Başımız sağolsun onları kaybettik

Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğünden alınan veriler göre ilmizde vefat eden hemşirilerimiz...

1957  Ahmet Eker  

Tekelerde oturan  Ahmet Eker Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti.Tekeler mahalle Merkez camiinde kılınacak öğle namazından sonra Tekeletmahalle Mezarlığına defnedilecek.

1950 Emriye Karaman

 Aziziye de oturan Emriye Karaman  Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Kocaali Bezirgan mahallesi Merkez Camiinde kılınacak öğle namazından sonra Kocaali Bezirgan mahalle köyiçi mezarlığına defnedilecek.

 1932Fatma Dinç

Yalı da oturan  Fatma Dinç Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti.Karasu Yalı mahallesi UluCamiinde kılınacak öğle namazından sonra Karasu Yalı mahallesi Merkez Mezarlığına defnedilecek.

1953 Feriha Kılıçkeser

 Yahyalar da oturan   Feriha Kılıçkeser  Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Yağcılar mahallesi Fethiye Camiinde Kılınacak Öğle namazından sonra Karasu Yalı mahallesi Merkez Mezarlığına defnedilecek.

.1944 Filiz Dalkılıç
Yağcılarda ikamet eden  Filiz Dalkılıç Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Yağcılar Yıldırım  Camiinde  Kılınacak öğle Namazından sonra Akyazı Hastane Aile Mezarlığına  Defnedilecek.

1953 Hacıbey Erdoğan

 İncilli de oturan  Hacıbey Erdoğan Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti.b   Karasu Merkez Camiinde  kılınacak öğle namazından sonra karasu Kuzuluk Mezarlığına Defnedilecek.

1957 Hatice Şermet

 Limandere de oturan Hatice Şermet Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Karasu   Limandere  Merkez Camiinde kılınacak öğle namöazından sonra Karasu Limandere Köyiçi Mezarlığına defnedilecek.

 1930 Hava Gençcan 

Sivritepe deoturan Hava Gençcan  Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti.  Hendek Sivritepe  Merkez Camiinde kılınacak öğle namazından sonra   Hendek Sivritepe  Kışlaköy Mezarlığına defnedilecek.

1933  Mahmuriye Arık

 Mithatpaşa da oturan  Mahmuriye Arık Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti.  Mithatpaşa Doatım Camiinde kılınacak öğle namazından sonra Serdivan Merkez Mezarlığına defnedilecek.

1996 Muhittin Oğulcan Yılmaz

 Yeni de oturan  1996 Muhittin Oğulcan Yılmaz Geçirdiği Rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti.  Hendek Merkez Yeni Camiinde kılınacak ikindi namazından sonra Hendek Merkez Mezarlığına defnedilecek.

1929  Osman alem

 Tuzla da oturan1929  Osmanalem Geçirdiği rahatsızlıktan dolayı hayatını kaybetti.Karasu Tuzla  Merkez Camiinde kılınacaköğle namazından sonra Adapazarı Karasu Tuzla Merkez Mezarlığına defnedilecek.

30 Eylül 2019 - Vefatlar --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.988.285 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?