SAÜ Vakfı Anadolu Lisesi yeni ufuklara yelken açıyor

Öğrecilerinin gelişimi için çalışan SAÜ Vakfı Anadolu Lisesi, potansiyellerini keşfetmeleri için öğrencilerine bir çok farklı alanda imkan sağlıyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

SAÜ Vakfı Anadolu Lisesi, öğrencilerinin spor, sanat, kültür ve bilim alanlarındaki bilgi ve becerilerini keşfetmelerini ve yaşantılarını zenginleştirerek yeni bakış açılarını kazandırmak amacıyla birçok alanda kulüp çalışması gerçekleştiriyor. SAÜ Vakfı Anadolu Lisesi; öğrencilere sosyal, bilimsel, profesyonel ortamlarda kendini tanıma, özgüven, birlikte çalışma, profesyonel yaşam ve organizasyon becerileri kazandırması ve akademik yaşamlarına enerji katıp motivasyon güçlerini arttırmayı hedefliyor. Ortak bir hedef doğrultusunda aynı paydada buluşan öğrencilere birlik ve beraberlik bilinci oluşturmak adına farkındalık oluşturuluyor.Sağlıklı Beslenme Kulübü,Genç Kalemler Kulübü,Saü TEK Kulübü, Satranç Kulübü, Doğa ve İzcilik Kulübü, Münazara Kulübü, Görsel Sanatlar ve Fotoğrafçılık Kulübü, Matematik Tutkunları, Müzik Kulübü ve Güzel Sanatlar Kulübü olmak üzere 10 farklı alanda etkinlik gösteriyor. Öğrencilerin ilgi alanlarına uygun olarak planlanan kulüpler her hafta perşembe günü 9,10 ve 11.sınıflarla okul içinde ve dışında gerçekleştirilecek etkinliklerle yıl sonuna kadar özveriyle devam edecek.

12 Ekim 2019 - Eğitim --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.982.770 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?