İnternet hizmetinde "kadar" kandırmacası ANTWİFİ ile son buluyor

Sakarya'da altyapı gereksinimine ihtiyaç duymadan taahhütsüz, faturasız ve kotasız internet hizmeti sağlayan ANT-WİFİ müşterilerini "kadar" kandırmacası uygulamayan tek firma. ANT-WİFİ' de "kadar" yok ne söz verilirse o var.

Kablo alt yapısı olmayan mahalle ve caddelerde kablosuz ve kesintisiz internet hizmeti sağlayan ANT-WİFİ kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmet ile Sakarya'da dikkat çeken firmalardan biri oldu.

Hiç bir internet sağlayıcısının veremediği sözü müşterilerine hiç çekinmeden verebilmenin gururunu yaşayan ANT-WİFİ diğer internet sağlayıcıları gibi 8,16,32 Mbs'e kadar değil yüzde yüz 8,16,32, Mbs internet sağlayabileceğinin sözünü veriyor.

Örneğin diğer internet sağlayıcılarından aldığınız internet hizmeti size 16 Mbs'ye KADAR internet hizmeti sağlayabileceğini taahhüüt ediyor. Fakat evinizdeki modemde internet hızınızı test ettiğinizde 16 Mbs'e neredeyse hiç bir zaman ulaşamıyorsunuz.

İşte ANT-WİFİ'nin gelişmiş internet ağı burada farkını gösteriyor. ANT-WİFİ'nin müşterisine tahahüt ettiği 16 Mbs internet günün her saati kesintisiz olarak 16 Mbs olarak size internet hızı sağlayabiliyor.  

ANT-WİFİ yüksek download ve Upload'a ihtiyaç duyan Sakaryalılara kurumsal çözümler getiriyor.

8'Mbs'den başyarak 500 Mbs' e kadar hizmet verebilen ANT-WİFİ diğer tüm firmalara göre daha yüksek ve kesintisiz, hız sunabiliyor.

ANT-WİFİ'nin  önemli avantajlarından biri de internet kullanımında Adil Kota uygulamaması.

Ay boyunca dilediğin kadar internet kullanmana olanak sağlayan ANT-WİFİ, abonelerini taahhüt ve fatura gibi prosedürlerle de uğraştırmıyor. İstediğiniz zaman abonelikten ücret ödemeden çıkabilirsiniz.

ANT-WİFİ yüksek download ve Upload isteyen internet kullanıcıları için kaçırılmayacak bir fırsat.

İLETİŞİM

Tel: 0 264 606 04 71 - Whatsapp: 0544 557 79 76

08 Eki 2019 - 09:06 Sakarya- Teknoloji --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.821.606 kez ziyaret edildi.

Anket Sakarya'da en çok hangi basın organına güveniyorsunuz?