpheli R.Ö. isimli şahıs 34 ** *** plakalı aracıyla seyir halinde iken polis ekiplerinin kendisini durdurulduğunu, yapılan alkol kontrolünde 1.12 promil alkollü olduğunun tespit edildiğini, olay ile ilgili herhangi bir dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

OLAY ADİ

Kayıp Eşya

Olay Özeti: 29.05.2016 günü F.G. telefon bayisinden oğluna cep telefonu aldığını, oğlunun mağazaya gittiğinde telefonu orda unuttuğunu, geri almak icin gittiğinde telefonun orda olmadığını oğlundan öğrendiğini, telefonun bulunup tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 30.05.2016 günü Müşteki İ.Ü.'nün geçirmiş olduğu iş kazası neticesi yaralanarak Hastaneye sevk edildiğinin bildirmesi üzerine hastaneye intikal edilmiş, Spiral makinesini kullanan kaynakçının ve kepçe operatörünün olayla ilgili ifadeleri alınmış, şahısların beyanlarında kepçeli iş makinesinin kepçe kısmında bulundukları esnada duvardaki demirleri spiral ile kestiklerini, kesim işlemi akabinde kestikleri yerden su fışkırması ile geriye çekildikleri, bu esnada B.İ.T.'nin elinde bulunan spiral makinesinin İ.Ü.'nün sol koluna gelmesi sonucu yaralandığını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 29.05.2016 günü Ö.D. isimli şahıs çalışmış olduğu iş yerinde malzemelerin asılı bulunduğu kancanın asılı malzemeler ile birlikte yerinden çıkarak kafasına düştüğünü ve yaralandığını, olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

OLAY ADİ

Kayıp Eşya

Olay Özeti: 29.05.2016 günü Müşteki M.K. pantolonun cebinde bulunan kendi adına faturalı 05* *** ** ** numaralı hattın takılı olduğu cep telefonunu kayıp ettiğini, telefonunun bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARAPÜRÇEK

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 24.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili H.A. iş yerinde çalıştığı esnada parmağının makineye sıkışması sonucu yaralandığını, olayın kendi dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 27.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama Olayı ile ilgili Şüpheli C.Y. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plakalı aracıyla tali yoldan caddeye çıkacağı esnada Cadde üzerinde seyir halinde olan Ş.E. isimli şahsın kullanmış olduğu şarjlı engelli aracının kullandığı aracın sol ön çamurluğuna çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 30.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama Olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli Y.Y. sevk ve idaresindeki 34 ** *** plaka sayılı aracıyla seyir halindeyken tali yoldan yolun karşı tarafına geçmeyi çalışan 54 ** *** plaka sayılı araca çarpması neticesi kaza olayının meydana geldiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 25.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki O.Ş. 54 ** *** plakalı araçla cadde üzerinde seyir halindeyken arkadaşı R.A.'ın direksiyon hakimiyetini kaybedip ağaca çarptığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SÖĞÜTLÜ

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 30.05.2016 günü cadde üzerinde sürücülüğünü Müşteki/Şüpheli E.A. isimli şahsın yaptığı 34 ** *** plaka sayılı aracın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yolun solunda bulanan çelik bariyerle çarpması neticesi Tek Taraflı Yaralamalı Trafik Kazası meydana gelmiş, Müşteki/Şüpheli E.A. olay yerine gelen 112 ekipleri ile tedavi amacı ile Hastaneye sevk edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SÖĞÜTLÜ

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 28.05.2016 günü cadde üzerinde C.S. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plaka sayılı otomobil ile H.İ.C. isimli şahsın kullanmış olduğu 54 ** *** plaka sayılı motosikletin çarpışması sonucu motosiklet sürücüsü H.İ.C. yaralanarak hastaneye sevk edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

31 May 2016 - 16:55 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.745.546 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?