SAMİB Üyelerine bilgilendirme toplantısı

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) üyelerine TSE Türk Standartları Enstitüsü yöneticilerinden Ömer Cem Ercil tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Toplantıda yer alan SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş, Toplantıya olan desteklerinden dolayı TSE Sakarya Belgelendirme Müdürü Ömer Faruk Duman ve Yöneticilerine ve  toplantı programına katılan tüm Üye firmaların temsilcilerine katılımlarından dolayı “teşekkür ederek ,kararlaştırılan faaliyetler kapsamında bilgilendirme çalışmalarının sürdürüleceğini ifade ettiler.

Bilgilendirme Toplantısında , “ TSE Türk Standartları Enstitüsü ” kurumsal tanıtımı yanı sıra faaliyet ve uygulamaları hakkında bilgiler aktarıldı. Toplantı programının akışı içersinde ana konu başlıkları olarak aşağıda belirtilen hususlarda detaylı bilgiler verilmiştir.

  • Makine Sektöründe Standardizasyon,
  • Makine Sektöründe Belgelendirme,
  • Makine Sektöründe Mevzuat ve
  • TSE Süreçleri

Soru ve cevaplar ile sonlandırılan toplantı sonunda yapılan “ Faaliyet Değerlendirmesinde” katılımcılar toplantının kendileri ve temsil ettikleri şirket için çok faydalı olduğunu ifadeyle teşekkürlerini  iletti.

12 Eylül 2019 Sakarya/ Adapazari- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.463 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?