Genel müdür yardımcısından Sakarya'ya tam not

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, Sakarya'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Özdemir'e, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy eşlik ederek Sakarya'daki Yurtlar Hakkında bilgiler verdi.

+9
Haber albümü için resme tıklayın

Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, İl Merkezindeki Yurtların tamamını ve Hendek'teki Abdurrahman Gürses ve Kız Yurdunu gezdi. Özdemir, Yurt Personelleri ile kısa toplantı yapıp yurtlarda yapılan eğitim hakkında detaylı bilgi aldı. Sosyal donatı alanlarını gezerek incelemeler de bulundu.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek,şube müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. İl Müdürümüz Arif Özsoy toplantı sonrası KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir'e yurtlarda öğrencilerimizin yaptığı bir tabloyu hediye etti.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Sabahattin Zaim yurdumuzda incelemelerde bulunarak, yurtda bulunan sosyal donatı alanlarını ve spor tesislerini gezdi.

Öğrencilerimiz boş zamanlarında hobi bahçelerinde vakit geçiriyor hem stres atıyorlar hemde enerjilerini toprakla atıyor kendi sebzelerini ve kendi çiçeklerini üretiyorlar. Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, Sabahattin Zaim yurdumuzda hobi bahçelerini yerinde inceledi.
Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Arif Nihat Asya Yurdumuzu ziyaret etti. Öğrencilerimiz ile sohbet ederek hasbihal ettiler.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Arif Nihat Asya Yurdu konferans salonunda öğrencilerimiz ile bir araya gelerek "İletişim" konulu konferans gerçekleştirdi.

KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Arif Nihat Asya Yurdu konferans salonunda öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiği "İletişim" konulu konferansı, il Müdürümüz Arif Özsoy'un Hediye takdimi ile sona erdi. Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdumuzda öğrencilerimiz ile bir araya geldi. Yurt konferans salonunda öğrencilerimizin yoğun katılımları ile konferans düzenlendi.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdumuz konferans salonunda öğrencilerimizin sorularını cevapladı.
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdumuz konferans salonunda yaptığı konferans sonunda yurt öğrenci temsilcisi yurt öğrencileri adına tablo hediye ederken, KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir'e öğrencilerin yoğun ilgisi vardı.

Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdumuzda konferans sonunda yurdumuzun sosyal donatı alanlarını ve Spor alanlarını gezerek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'dan detaylı bilgiler aldı.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdumuzda Hikmethane dersine katıldı daha sonra Millet Kıraathanesini ziyaret ederek Öğrencilerle sohbet etti.

KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdumuzda incelemeler de bulurken, Muhammet Fatih Safitürk camiini ve Halı sahayı gezdi öğrencilerimizin sorularını yanıtladı.
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, İl Müdürümüz Arif Özsoy ile birlikte Hendek yurdumuzu ziyarette bulundular. Yurtda yapılan eğitim faaliyetleri hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra yurt yemekhanesini gezerek gerekli incelemelerde bulundu.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Hendek Abdurrahman Gürses yurdunu ziyaret ederek öğrenciler ve eğitim sorumlusu personellerimiz ile görüştü. Yurt hobi bahçesi ve sosyal donatı alanları gezdikden sonra, Yurt Müdürü Seyit Tufan tarafından hediye takdim edildi.

Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir bu sene yeni açılan Ayşe Hümeyra Ökten yurdumuzu ziyaret etti. Özdemir, Yurt hakkında İl Müdürümüz Arif Özsoy'dan detaylı bilgiler alıp öğrenciler ve personel ile hasbihal ettiler.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Sakarya yurdu ve Rahime Sultan yurtlarımızı ziyaret etti, yurt personelleri ile görüştü, yurtlarda yapılan eğitim faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler aldı. Özdemir, öğrenci temsilcileri ile görüştü ve yurdun eğitim ve sosyal donatı alanlarını gezdi.

12 Ekim 2019 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.935.661 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

02

Arda - Genel müdür sordumu personel sana neden saldırdı ne yaptın da adamı o duruma getirdin diye acaba . Git artık şuradan ARİF bey .Spor dan anlamaz liyakat yok. Spor yerlerde sürünüyor. Yalakalarını da al git.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 13 Ekim 07:35
01

Sakary - Maşallah maşallah ne güzel reklamlar kuşağı! Peki genel müdür yardımcısı beyefendi personel çalıştırma sistemlerini kontrol etmismi? İlkokul mezunundan (top) sakal birakarak sekreter,odacı,güvenlik amiri nasıl oluyormuş? Ama pardon burada sakal bırakmak serbes unuttum! Daha eli kalem tutup yazı yazmayı bilmeyenlerin hepsini etrafına toplamış il müdürü Arif bey ( ama hepsinin mesleği yalakalik ) olduğu için farketmez onlar için. İlkokul mezunlarına ehliyet vermiyor lar artık bu kurumda temizlik işleri amiri, güvenlik amiri, maalesef bu şekilde! (İlkokul mezunu) sonuç: Demekki meslek sırrı.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 12 Ekim 19:21


Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?