Sağlık Sen Genel Başkanı Sakarya'da...

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Genel Kurulun ardından ilk ziyaretini Sakarya şubesine gerçekleştirdi

Haber Resmi
Haber Resmi
+1
Haber albümü için resme tıklayın

14 Mayıs Tıp Bayramını İstanbul'da kutlayan Genel Başkan Semih Durmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Faruk DoğanSakarya Şubesinin yeni hizmet binasına ziyaret gerçekleştirdi.

Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve Yönetim Kurulu, 6.Olağan Genel Kurul sonrası ilk ziyaretini Sakarya'ya yapan Sağlık Sen'nin yeni Genel Başkanı Semih Durmuş'un ziyaretleri dolayısıyla çok memnun oldu.

Şube Yönetim Kurulu ile toplanı yapan Genel Başkan Sakarya'da sahanın sorunlarını dinledi.

Genel Başkan Semih Durmuş; Çözüme kavuşturacağımız öncelikli konu döner sermaye sistemindeki adaletsizliğin giderilerek daha adil bir döner sermaye dağılımını içeren uygulamaya geçişin kaçınılmaz olduğunu belirterek,aynı görev ve unvanı olan sağlık çalışanı farklı hastanelerde farklı döner sermaye alarak mağduriyet yaşadığını,miadını dolduran döner sermaye sisteminin değiştirilerek"Doğru Döner Sermaye Uygulmasına"geçilmesi ile sorunlar kökten hallolacaktır.Yeni dönemde inşallah sizlerle daha sık bir araya gelip ziyaretler yapacağız.Yeni hizmet binamız hayırlı olsun.Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin" dedi.

Şube Başkanı Abdullah Sönmez de; "Değerli Genel Başkanımız ziyaretleri ile bizleri mutlu etti.İlimizde üyelerimizin beklentilerini,talep ve sorunlarının ele aldığımız toplantı gerçekleştirdik.Genel Başkanımıza Genel Merkez Yönetim Kurulumuza yeni dönemde Şube yönetim kurulumuz ve Sakarya teşkilatıolarak Rabbimizden muvaffakiyetler diliyoruz" ifadelerini kullandı.

15 Mart 2019 - Güncel 1 Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.784.598 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.