Toçoğlu; 'YERELSEN yükselişini sürdürecektir'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası'nın (YERELSEN) 5. Olağanüstü Genel Kurulu'na katıldı.

Haber Resmi
Haber Resmi
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli Luxur Garden'da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da, farklı görevlere atanan isimlerin yerine YERELSEN yönetimine yeni isimler dahil edildi.

YERELSEN 5. Olağanüstü Genel Kurulu'nda konuşan Başkan Toçoğlu, "Kamu işverenleri alanında Türkiye'nin en güçlü sendikaları arasındayız. Bugün YERELSEN sözüne itibar edilen, danışmanlık alanında kendisine başvurulan kurumsal bir marka haline gelmiştir. İnşallah önümüzdeki dönemde sendikamız, ülke genelinde daha fazla örgütlenmiş olarak yükselişini sürdürecektir" dedi.

Önemli bir boşluğu dolduruyoruz

Olağanüstü Genel Kurul'da konuşan Başkan Toçoğlu, "12 yıllık geçmişimizde üyelerimize yönelik toplu iş sözleşmeleri, eğitim programları, danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere birçok önemli faaliyetler gerçekleştirdik. Şunu açık bir şekilde ifade etmek isterim; Türkiye'nin hemen her yerinde pek çok önemli projeye imza atan kendi alanında önemli bir sendikayız. İşveren sendikacılığı alanında çok önemli bir boşluğu doldurduğumuzun bilincindeyiz" dedi.

Kararlılığımızı kaybetmedik

Başkan Toçoğlu, "Üyelerimizin inancı ve desteğiyle çalışmalarının çıtası yükselten, Avrupa Birliğinden aldığı projeleri başarıyla uygulayan ve 29 ilde toplam 87 üyesi bulunan bir sendika olarak bugün Kamu işverenleri alanında Türkiye'nin en güçlü sendikaları arasındayız. Elbette ki buraya kolay gelmedik. Çeşitli zorluklarla karşılaştık. Dönem dönem farklı sıkıntılar yaşadık. Ancak Allah'a hamdolsun hiçbir zaman kararlığımızı kaybetmedik. Bu gayret, hamdolsun ki bugün bizi kamu işverenleri sendikası alanında referans alınacak bir kurum durumuna getirmiştir."

Kurumsal bir marka

"Bugün YERELSEN sözüne itibar edilen, danışmanlık alanında kendisine başvurulan kurumsal bir marka haline gelmiştir. Samimi gayretleri ile katkıda bulunan üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza ve sendika çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde sendikamız, ülke genelinde daha fazla örgütlenmiş olarak yükselişini sürdürecektir. Bu vesileyle Olağanüstü Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum."

15 Ağustos 2017 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.109.908 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?