KOSGEB Yurtdışı Destek Programı başvuruları başladı

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin uluslararası pazara açılmalarına ve ihracat kapasitelerinin geliştirilmesine katkı sağlanması amacı ile KOSGEB tarafından uygulanan Yurtdışı Destek Programı yürürlüğe girmiş ve bugün 16 Eylül 2019 tarihi itibariyle başvurular alınmaya başlandı.

PROGRAMIN AMACI

KOBİlerin yurt dışı pazarlara açılabilme beceri ve kabiliyetlerini geliştirmek KOBİlerin yurt dışı pazar paylarını arttırmak KOBİleri uluslararası rekabetin aktörleri haline getirmek İhracata başlayan KOBİ sayısını arttırmak E-ticarete başlayan KOBİ sayısını arttırmak.

DESTEK UNSURLARI VE DESTEKLENECEK PROJE GİDERLER

Proje bazlı bu destek programının süresi en az 6 altı ay en fazla 24 yirmi dört ay Toplam destek miktarı 300.000.- üç yüz bin TL. Destek oranı personel gideri hariç olmak üzere 70 yetmiş geri ödemesiz 30 otuz geri ödemeli olarak uygulanmaktadır.

16 Eylül 2019 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.982.770 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?