"Karasu'da yaşananlardan AK Parti İl Başkanının haberi var mı ?"

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanlığı'ndan Karasu Belediyesi'nde yaşanan yolsuzluk iddiaları ile ilgili basın açıklaması geldi. Büyük Birlik Partisi İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk BÜRTEK " Yaşananlardan AK Parti İl Başkanı'nın haberi yok mu?" diye sordu.

İşte Büyük Birlik Partisi'nden yapılan o açıklama;

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ SAKARYA İL BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

    Büyük Birlik Partisi İl Yönetimi olarak 17/09/2019 tarihinde çıkan gazetelerdeki haberlerden ve 31 Mart seçiminden sonra Karasu’da yaşanan gayrı ahlaki gelişmelerden aşırı derecede rahatsız olduğumuz bildiririz. Öncelikle şunu net bir şekilde sormak istiyoruz.?? Gazetelerde yazılan bu haberlerden Ak Parti İl Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Genel Merkezinin haberi varmı? Yokmu? Veya Karasu Belediye Başkanı kendisini bunlardan daha mı üstün görüyor da başına buyruk hareket edip böyle beyanlarda bulunuyor?..

 Herkes bilmiyor mu Karasu’da seçimlerden önce 6 yıllık dönemde Belediye hangi Partinin kontrolündeydi. Kimse yanlış yorum yapmasın arkadaşlar. İspiroğlu Karasu Belediye Başkanı iken İsak Sarı Beyefendi de 6 yıllık dönemde Ak Parti Karasu İlçe Başkanıydı. Öyle Ulusal Basına demeçler vererek hedef şaşırtmanın bir anlamı yok. İspiroğlu bu seçimlerde bizde sadece Karasu Belediye Başkan Adayıydı.  Dolayısıyla Karasu Belediyesini  AKPARTİDEN DEVRALDILAR. Ateş bacayı sarınca ben Karasu Belediyesini Büyük Birlik Partisinden Devraldım yalanına Sağır Sultan bile güler.

 Ve Yine herkes şunu da net bir şekilde bilsin ki; Büyük Birlik Partisi bu gibi Ahlaksız Davranışlarla, Algı Operasyonu ile, Yalan ve İftiralar ile siyaset yapmaz.

 Herkes haddini bilmeli. Kimse Kendini KAF dağında görmesin. Bu seçimde kesin ve net bir sonuç vardır. Mevcut belediyeler yüzünden, Başına buyruk hareket etmeleri nedeni ile, Genel merkezlerinin emirleri dışında hareket etmeleri nedeni ile bugün AK PARTİ gözle görülür bir oy kaybına uğramıştır. Yine bunun parelelinde de Büyük Birlik Partisinin özellikle  Sakarya’da olmak üzere halkın teveccühüne mazhar olup hatırı sayılır bir oy almıştır.

 Gerek İl Başkanı Yunus TEVER beyi, gerek Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE beyi ve gerekse Ak Parti Genel Merkezini bu konu hakkında duyarlı olmaya ve gereğini yapmaya davet ediyoruz. Kendi halkıyla barışık olmayan bir Belediye Başkanı, Mensubu olduğu partisinin ipini çekmek üzeredir ve çekiyor da.

 Her zaman olduğu gibi bizlerin muhatabı daha RÜŞTÜNÜ BİLE İSPATLAYAMAYAN birileri değildir. Bizler kontrolü elinde tutması gerekenleri dikkate alır ve durumun izahını onlardan bekleriz. Ayrıca şunu da sormakta fayda görüyoruz. Seçimden önce ve seçimden sonra bu insanlar Karasu’ya ve Karasu’ lu insanlara neler vermişlerdir?.  Mevcut bir proje ile öne çıkabilmişler mi?..

 Herkesi göreve davet ediyoruz. Siyaset Kin ve Nefretle yürütülemez. Siyaset Ahlaklı insanların, Allahtan korkan insanların işidir. Kula Kulluk yaptırmaya çalışanlardan Siyaset adamı olmaz.

Herkesi Allaha Emanet Ediyoruz.

18 Eylül 2019 Sakarya/ Adapazari- Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.844 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

SAVAŞ ELÖPER - ellerini öptüm bol bol alkışladım açılış konuşması yaptım .ama bebi yine de harcadılar.:(

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 18 Eylül 21:33Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?