AGD Sakarya eğitim öğretim yılı ile ilgili bir açıklama yaptı

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya İl Başkanı Ali Ahmet Çelik, 2019-2020 eğitim öğretim yılı ile ilgili bir açıklama metni yayınladı.

Hüseyin Can İğdir
Hüseyin Can İğdir Tüm Haberleri

“Bir yıl sonrasını düşünüyorsanız bir tohum ekiniz, 10 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir fidan dikiniz, 100 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir insan yetiştiriniz” anlayışı ile milli ve manevi donanımlı bir neslin yetiştirilmesi adına fırsat olacak bir eğitim öğretim yılına daha başlayacak olan ülkemiz evlatlarına zihin açıklığı diliyorum diyerek sözlerine başlayan İl Başkanı Ali Ahmet Çelik; “Yeni eğitim ve öğretim döneminin Milli ve Manevi değerlerin öğretilmesi hususunda bir başlangıca vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

“Bir ülkenin asıl gücünün tankı, topu, tüfeği değil, inançlı ve imanlı gençleridir” diye inandıklarını ve bu doğrultuda hareket eden bir dernek olduklarını dile getiren Anadolu Gençlik Derneği Sakarya İl Başkanı Ali Ahmet Çelik; “Umuyoruz ki bu eğitim öğretim döneminde ülkemizin geleceği olan gençlerimiz her yönüyle tarihine, kimliğine uygun bireyler olmak yolunda bir adım daha atmış olacak ve meydana koydukları projelerle dünyaya yön vereceklerdir” dedi.

Gençliğin sorunlarının çözümü noktasında Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi olarak üzerlerine düşen tüm görevleri yerine getirmeye hazır olduklarını söyleyen Çelik; “Bizler dernek olarak gerek eğitim ve gerekse gençliğimizin yetiştirilmesi noktasında katkı sunabileceğimiz ne varsa hayata geçirmeye hazırız. Çünkü bu ülkenin evlatları sadece bir kesimin değil hepimizin geleceğidir. Ben bu duygu ve düşüncelerle evlatlarımıza ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

09 Eylül 2019 Sakarya- Yaşam --- Okunma

Muhabir Hüseyin Can İğdir

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?