30 yıllık esnaflar plaketle onurlandırıldı

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odasının olağan genel kurulunda 30 yıllık esnaf ve sanatkarlar plaketle ödüllendirildi.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odasının olağan genel kurulu ilçede bulunan bir düğün salonunda yapıldı. Divan Başkanlığını SESOB Başkanı Hasan Alişan'ın yaptığı genel kuruldamesleklerinde 30 yılı doldurmuş oda üyesi esnafları plaketlerini protokol mensupları verdi.

Yeniden aday olan Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odasının mevcut başkanı Kadir Yazgan, "Esnaf ve Sanatkarlarımızın ekonomik ve sosyal oluşumunda hak ettikleri yeri almak, daha çağdaş, daha güçlü bir yapıya ulaşmaları için sorunlarımızın zamanında çözüme ulaşması için çalışmalarımızı huzurunuzda bulunduğumuz bu güne kadar sürdürdür. Odamız üyelerinin yanlarında çalışanların ve ilçe halkının ve belde halkımızın Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili işlemlerini kolaylaştırmak için ilçemizde bulunmayan Sosyal Güvenlik Merkezi'nin açılması için üst kuruluşumuz SESOB ile koordineli bir şekilde hareket ederek, gerekli kurumlara başvuru yaparak hizmet binamızın giriş katını kuruma tahsis ettik" dedi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi ve Yazgan yeniden seçildi

YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ
Yeni oluşan Oda Yönetimi ve Denetim Kurulu Üyeleri şunlar: Yönetim Kurulu Kadir Yazgan (Başkan), Kazım Kaçmaz, Mithat Candan, Orhan Tunçay, Bahattin Güre, Rıdvan Çelebi, Tuncay Balta.

Yönetim Yedek Üyeler: Mustafa Kurak, Ömer Ay, Soner Altaş, Cavit Baş, Kazım Şeker, Mustafa Tan , İbrahim İçöz.

Denetleme Kurulu Üyeleri: Emre Yazgan, Gürkan Gürkaş, İsmail Soysal.

Denetleme Yedek Üyeler: Okan Akcan, Oktay Çelik, Serkan Güleç. -

08 Şubat 2018 - Ekonomi --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.971.194 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?