Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğünün sorumluluk bölgesinde 10/06/2014 günü saat 08:00'den 11/06/2014 günü saat 08:00'e kadar meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı

ASAYİŞ OLAYLARI10/06/2014
ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen Hakaret ve Sövmeolayla ilgili olarak Müşteki F.Ş. ifadesinde; arkadaşı B. K.'ü , A. K.ün kendisini telefonla hakaret ve tehdit ettiğinibeyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :05.06.2014 günü saat 16.00 sıralarında meydana gelen Güveni Kötüye Kullanma olayı ile ilgili müşteki S. O. ifadesinde;R. M. nin mağaza sorumlusu olarak çalıştığını ve yaklaşık 40 gündür sayım yapmadığını ve sayım yaptıkları esnada R.ın işe gelmediğini ve toplamda 2731 tllik mal ın açık olduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :01.06.2014 günü saat 00.00 sıralarında meydana gelen olayla ilgili olarak Müşteki S. Ö. yaklaşık 6-7 aydır Antalya ilinde çalışan eşi C. Ö.dan 01.06.2014 tarihinden bu yana haber alamadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü saat 22.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya Telefonu ile ilgili müşteki M. E. İfadesinde;. ikametime gittiği esnada cep telefonunu kaybettiğini, çevrede araştırdığınıancak telefonunu bulamadığını belirtmiş olup, konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 14:00 sıralarında meydana gelen Kişilerin Huzur ve Sükununu Sokma olayı ile ilgili müşteki O. T. İfadesinde; camii tuvaletine bir şahsın kötü yazılar yazdığını ve kendisinin numarasını da altına yazdığını, bu yazıyı daha önce husumetli olduğu V. T.' ın yazdığını veya yazdırdığından şüphelendiğini belirtmiş olup, olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayla ilgili olarak Müşteki M. Ç. ifadesinde; aralarında husumet bulunan S.A. isimli şahsın kendisine hakaret ve tehditlerine Whatsapp ve Wechat isimli programlar aracılığıyla devam ettiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :02.06.2014 günü saat:18:00 sıralarında meydana gelen zehirlenme olayı ile ilgili mağdur Ö.F. Ö.ifadesinde ; masada bulunan pembe renkli hapları şeker sandığını ve 6 tane içtiğini daha sonra annesine söylediğini ve tedbir amaçlı hastaneye gittikleri beyan edilmiş;konu ile ilgili tahkikat başlamıştır.

OLAYIN ÖZETİ :03.06.2014 günü saat 14:00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili mağdur B.A.ifadesinde; arkadaşı K. S. görüşürken yanlarına O. K. ın geldiğini ve kendisinin kafasına sert bir cisim ile vurduğunu, K. ve arkadaşlarının O.K. ıtutmaya çalıştıklarını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikat başlamıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 14:00 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili H.K.ifadesinde; N. K.' nin öz annesi olduğunu, kendisi ileri derecede alzeheimer hastası olduğunu, evde duş aldığı sırada annesinin evden çıkıp gittiğini, geri gelmediğini belirtmiş olup, tahkikat başlamıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat:22:00 sıralaırnda idaremiz dahilinde meydana gelen kasten yaralama tehdit olayı ile ilgili olarak müşteki S.K.ifadesinde; olgunlar turnuvasında fotbol maçında hakemlik yaptığını, şüpheli S. Y. isimli şahısa sarı kart gösterdiğini bunun üzerine iki eliyle boynuna vurduğunu ve çıkınca görüşeceğiz deyip tehdit ettiği belirtmiş olup, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat:10.00 sıralarında Kayıp olan Suriye uyrukluR.R.isimli çocuğun aynı gün saat:10.00 yurttan ayrılarak geri gelmediği, yurtta sosyal hizmetliçalışanı olarak görev yapan K. T. isimli şahsın kurumu adına müracaatçı olması izerine, tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :25.05.2014 günü saat 16.00 sıralarında, Müşteki E.B.' in yanlışlıkla böbrek rahatsızlığı nedeniyle kullanmış olduğu ilaçlardan içmesi sonucu olay meydana gelmiş, şahıs tedavi edilerek taburcu edilmiş olup, evraklar ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 10.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Kendini Yaralanma olayı ile ilgili müşteki U. Z. ifadesinde; ikametinde balta ile odun kestiği sırada baltayı oduna vurmak için kaldırdığını ve baltanın metal kısmının yerinden çıkarak kafasına çarpması sonucu yaralandığınıbeyan etmiş olup, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 10.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralanma (İş Kazası) olayı ile ilgili müşteki F. Y.ifadesinde; makine operatörü olarak çalışmakta olduğu işyerinde beton kalıpları istiflediği sırada sol elinin beton kalıpların eline sıkışması sonucu yaralandığını beyan etmiş olup, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü saat, 10.00 sıralarında yapımı devam eden İmam Hatip Lisesi ortaokulunda meydana gelen Mala Zarar Verme-Kasten Yaralama olayları ile ilgili olarak yapılan araştırmada; inşaatta çalışmakta olan işçilerin paralarını iki aydan beri alamaması üzerine olayın meydana geldiği, işçiler tüm ikazlara rağmen eylem amaçlı inşaatın çatısına çıkmış, çatıda bulunan tuğlaları aşağıya atarak ve ateş yakarak eyleme devam etmiş, çevrede gerekli güvenlik önlemleri alınmış, orda bulunan görevli Polis Memurlarından bir tanesi atılan tuğlalardan korunmak isterken düşerek yaralanmış olup, olayla ilgili tahkikat devam etmektedir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :27.05.2014 günü saat 22.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili Müşteki J. S. beyanında;ikametinde bulunduğu sırada biraz sinirliği olduğunu, tek başına balkona çıktığını, sinirli olması nedeniyle sağ elini balkonda bulunan cama vurduğunu beyan etmiş olup tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 10.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili müşteki S.K. ifadesinde; U.M. Ö. ın babası İ. Ö. ile iş yerinin üst katında aralarında sözlü tartışma olduğunu, ancak karşılıklı herhangi bir hakaret ve tehdit olayının olmadığını, bu sırada alt katta bulunan U.M. Ö. ın gelerek kendisini ittirdiğini. Bu sırada kendisinin dengesini yitirerek arka kısımda bulunan ahşap malzemelerin üzerine düştüğünü ve ense kısmından yaralandığını beyan etmiş olup, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ASAYİŞ OLAYLARI
FERİZLİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen Hakaret ve Sövme olayı ile ilgili S. T. ve S. T. isimli şahıslar tanımadıkları bir şahıs tarafından telefonla hakarete maruz kaldıklarını bildirmiş olup, hazırlanacak tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 20.00 sıralarında meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili müşteki S.K. ifadesinde; ikametine üst katındaki şüpheli M. K.' e ait ikametten su bastığını ve eşyalarının zarar gördüğünü belirtmiş olup, hazırlanan tahkikat evrakı C.Savcılığınaikmalen gönderilecektir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :30.05.2014 günü saat 10.00 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili müşteki K. U. ifadesinde; iş yerinde çalışırken bir an sağ elinin iki parmağının makine kayışına sıkıştığını ve hafif şekilde yaralandığını belirtmiş olup, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

KARAPÜRÇEK İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü saat. 20.00 sıralarında meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili Mağdur B. T. ve S. T. ifadelerinde; toyota hastanesinde gerekli tahliller sonucunda mantardan zehirlenmediklerini öğrendiklerini,S. T.un kansızlık nedeni ile rahatsızlandığını beyan etmişler olup, Konu ile ilgili gerekli işlemler yapılmış olup; evrak ikmalen gönderilecektir.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü saat 14.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili Müşteki E.Ö.eski çalıştığı işyerinin patronu olan İ. Ç. ile aralarında alacak verecek sebebi ile tartışma çıktığını ve bu tartışmanın akabinde İ. Ç.'in sopa ile kafasına vurduğunu beyan etmiş olup, tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :09/06/2014 günü saat:10.30 sıralırnda Karasu Devlet Hastanesine antibiyotik ilaç içmeden dolayı götürülen K. T.D. isimli şahıs yapılan ilk müdahalesinin ardından hayati tehlike kaydıyla Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine sevk edilmiş, babası V. D.'in alınan Müşteki ifadesinde çocuğunun durumunun iyi olduğunu, tedbir amaçlı olarak hastanede tutulduğunu beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 12.00 sıralarında polis merkezine gelerek müracatta bulunan A.Ö. isimli şahıs; öz kardeşi olan A.İ.isimli şahısla birlikte yaşadıklarını, 07/06/2014 günü evden ayrılarak bir daha dönmediğini beyan etmiş, müşteki A. Ö.'in alınan ek ifadesinde kız kardeşi A. İ.'in eve geri döndüğünü beyan etmiş olup, tahkikat başlatılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak müşteki E.B.' ın alınan ifadesinde; Z. B. ın eşiolduğunu, evden çarşıya gitmek için çıktığını ancakgeri gelmediğini beyan etmiştir. hazırlanan tahkikat evrakı cumhuriyet savcılığına ikmalen gönderilecektir.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat: 14.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak yapılan araştırmada; H.B. isimli şahsın düşmesi neticesinde burnunun kırılmış olduğu anlaşılmış olup, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalengönderilmitir.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 20.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayıyla ilgili şüpheli S. S. ifadesinde; Kendisinin eve geldiğinde eşinin yatak odasında sol elinin kanlar içinde olduğunu gördüğünü ve eşinin koluna girerek dışarı çıkardığını, eşini hastaneye götürdüklerini beyan etmiş, müşteki M.S.'nın tedavisi için Sakarya Eğitim veAraştırma Hastanesine sevk edildiği için ifadesi alınamamıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.06.2014 günü saat 14.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili müraacatta bulunan M. S. O.'un alınan ifadesinde; A.Ö.'in öz kızı olduğunu, kızının eşiyle olan sorunlarından dolayı kendi yanında kaldığını, 09/06/2014 günü saat:14.00 sıralarında kızının evden ayrıldığını ve kızından bu zamana kadar haber alamadığını, daha sonra kızının kayıp olması ile ilgili yaptığı araştırmada kızının Artvin ili Borçka ilçesinde uzaktan akrabası olan H. Ş.'e kendi isteğiyle kaçtığını öğrendiğini beyan etmiş olup, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmelen gönderilecektir.

11 Haz 2014 - 16:45 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.433.897 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!