İYİ Parti heyeti Topça Kavşağı'nı inceledi

İYİ Parti heyeti Topça kavşağında incelemelerde bulundu. İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, kavşakta vatandaşların büyük sıkıntı yaşadığını söylerken, yangından mal kaçırır gibi kavşağın açıldığını belirtti.

Büyütmek için resme tıklayın

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Başkan Yardımcıları Serdip Dokumacı, Yüksel Esmeroğlu, Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve ilçe yöneticisi Ekrem Çoban seçim öncesi açılışı yapılan ancak halen birçok sorunun olduğu Erenler topça kavşağı ile ilgili incelemelerde bulundu.

Gerek Topça esnafının, gerekse de Atatürk Sanayi sitesi esnafını büyük mağduriyete uğratan kavşaktaki eksiklikleri yerinde inceleyen İyi Parti heyeti sıkıntılı duruma bizzat şahit oldular.

Konu hakkında açıklama yapan İl Başkanı Kılıçaslan;" seçim öncesi apar topar, yangından mal kaçırır gibi açılışı yapılan bu kavşağın , açılışından 6 ay geçmesine rağmen tamamlanmamış olması yıllardır süregelen yönetim anlayışının değişmeden devam edeceğine işarettir” dedi.

Özellikle sabah ve iş çıkış saatlerinde bölgedeki trafiğin çekilmez hale geldiğini belirten Kılıçaslan “ Bir yerin açılışı yapıldığı anda her şeyi ile kullanıma hazır olduğu anlamı çıkar, ancak açılışından 6 ay geçmesine rağmen halen eksikleri bulunan kavşak bitince bir açılış daha bekliyoruz iktidar sahiplerinden" diyerek sözlerini tamamladı.

 Erenler İyi parti ilçe başkanı Şemsettin Duman, "bu kavşaktaki eksiklikler ile halkımız mağdur olduğu gibi;topça ve sanayi esnafımızda büyük sıkıntı yaşamaktadır.Her gün konuya ilişkin şikayetler alıyoruz.Yetkililerin bu önemli konuyu ele alıp,kış ayına girmeden burayı tamamlamalarını istiyoruz" dedi.

Bir süre bölge esnafı ile de sohbet eden İyi Partililer,Sakarya’da her zaman sahada olduklarını,halkın ve mağdurun sorunlarını dile getirmek için,çalışmalarına son hızla devam edeceklerini belirterek bölgeden ayrıldılar.

08 Ekim 2019 Sakarya- Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.844 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

08

Şeker - İyi partili yetkililer, zahmet olmaz ise tank palet fabrikasına gelerek bmc 1 kuruş yatırım yapmadan 21 ağustosta sonra nasıl ve ne kadar para kazandırıldı öğrenin ona göre gündeme getirin. Nasıl peşkeş çekildi nasıl bmc para jazandırılıyor yerinde görün ve anlatın...

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 09 Ekim 11:41
07

Erenler - Bu kavşak, Büyükşehir Belediyesinin yüz karası projesidir ve belediyecilik anlayışını çok net bir şekilde gösterir. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirler de çok kısa sürelerde tamamlanan benzeri projeler varken, bu kavşağın 6 aydır tamamlanamaması utanç bir durumdur. Kimseye akıl vermek haddimize değil fakat bir kavşağı bile bitiremeyen belediyecilik anlayışından vizyon beklemek hayalperestlik olur. Hatırlatayım yeni başkanımız bu kavşağın önünde fotoğraf çektirip afişlere de boy boy şehrimizin ilk katlı kavşağı hayırlı olsun yazdırmıştı. Vizyona bakar mısınız. Sene olmuş 2019, katlı kavşak ile övünüyoruz. Şehirde yollar kötü, altyapı kötü, eğitim kötü, bu kadar verimli topraklara rağmen tarım kötü, en önemlisi zihniyet kötü. Velhasıl kelam, bu şehrin gidecek çok yolu, yiyecek çok fırın ekmeği var ama tünelin ucunda umut ışığı görünmüyor.

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 09 Ekim 09:23
06

Adapazar - Bravo başkanım, çalışmalarınızı imrenerek takipteyiz.

Yanıtla . 7Beğen . 2Beğenme 08 Ekim 22:38
04

Kürşat Yilmaz - Türkiye genelinde ve Sakaryada iyi parti ses getirmeye başladı.son bir aydır maşallah her yerdeler.Değindikleri konuda Allah var haklılar,bir kavşak yapacaklar milletin ömrünü yediler,geçen akşam 7ye doğru oradaydım,istanbul gibi.açılışı yap sonra tamamlarız zihniyeti ülkeyi bu hale getirdi.

Yanıtla . 19Beğen . 5Beğenme 08 Ekim 16:41
03

Ahmet Türk - Sakarya ya bir adet İzmit caddesine battı çıktı yapıldı, bir tanede Topça kavşağı yapıldı. Yapılan hizmetler topluma faydalı olsun diye yapılır, ama her iki hizmette faydadan çok zarar vermiştir. Ya planlamada hata var, yada uygulamada hata var. Eğer hizmet vermek istiyorsanız ve Belediyecilik yapmak istiyorsanız Önce Eskişehir ilini bir gezin sonrada Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz hoca dan bir ders alın Belediyecilik ve hizmet nasıl yapılır öğrenin. Sakarya ya çok yazık ediyorsunuz, hiç bir işe yaramayan bu iki hizmeti hiç yapmasaydınız daha iyiydi.

Yanıtla . 18Beğen . 0Beğenme 08 Ekim 15:31
02

Astala vista - Başkan doğru demissin evden işe 35 dakika gidiyoruz yollar pert seçimin üzerinden 7 ay geçti icraat yok hala belediye de

Yanıtla . 28Beğen . 4Beğenme 08 Ekim 14:11
01

Gerçekler - Millet aç, biçare Selçuk Kılıçaslan'ın yaptığı siyasete bak. Topçanın kavşağı peh! , oradan ayda kaç kere geçiyorsunuz. Vatandaş sizden siyasi rant beklemiyor. Önceki denediklerinin yapamadıklarını bekliyor. Çark caddesinde aşure dağıttığınız yere bir stant koyun, işsizlere destek olun da onu görelim. Bakalım kaç tane gence derman olabiliyorsunuz? Devlet işi değil, özel sektörden bahsediyoruz. Hiç sanmıyorum.

Yanıtla . 7Beğen . 39Beğenme 08 Ekim 13:47Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?