Adapazarı HEM'den" hayırlı olsun" ziyaretleri

Milli Eğitim Bakanlığı yönetici atamalarında yapılan değişiklik sonrasında, Adapazarı Halk Eğitim Merkezi'ne atanan yeni müdür yardımcılarına “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı yönetici atamalarında yapılan değişiklik sonrasında, bulundukları kurumlarda altı yıllık görev süresini tamamlayarak, Adapazarı Halk Eğitim Merkezi'ne atanan yeni müdür yardımcıları Salim Şumnu, Halil Tosun ve Metin Sefa'ya,"Hayırlı Olsun" ziyaretleri devam ediyor.

Mesleklerinde belirli tecrübeye ulaşan ve eğitim camiasında çalışkanlıklarıyla tanınan Adapazarı HEM'in yeni müdür yardımcılarına geçtiğimiz günlerde Talat Ayhan İlkokulu Müdürü Ali Karataş, Müdür Yardımcısı İlyas Uçar ile emekli beden eğitim öğretmeni ve başarılı basketbol antrenörlerinden Hasan Arığ "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundular.

Talat Ayhan İlkokulu Müdürü Ali Karataş ve Müdür Yardımcısı İlyas Uçar çeşitli zamanlarda birlikte çalıştıkları Adapazarı HEM'in yeni müdür yardımcılarına görevlerinde başarılar dilerken, yeni sporcular yetiştirme konusundaki çalışmalarını kurucusu olduğu Necdet Islar Ortaokulu Gençlik ve Spor Kulübü'nde sürdüren Hasan Arığ da başarı dileklerini iletti.

15 Kasım 2013 tarihinde atandıkları Adapazarı Halk Eğitim Merkezi'nde, başta kurum müdürü Yalçın Cincorop olmak üzere, tüm personel tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten yeni müdür yardımcıları Salim Şumnu, Halil Tosun ve Metin Sefa, ziyaretler karşısında memnuniyetlerini ifade ederek, bundan sonra Adapazarı Halk Eğitim Merkezi'nin başarısı için çalışmalarına devam edeceklerini söylediler.

21 Aralık 2013 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.785.396 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.