Bu fotoğraf Karasu'dan geldi...

İlk ve orta dereceli okulların kapanmasıyla birlikte sayıları milyonları aşan çocuk ve gençlerin kendilerine ayıracakları boş vakit oranı çoğaldı.

Anne ve babaları uyaran uzmanlar, havaların ısınmasıyla birlikte çocukların serinlemek için deniz, havuz, dere ve gölet gibi yerlere gidebileceklerini belirterek, "Başlarında büyük olmadan bu tip yerlere gitmemeleri gerektiğini söylemeliler ve sıkı bir şekilde uyarmalılar.. Ölüm bir anda gelir ve geri dönüşü olmaz. Gençler ve çocukları aileler sıkı takip edip, bilinçlendirmeliler. Aileler çocuklarını boğulma riskini açık açık anlatmalıdır. Bu işin şakası yoktur" diyerek uyarıda bulundular..

Karasuİlçesi Pazar yeri mescid yanında temeli atılmış ve demirlerin korumasız bir şekilde dışarıda olanyerde oynayan çocukları gösteren fotoğraf karesi ise sokaklarda çocuklarımızın başlarına her an gelebilecek kazanın habercisi gibi..

12 Haziran 2014 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.134.482 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 37768893


Varnish cache server