Olgunlar'da 16. akşam sonuçları..

Bu yıl 26. kez düzenlenen Olgunlar Turnuvası'nda 16. akşam mücadeleleri de geride kaldı. İşte sonuçlar..

STC Duş: 10-Kaynarca Alkışlar Beton:

Hakem: Hüseyin Uçar

STC Duş: Muharrem Kurtulan, Kadir Kocacık, Hakan Yapan, Erol Aydın, Mehmet Sarı, Mustafa Esmer, Murat Vatansever, Hasan Altuntaş, Hüseyin Çoban, Şakir Öztürk

Antrenör: Zeki Öztürk

Kaynarca Alkışlar Beton: Seçkin Kanyılmaz, İsmail Ceylan, Vecihi Akbaba, Tamer Ordu, Ahmet Altay, Halit Akın, Nusret Türkmen (K.Kart), Recep Küçük

Antrenör: Nusret Türkmen

Goller: Dk.3-9 Kadir Kocacık, Dk.10-43-45-47 Hüseyin Çoban, Dk.12-41 Hakan Yapan, Dk.39 Hasan Altuntaş, Dk.50 Mustafa Esmer (STC Duş), Dk.16 (Pen.)-25 Nusret Türkmen (Kaynarca Alkışlar Beton)

Kırmızı Kart: Dk.48 Nusret Türkmen (Kaynarca Alkışlar Beton)

---

Sanayispor: 2-Kayarlar Grup: 7

Hakem: Erdi Öz

Sanayispor: Mehmet İşlek, İsmail Uzekmek, Aykut Kobaş, Ahmet Oktar, Sinan Sert, Feridun Çelik, Edip Dokumacı, İbrahim Çalışkan, Adem Yıldırım, Mustafa Yıldırım

Antrenör: Menderes Çil

Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Sebahattin Kıyak, Cemil Kocacık, Ali Fuat Eren, Aydın Kurucu, Kenan Çetinkaya, Feridun Adıyaman, Yavuz Güven Şahin, Münir Uçar, Latif Yan, Bülent Uyarım

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.2-21-32-37 Sebahattin Kıyak, Dk.23 Aydın Kurucu, Dk.35-40 Ali Fuat Eren (Kayarlar Grup), Dk.10 Adem Yıldırım, Dk.26 Edip Dokumacı (Sanayispor)

---

Göçmen Börekçisi: 7-Ertaş Harita: 2

Hakem: Oğuzhan Şenler

Göçmen Börekçisi: Hüseyin Cevizci, Bülent Belat, Osman Sağır, Aydın Şahin, Hakan Dursun, Adil Tank, Ziya Akçeker, Erhan Sofuoğlu, Ersin Arslan

Antrenör: Kamil Tantaoğlu

Ertaş Harita: Erdem Koç, Serkan Kunduz, Davut Arslan, Metin Aydınlı, Hasan Hüseyin Kan, İrfan Şimşek, Nadir Kurt, Musa Avcı, Yakup Aynacı

Antrenör: Ender Özdemir

Goller: Dk.6-13 Hasan Hüseyin Kan (Ertaş Harita), Dk.11-43 (Pen.) Bülent Belat, Dk.12 Osman Sağır, Dk.15-45-47 Aydın Şahin, Dk.25 Erhan Sofuoğlu (Göçmen Börekçisi)

---

Çiftçi Kardeşler Kasabı: 5-Ceytem: 2

Hakem: Mehmet Çelik

Çiftçi Kardeşler Kasabı: Recep Durak, Ekrem Taşdemir, Arif Uz, Akif Arslan, Şükrü Güneş, Erdinç Tuğralı, Beyler Gökçe, Recep Yavaş, Tuncay Gülay, Yener Ersoy, Tamer Arancı

Antrenör: Behçet Durak

Ceytem: Mesut Özkan, Mustafa Şenol, Şükrü Kara, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Nadir Orsavaş, Hasan Sabri Yılmaz, Uğur Çelikarslan, İbrahim Yakut

Antrenör: Nurettin Çelikarslan

Goller: Dk.8 Beyler Gökçe, Dk.10 Yener Ersoy, Dk.30 Şükrü Güneş, Dk.49-50+1 Recep Yavaş (Çiftçi Kardeşler Kasabı), Dk.18 İbrahim Yakut, Dk.21 Ahmet Demir (Ceytem)

---

26'ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü

12 Haziran Perşembe

Berat Kandili münasebetiyle maç yoktur.

13 Haziran Cuma

Saat 20.00 Paksan Kireç-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Orkar Lojistik (Olgunlar)

Saat 22.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

14 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Simge Eşarp (Olgunlar)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Turyap-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

15 Haziran Pazar

Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Tostçu Baba Sapakspor-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

-
-
-

12 Haziran 2014 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.034.753 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?