SEDAŞ yıl sonunu değerlendirdi

SEDAŞ Dağıtım Direktörlüğü koordinasyonunda, Ölçme ve Veri Yönetimi Müdürlüğü'nün 200 çalışanı ile yıl sonu hedefleri değerlendirildi.

Haber Resmi
Haber Resmi
+3
Haber albümü için resme tıklayın

SEDAŞ'ın Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerindegörev yapan endeks okuma çalışanları, Sakarya SMMMO Toplantı salonunda,Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan ve Ölçme ve Veri YönetimiMüdürlüğü'nün sorumlu ve uzman yöneticileri ile bir araya geldiler.

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, daha önce taşeron firma bünyesindegörev yapmaktayken SEDAŞ'ın şirket kadrosuna aldığı 954 çalışanı ile eğitim programları dışında, ilk olarak böyle büyük bir toplantıda bir araya gelindiğini belirterek: " sizlerle bir araya gelmekten ve şirketimiz hedeflerini sizlerle birlikte değerlendirmekten mutluluk duyuyorum. İşini seven ve işine sevdalı arkadaşlarımızla 2014 yılının izleyeceğimiz çalışma yöntemleriyle, hizmet kalitesi konusunda verimli ve başarılı bir yıl olmasınıhedefliyor, bu konuda sizlere güveniyor ve inanıyorum" dedi.

4 ilden, Ölçme ve Veri Yönetimi Müdürlüğüne bağlı toplamda yaklaşık 200 çalışanın yer aldığı, öğle yemeğinde de çalışanların birlikte olduğu toplantıda, SEDAŞ'ın 2013 yıl sonu verileri ile 2014 yılındaki hedefleri değerlendirildi. Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi.

Bekircan, toplantı sırasında çalışanlara yaptıkları göreve ve iş süreçlerine aitolumlu katkı sağlayacak önerileri çok açık bir şekilde aktarmalarını isterken, bu önerilerin değerlendirileceğini belirtti.Bekircan, performans değerlemesi ve motivasyonun iş hayatında çok önemli olduğu ve çalışanların şirketlerin kurumsal itibarının sağlanmasındaki rolü, şirketin hedefleri hakkında da bilgilendirmede bulundu.Ölçme ve Veri Yönetimi Müdürü Erol Sancak ile Alçak Gerilim Ölçüm Müdürü Yılmaz Aslan da yıl içinde yapılan çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgilerin ve hedeflerinpaylaşıldığı bir sunum yaptılar. Erol Sancak çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada:"enerjinin tahakkuk bilgilerini sizler sisteme taşıyorsunuz ve yıl içinde her ay 1 buçuk milyon tüketicinin bizzat adresine ulaşarak çok önemli bir iş yapıyorsunuz. SEDAŞ'ın takip ettiği en önemli hedeflerden birini sizlerin yaptığı çalışmalar belirliyor. 2014 yılında da başarılı çalışmalara hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum" dedi.

16 Aralık 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.935.544 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?