Akagündüz, 'Halkımız oyunun farkında'

AK Parti Ferizli Aday Adayı Haluk Akagündüz, 2002'de milletin iktidara getirdiği bir AK Parti'ye milletin yine sahip çıkacağını ifade ederek, 'Halkımız bu oyunların iç yüzünün farkında' dedi.

AK Parti Ferizli Aday Adayı Haluk Akagündüz yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Akagündüz, "AK Parti 2002 yılında milletin iktidara getirdiği bir partidir ve gücünü milletten almaktadır. Göreve geldiğinde çetelerin, rüşvetin ve farklı oluşumların millet üzerinde ki tahakkümüne karşı savaş vermiş, milletin iradesinin söz sahibi olması için çok önemli ve reformist adımlar atmıştır'dedi.

Akagündüz son günlerde ortaya atılan iddiaların zamanlamasının manidar olduğunu ifade ederken, "Biz AK Parti kadroları olarak milletin menfaatinin dışında olacak bir hareketin içinde olamayız ve iddiaları kabul edemeyiz. Partimiz adına başlatılan bu sistematik ve planlı organizasyonun karşısında, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayız. Halkımız bu oyunların iç yüzünün farkındadır. Millet partisine yine sahip çıkacak, ülke üzerinde oynanan bu kirli oyun her zaman olduğu gibi yine boş çıkacaktır'diye konuştu.

Akadündüz son olarak şunları kaydetti: "Sakarya'da AK Parti'ye gönül vermiş, AK Parti iktidarı ile yeni bir Sakarya ile tanışmış herkes çok iyi bilmelidir ki; partimizin yolsuzluklar karşısında ki duruşu ile milletin parası birilerinin cebine gitmemiş tam tersi millete hizmet olarak geri dönmüştür. AK Parti yolsuzlukların karşısında olan ve bunu engellemeyi varoluş sebebi sayan bir parti olmasaydı bugün Sakaryalılar binaları yıpranmış hastanelerde tedavi olacak, çatısı akan okullarda eğitim görecek, asfaltı dahi atılamayan yollarda yolculuk yapacak, işsizlik maaşında tutunda girişimcilere verilen desteklere kadar hiçbir noktada bugün ki seviyede olamayacaktı. 2003 yılına kadar hazineden fonu ayrılan ancak nereye gittiği belli olmayan yakacak yardımları dahi; AK Parti iktidarının bu ilkeli duruşu sayesinde muhtaç ailelerimizin evlerine girmiştir. 2002'den itibaren dönüşen Türkiye ve Sakarya bugün geldiği noktayı AK Parti'nin bu ilkeli duruşuna borçludur. Allah'ın izni ile 30 Mart seçimlerinde halkımız 'Milletin Partisi' üzerine oynanan bu kirli oyuna en güzel cevabı verecektir" dedi.

23 Aralık 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?