Hafta sonu bu olaylar oldu.. Asayiş Bülteni..

İl Emniyet Müdürlüğü, Merkez ve İlçeler sorumluluk bölgesinde hafta sonu meydana gelen olayların listesini açıkladı

ASAYİŞ OLAYLARI30/11/2013

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :29.11.2013 günü saat 15.00 sıralarında Giyim mağazasında meydana gelen Hırsızlık olayı ile ilgili mağazadan 250-300 TL değerinde giyim eşyası çalan üç bayan şahsın aynı gün saat:16.30 sıralarında tekrar Mağazaya geldiklerini, Mağaza Satış danışmanı olan Z. K.'ün bayanları tanıdığını ve takip ettiğini. Bayanların mağazadan giyim eşyası aldıklarını ve eşyaların alarm cihazlarını kesmek için bebek emzirme odasına girdiklerini ve 10-15 dakika içerde kaldıktan sonra ellerinde poşetlerle birlikte odadan çıktıklarını ve kendilerinin mağaza çalışanları ile birlikte bayanları uzaktan takip ettiklerini. Bayanların kasaya uğramadan mağazadan çıktıklarını ve bu esnada bayanlardan elinde poşetler olan ismini sonradan öğrendiği E. A. isimli şahsı yakaladıklarını, bu esnada diğer iki bayan şahsın hızla uzaklaştığını bildirmeleri üzerineşüpheli bayan ekiplerimizce yakalanmıştır. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :28.11.2013 günü saat:18.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak C.D.oğlu A.D.'in bahse konu tarihte kendisine üzgün olduğuna dair mesaj attığını ve bahse konu tarihten bu zamana kadar oğluna ulaşamadığını beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :29.11.2013 günü saat 19.00 sıralarında meydana gelen Telefonla Rahatsız Etme ve Tehdit Olayı ile ilgili Müşteki Ö. Ç. beyanında; kullanmış olduğu numarayı ismini bilmediği hattın arayarak ismi ile hitap ettiğini, aynı şahsın 2. kez aramasında kardeşine hakarette bulunduğunu beyan ederek şikayette bulunmuştur. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili Müşteki Şüpheli Y. T.ifadesinde; mahalleden tanıdığı İ. G. isimli şahsın iş yerime geldiğini, imaj Alüminyum isimli iş yerinin sahibi olan E.K. isimli şahsın iş yerine gittiklerini, şahısla tartıştıklarını ve hafif şekilde itiştiklerini şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :01/12/2013 günü saat 00.30 sıralarında meydana gelen "Taksirle Yaralanma" olayı iye ilgili Müşteki H.M. ifadesinde; suç içtiği bardağı yıkarken bardağın kırılarak parmağını kestiğini ve parmağından hafif şekilde yaralandığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :01/12/2013 günü saat:00.30 sıralarındameydana gelen Rahatsız Etme olayı ile ilgili Müşteki F.K. nun alınan ifadesinde; yolda kızı ile birlikte yaya olarak yürüdükleri sırada yolun kenarında park halinde bulunan 54 D ?. plakalı aracın şoför koltuğunda bulunan bir şahsın kendilerine bağırarak ?neden bakıyorsunuz? şeklinde söylendiğini. Kendilerinin bir şey demeden yürümeye devam ettiklerini ancak bu şahsın arkalarından gelerekkendilerine yönelik hakarette bulunmaya devam ettiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat 12.45 sıralarında Müşteki M.Ö. ifadesinde;işyerinde makinanın haftalık bakımın yaparken bir anlık başının dönmesi sonucu ayağının kaydığını sol göğsünü makinaya çarptığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını beyan etmiştir.Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat 15.00 sıralarında K. B.ile E. T. arasında küfür etme sebebiyle çıkan kavgada taraflar karşılıklı olarak birbirini darp etmişler. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat 02.00 sıralarındaMağdur H.G.ifadesinde; baş ağrısı sebebiyle iki adet Vermidon isimli ağrı kesici kullandığını ve alkol aldığını, kesinlikle intihar amacında olmadığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :26.11.2013 günü saat 13:00 sıralarında işyerinde çalışan Y. S.' ın işyerinde çalışır iken sağ elinin üzerine kapak düşmesi sonucu hafif şekilde yaralanmış olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat 13.30 sıralarında meydana gelen Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki Y.T.ifadesinde, tarihten iki üç gün evvel 2 yaşındakikızı M. T.' nın evinde oynarken annesinin yanına gelip ayağını göstererek ağladığını, herhangi bir yara bere görmedikleri için önemsemediklerini ancak 30.11.2013 günü sabah saatlerinde kızlarının ayağının hafif şişmesi üzerine tetkik için SEAH' a getirdiklerini beyan etmiştir.Tahkikat ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat 18.45 sıralarında aralarında maddi hasarlı trafik kazası konusundan dolayı tartışma yaşayan M. N. T.ve S. D. isimli şahısların araçla birbirlerini kovalaması sonucunda iki şahısta aracından inerek sözlü tartışmaya başlamış ve sonrasında birbirlerineyumruk atması neticesinde şahsı BTM ile giderilebilir şekilde darp etmiş. Bu olaydan dolayı iki şahsında birbirinden şikayetçi olmayıp aralarında anlaşması üzerine evrak ikmalen gönderilecektir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat 23.45 sıralarında meydana gelenyangın olayı ile ilgili Müşteki H.T.'nun alınan ifadesinde; olay esnasında kendisine ait odunluğunun yandığını gördüğünü, yangının büyük ihtimalle olay esnasında cemiyeti sebebiyle orada bulunan eş dostununsöndürmeden atmış olduğu izmaritten çıktığınıbeyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat 08.40 sıralarında meydana gelen Yaralanma olayı ile ilgili R. K.ifadesinde; ikametinde ani kızgınlık sonrası cama vurmak suretiyle yaralanmış olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ASAYİŞ OLAYLARI01/12/2013

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat: 22.00 sıralarında müşt-şüph B.K. isimli şahıs kendisine küfür eden şüpheli G.D.'a tokat attığı, şahsın da alkollü olması sebebiyle elinde bulunan bıçak ile B.K.'ın göğsünün sağ tarafından yaraladığı, şahıs hayati tehlike kaydıyla hastaneye kaldırılmış olup olay ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat 12.00 sıralarında Olay ile ilgili olarak cadde üzerinde görevlilerimiz durumundan şüphelendiği A.Ç. isimli şahıs üzerinden bir adet 14 lü tabir edilen 9 mm çapında tabanca bu tabancaya ait bir adet şarjör ve beş adet 9 mm çapında fişek elde etmeleri üzerine gereği için PolisMerkezimize teslim edilmişşahıssın ifadesi alındıktan sonra Cumhuriyet Savcısına bilgi verilmiş hazırlanan tahkikat evrakının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat 18.00 sıralarında Müşteki H.Ş. ifadesinde; boru bölümünde işçi olduğunu iş yerinin rafineri bölümünün vanalarını açmak için 5 metre yüksekte bulunan vanalara uzanmak için boruların üzerine çıktığını borular toz olduğundan dolayı ayağının kayıp düştüğünü kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını belirtmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat 15.30 sıralarında Müşt-Şüph Z.Ç. isimli şahsın alınan ifadesinde Şüph-Müşt S.C. isimli şahıs ile aralarında sözlü tartışma yaşandığı, Z. isimli şahıs S. isimli şahsın yakasından tuttuğunu, S.ın şahsı iteklediğini bunun üzerine Z. in düştüğünü sonrasında bayıldığını, konu ile ilgili olarak şahıslar birbirinden davacı ve şikayetçi olmuşlar evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat:15.30 sıralarında Müşteki Y.S. ifadesinde; 01.12.2013 günü saat 15.30 sıralarında Arifiye-Pamukova demiryolu hattında çalışırken aracın üzerindeki takozu alıp aşağı indiği sırada sol ayağını üzerine düşerek ayağını burktuğunu konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat 17:00 sıralarında iki katlı binanın alt katında ikamet eden S.Ö. ve karşı binada ikamet eden Ş.Ö.' in S.Ö.' in üst katında ikamet eden E.I. isimli komşusunun ikametine girmesi sonucu ve karşılıklı birbiri darp etmesi sonucu meydana gelen Kastan yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal olayı meydana gelmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat: 00.00 sıralarında mağdur E.A. isimli şahıs ikametinde intihar amaçlı 20 kadar hap yuttuğu, baygın düşmesi sonucu ailesi tarafından hastaneye götürülerek tedavisi yaptırıldığı anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.
FERİZLİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :30.11.2013 günü saat: 16.00 sıralarında mağdur K.K. isimlişahsın başının dönmesi sonucu düşerek yaralandığı, sağlık durumunun iyi olduğu anlaşılmış olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :02.12.2013 günü saat 00.10 sıralarında Müşteki İ.Y. ifadesinde; aralarında husumet olan O.S.'ıntehdit ettiğini beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat: 04.00 sıralarındamüşteki Ş.T. isimli şahıs bahse konu işyerinde işyeri sahibi şüpheli E.Ö.in boğazından tutarak işyerinden çıkardığı anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :01.12.2013 günü saat 17.00 sıralarında Müşteki Y.K. ifadesinde; Akrabası olan C.A.ile nedenini bilmediği bir tartışma yaşadığını, sarhoş olduğunu, T.K. isimli şahıs kafasına kazma sapı ile vurduğunu, tedavisi için Sapanca Hastanesine geldiğini, kafasına kazma sapı ile vuran T.K. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :02.12.2013 günü saat 02:20 sıralarında görevliler tarafından yapılan böcek ilaçlamasından Mağdur M.Ö. ve Y.O. isimli şahısların zehirlendiği anlaşılmış, tedavileri devam ettiğinden ifadeleri alınamamıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Aralık 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.935.544 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?