Başkan Yüce Külliye'de Bu fotoğrafları paylaşıldı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Külliyedeki toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'de katıldı..

Hüseyin Can İğdir
Hüseyin Can İğdir Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Külliye'deki toplahtıda  Erdoğan, "Siyasi olarak elbette farkı görüşlere ve duruşlara sahip olabiliriz ama ülkemizin ve milletimizin âli çıkarları söz konusu olduğunda birlikte hareket edebilme erdemini gösterebileceğimize inanıyorum." dedi.

"Terörle, terör örgütleriyle, hukuksuzlukla arasına mesafe koymayı başarmış belediye başkanlarımızla birlikte olmaktan memnuniyet duyuyorum." diyen Erdoğan, "Ülkemizin birliğe, beraberliğe, kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde burada ortaya koyduğumuz fotoğrafı çok önemli görüyorum." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

"Kanun değişikliği gereken konuları Mecliste, kararname gereken konuları Cumhurbaşkanlığında, diğer idari düzenlemeleri ilgili kurumlarımızda çalışabiliriz. Önemli olan bu sürece tüm belediye başkanlarımızın ve partilerinin samimi destek vermeleridir.

Çalışmadan, çabalamadan, eser vermeden yapılan siyaset, şehirlerimize ve insanlarımıza vakit kaybettirmekten, ülkemizin enerjisini heba etmekten öte bir işe yaramaz.

Belediye başkanlarının görevi devri sabık peşinde koşmak değil şehirlerine en güzel, kalıcı, verimli hizmetleri getirmek için çalışmaktır."

Erdoğan, şehirlere ve oralarda yaşayan insanlara yapacakları tüm hayırlı çalışmalarda belediye başkanlarının yanında olacağını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kapının önüne konan, canları yanan, yuvaları başlarına yıkılan insanların ahı üzerinde ne siyaset ne hizmet bina edilebilir." dedi.

Erdoğan, "Göstereceğimiz ortak çaba milletimize umut verecek. Toplantımızın, hedeflediğimiz bu demokratik uzlaşmanın ilk adımı olmasını diliyorum." diye konuştu,

11 Eylül 2019 Sakarya/ Adapazari- Güncel --- Okunma

Muhabir Hüseyin Can İğdir

medyabar.com son bir ayda 3.077.463 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

02

Ekrem Zeki̇ Başkan - Srdvnlı sen galiba Zeki başkancısın ama adil oll.Akyazıda Bilal Soykan başkanda henüz bişeyler yapamadı niyee??Önceki başkanlar belediyeleri batırdılar.borçlar olmuş dağ gibi...Sana bir örnek topça kavşağı kimin zamanında başladı Zeki başkanın.Niçin yapıldı o proje trafik rahatlasın diye. Rahatladı mı hayır daha da berbat oldu etbalıga doğru gidiş var ama etbalıktan topça kavşağına gidiş yok.Nerden var avmnin arkasından dön babam dön..Ve yapılan proje tamamen yanlış gereksizz...Eğer sen karasu liman için yol yapıyorsan.Pekşenlerde tüvün ordan bir yol açarsın hem tırları şehrin içine sokmazsın hemde stada ulaşım yolu açarsın ve şehir merkezine yeni kapı açılır..Bir kere sen zaten sebze halini kaldırmışsın orada trafik onlar yüzünden oluyordu.ee şimdi onlarda yok ne gerek vardı öyle bir şeye..Allah sonumuz hayır etsinn.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 12 Eylül 08:30
01

Srdvnli - Sakarya büyükşehir belediyesi 6 aydan buyana ne gibi bir hizmet yaptı? Ulaşım berbat, meydan (!) Muallak .yollar berbat,yaya kaldırımları deseniz aynı şekil ticarethane olmuş. Yaya geçitleri rezil durumda,ulaşım dairesinde kimse ulaşım için,toplu taşıma için bir şey yapmaya veya yapmak istemiyor.Su an sadece ziyaretler,yıldönümleri,sera ,bahçe,çiçek böcek işleri yaniiiii sonuc hep boş işlerrrr. Zaten belediye başkanımız yorgun ekibide sakaryaya alışamadılar daha. Şu an toplu taşımaya oda başkanları bakıyor!

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 23:59Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?