Yerel gazetelerde bugün

Bugün 8 Ekim Salı. İlimizde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

BİZİM SAKARYA
GEÇ OLMADAN ÖNLEM ÇAĞRISI


Prof.Dr. Naci Çağlar, odaklanmamız gereken konu "Depreme ne kadar hazırlıklı olduğumuzdur.Zira depremden sonra bu konuları konuşamayabiliriz, çok geç olmadan topyekün önlem almalıyız"dedi.

SAKARYA HALK
ŞOK RAPOR


Kredi Kurtlar Kurumu Sakarya İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi İşbirliğiyle 2015-2016 öğretim yılı kapsamında açılan iki farklı kursla ilgili yapılan şikayetler üzerine Sakarya Valiliği harekete geçti. Valilik oluru ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü bir maarif müfettiş görevlendirdi. Kasım 2017'de raporunu teslim eden maarif müfetttiş Mehmet Özer, şok iddialara yer verdi.

YENİ SAKARYA
ÖNCÜ OLACAĞIZ


Yerli mısır ürünlerinin tanıtım programına katılan Başkan Yüce, "Yerli ve milli üretimin en önemli olduğu günlerde yerli mısır üretimi noktasında atılan bu adımdan gurur duyduk. Sakarya mısır sektöründe ülkemizde öncü olacak" dedi.

SAKARYA YENİGÜN
'DEPREME KARŞI ÖNLEM ALINMALI!'


Deprem uzmanı Prof. Dr. Naci Çağlar, İstanbul Silivri merkezli 5.8 şiddetindeki depremle birlikte mevcut yapıların güvenliğine dikkar çekerken, "Deprem yaşamış binalar ciddi risk taşıyor. Gerekli önlemler alınmalı" diyor.

ADAPOSTASI
BİNALAR İNCELENMELİ


SUBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Çağlar, "1998 Deprem Yönetmeliği öncesi yapılmış ve özellikle 4 ve üzeri katlı binaların ivedilikle incelenmesi ve sonrasında gerekli görülenlerin kentsel dönüşüm kapsamında güçlendirilmesi gerekiyor" dedi.

08 Ekim 2019 Sakarya- Medya --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?